27. - 28. 4. 2018 Přebor Prahy a Středních Čech dorostu a dospělých | |
Vedoucí akce: | pátek - Radek Žikeš, sobota - Jiří Mikula |
Startovné: | hrazeno oddílem, pozdní odhláška hrazena závodníkem |
Sraz: | 14.45 před vstupem do bazénu v Podolí, vstup přes letní šatny |
Program: | 15,00-15,45 společné rozplavání I.půlden |
15,45 závody | |
19,15 předpokládané ukončení I. půldne | |
8,00 sraz již uvnitř bazénu | |
8,15- 8,45 společné rozplavání | |
9,00 závody | |
odpolední rozplavání bude upřesněno (12.30 předpokládaný konec, 13.30 začátek rozplavání) | |
17.45 předpokládané ukončení závodů | |
S sebou: | pomůcky na rozplavání a zámeček na skříňku |
Závodnící budou závody opouštět bazén společně až po poslední odplavané disciplíně! | |
Seznam přijatých: | https://vysledky.czechswimming.cz/.... |
Propozice | https://vysledky.czechswimming.cz/.... |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 1 | 50 VZ | 00:31,64 |
7 | 400 VZ | 05:07,96 | ||
9 | 100 M | 01:34,1 | ||
13 | 50 Z | 00:37,87 | ||
21 | 1500 VZ | |||
23 | 50 M | 00:38,58 | ||
27 | 100 VZ | 01:09,10 | ||
HOFBAUEROVÁ Kateřina | 03 | 1 | 50 VZ | 00:31,02 |
15 | 200 VZ | 02:30,06 | ||
23 | 50 M | 00:35,14 | ||
27 | 100 VZ | 01:08,84 | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 1 | 50 VZ | 00:30,41 |
7 | 400 VZ | 04:58,46 | ||
13 | 50 Z | 00:34,76 | ||
21 | 1500 VZ | 19:30,06 | ||
25 | 400 PZ | |||
31 | 100 Z | 01:14,40 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 1 | 50 VZ | 00:29,54 |
7 | 400 VZ | 05:02,32 | ||
15 | 200 VZ | 02:19,93 | ||
21 | 1500 VZ | 20:05,28 | ||
27 | 100 VZ | 01:05,97 | ||
33 | 800 VZ | 10:18,96 | ||
MICHALOVÁ Nela | 06 | 1 | 50 VZ | |
3 | 50 P | |||
11 | 200 PZ | |||
13 | 50 Z | |||
15 | 200 VZ | |||
23 | 50 M | |||
27 | 100 VZ | |||
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 1 | 50 VZ | 00:31,51 |
3 | 50 P | 00:42,37 | ||
11 | 200 PZ | 02:45,95 | ||
13 | 50 Z | 00:36,85 | ||
15 | 200 VZ | 02:25,51 | ||
27 | 100 VZ | 01:10,27 | ||
33 | 800 VZ | |||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 1 | 50 VZ | 00:31,64 |
9 | 100 M | 01:12,48 | ||
11 | 200 PZ | 02:37,48 | ||
13 | 50 Z | 00:36,69 | ||
17 | 100 P | 01:28,58 | ||
19 | 200 M | 02:47,53 | ||
23 | 50 M | 00:33,01 | ||
25 | 400 PZ | 05:51,75 | ||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 1 | 50 VZ | 00:32,76 |
3 | 50 P | 00:39,89 | ||
7 | 400 VZ | |||
13 | 50 Z | 00:40,34 | ||
17 | 100 P | 01:28,17 | ||
23 | 50 M | |||
29 | 200 P | 03:08,39 | ||
31 | 100 Z | 01:26,66 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BITTNER Jiří | 05 | 4 | 50 P | 00:35,63 |
8 | 400 VZ | 04:44,82 | ||
12 | 200 PZ | 02:32,53 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 2 | 50 VZ | 00:27,03 |
8 | 400 VZ | 04:28,70 | ||
16 | 200 VZ | 02:05,21 | ||
24 | 50 M | 00:30,30 | ||
28 | 100 VZ | 00:57,96 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 4 | 50 P | 00:34,59 |
8 | 400 VZ | 04:40,08 | ||
12 | 200 PZ | 02:40,26 | ||
14 | 50 Z | 00:34,04 | ||
16 | 200 VZ | 02:13,73 | ||
18 | 100 P | 01:40,49 | ||
24 | 50 M | 00:31,94 | ||
28 | 100 VZ | 01:00,26 | ||
32 | 100 Z | 01:12,08 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 2 | 50 VZ | 00:27,03 |
12 | 200 PZ | 02:48,86 | ||
16 | 200 VZ | 02:23,25 | ||
18 | 100 P | 01:21,58 | ||
24 | 50 M | 00:31,47 | ||
28 | 100 VZ | 01:00,43 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 4 | 50 P | 00:37,96 |
10 | 100 M | 01:18,66 | ||
12 | 200 PZ | 02:42,31 | ||
14 | 50 Z | 00:35,51 | ||
18 | 100 P | 01:15,41 | ||
20 | 200 M | |||
26 | 400 PZ | 05:51,80 | ||
30 | 200 P | 02:42,79 | ||
34 | 800 VZ | 11:53,45 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 2 | 50 VZ | 00:25,82 |
4 | 50 P | 00:33,34 | ||
12 | 200 PZ | 02:20,76 | ||
14 | 50 Z | 00:29,76 | ||
18 | 100 P | 01:17,01 | ||
24 | 50 M | 00:29,22 | ||
28 | 100 VZ | 00:55,50 | ||
32 | 100 Z | 01:03,04 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 50 VZ | 00:31,00 |
10 | 100 M | 01:15,01 | ||
12 | 200 PZ | 02:46,19 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 6 | 200 Z | 02:37,78 |
8 | 400 VZ | 04:53,53 | ||
12 | 200 PZ | 02:35,12 | ||
14 | 50 Z | 00:36,33 | ||
16 | 200 VZ | 02:18,74 | ||
22 | 1500 VZ | 20:07,87 | ||
26 | 400 PZ | 05:39,71 | ||
28 | 100 VZ | 01:05,21 | ||
34 | 800 VZ | 13:02,1* | ||
RASZKA Vítězslav | 05 | 2 | 50 VZ | 00:30,41 |
8 | 400 VZ | 05:17,57 | ||
10 | 100 M | 01:46,74 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 8 | 400 VZ | 04:27,87 |
12 | 200 PZ | 02:21,30 | ||
14 | 50 Z | 00:35,12 | ||
16 | 200 VZ | 02:08,55 | ||
18 | 100 P | 01:22,50 | ||
24 | 50 M | 00:29,84 | ||
30 | 200 P | 02:42,70 | ||
34 | 800 VZ | 09:45,71 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 8 | 400 VZ | 04:42,82 |
10 | 100 M | 01:06,30 | ||
12 | 200 PZ | 02:28,86 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 2 | 50 VZ | 00:30,48 |
4 | 50 P | 00:35,16 | ||
12 | 200 PZ | 02:36,15 | ||
16 | 200 VZ | 02:22,79 | ||
18 | 100 P | 01:18,29 | ||
24 | 50 M | 00:31,04 | ||
30 | 200 P | 02:49,51 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 12 | ženy: | 8 | celkem: | 20 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 73 | ženy: | 53 | celkem: | 126 |