Letní pohár ČR desetiletých - Čechy

Vydáno dne 25. 06. 2024 (počet přístupů 60)

Deset plavců z Přípravky a Trojky si v sobotu 22. června užilo svůj první velký "mistrovský" závod, a to Letní pohár desetiletých v Trutnově. Úspěchem byla již samotná účast na tomto závodu, protože je potřeba se na něj kvalifikovat z KPŽ.
Danyl, Dan, Pavel, Jonáš, Dominik, Zdeněk, Mikuláš a Maruška, Karolína a Ela bojovaly za každý osobák a dařilo se. Důkazem jsou mixové štafety na 4x50m PZ (Pavel, Karolína, Maruška a Danyl) a 4x50m VZ (Danyl, Ela, Dan a Maruška), ve kterých jsme získaly zlaté medaile! Nejvýraznější plavkyní nejen Motorletu, ale i celých závodů byla Maruška, která každý svůj start proměnila ve zlatou medaili a získala tak 6 individualních vítězství a 2 vítězství ve štafetě. Plavcům blahopřejeme k vítězství i k osobním rekordům a věříme, že si ze závodu odnáší krásné plavecké zážitky a cenné zkušenosti