Informace k závodu:
VCP - 2. kolo ČP | |
Vedoucí akce: | Jan Langmayer, Jiří Mikula |
Startovné: | 80 Kč za start |
Přihlášky: | do 7.5. přes web oddílu, po termínu přihláška trenérem - povinné pro všechny dorostence I. družstva |
Odhlášky: | do 14. května 20.00 na email jednicka@skmop.cz |
Doprava: | dle přijatých, nejspíš doprava auty s trenéry (odjezd i návrat před bazén Radlice) |
Ubytování: | vzhledem k programu závodu a finálovým blokům není ubytování objednáno (vždy se vracíme do Prahy) |
Propozice | https://vysledky.czechswimming.cz/.... |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
HOFBAUEROVÁ Kateřina | 03 | 2 | 50 P | 00:37,94 |
8 | 50 Z | 00:37,52 | ||
16 | 200 P | 02:56,4 | ||
29 | 100 P | 01:20,90 | ||
33 | 100 VZ | 01:06,71 | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 4 | 50 M | 00:32,76 |
6 | 1500 VZ | 18:55,57 | ||
8 | 50 Z | 00:33,91 | ||
10 | 50 VZ | 00:29,53 | ||
14 | 200 Z | 02:35,85 | ||
18 | 200 M | 02:45,32 | ||
27 | 400 VZ | 04:54,21 | ||
31 | 100 Z | 01:12,43 | ||
35 | 400 PZ | 05:40,45 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 2 | 50 P | 00:42,38 |
4 | 50 M | 00:35,94 | ||
10 | 50 VZ | 00:29,54 | ||
12 | 200 VZ | 02:17,2 | ||
27 | 400 VZ | 04:50,26 | ||
33 | 100 VZ | 01:03,41 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 4 | 50 M | 00:33,01 |
10 | 50 VZ | 00:30,3 | ||
12 | 200 VZ | 02:18,0 | ||
20 | 200 PZ | 02:33,54 | ||
25 | 100 M | 01:12,02 | ||
29 | 100 P | 01:26,0 | ||
33 | 100 VZ | 01:05,35 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 11 | 200 VZ | 02:01,29 |
19 | 200 PZ | 02:24,7 | ||
22 | 800 VZ | |||
24 | 100 M | 01:08,13 | ||
26 | 400 VZ | 04:27,13 | ||
32 | 100 VZ | 00:56,89 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 1 | 50 P | 00:37,97 |
9 | 50 VZ | 00:26,97 | ||
11 | 200 VZ | 02:13,09 | ||
19 | 200 PZ | 02:35,61 | ||
32 | 100 VZ | 00:59,18 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 7 | 50 Z | 00:35,1 |
9 | 50 VZ | 00:29,02 | ||
15 | 200 P | 02:42,79 | ||
19 | 200 PZ | 02:34,8 | ||
28 | 100 P | 01:15,2 | ||
30 | 100 Z | 01:14,5 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 3 | 50 M | 00:28,55 |
9 | 50 VZ | 00:25,21 | ||
13 | 200 Z | 02:10,03 | ||
19 | 200 PZ | 02:15,40 | ||
30 | 100 Z | 01:00,01 | ||
32 | 100 VZ | 00:53,20 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 3 | 50 M | 00:31,4 |
7 | 50 Z | 00:33,0 | ||
9 | 50 VZ | 00:27,8 | ||
11 | 200 VZ | 02:13,7 | ||
26 | 400 VZ | 04:52,9 | ||
30 | 100 Z | 01:12,1 | ||
32 | 100 VZ | 00:59,6 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 3 | 50 M | 00:29,19 |
9 | 50 VZ | 00:25,5 | ||
11 | 200 VZ | 01:57,7 | ||
19 | 200 PZ | 02:19,34 | ||
26 | 400 VZ | 04:13,7 | ||
32 | 100 VZ | 00:54,78 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 24 | 100 M | 01:10,05 |
28 | 100 P | 01:16,24 | ||
32 | 100 VZ | 01:05,5 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 7 | ženy: | 4 | celkem: | 11 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 39 | ženy: | 27 | celkem: | 66 |