Informace pro závod v Ústí, který je pořádán 6.4. - 7.4. .
Vedoucí akce: | pátek - Jiří Mikula, sobota - Matěj Bartoš, neděle - Radek Žikeš | omezení: | závodů se zúčastníme primárně v sobotu a neděli (pátek jsou vložené oddílové závody Ústí) závod určen pro plavce I. družstva + výběr II. družstva (po konzultaci s trenérem Langmayerem) |
Přihlášky: | do 30.3. 20:00, po tomto termínu bude proveden přepis přihlášených do svazového systému |
Odhlášky: | do 2.4. 2019 |
Místo konání: | Plavecká hala Klíše, U Koupaliště 11, 400 01 Ústí nad Labem |
Sraz: | v sobotu i neděli 7.30 ve vestibulu bazénu |
Doprava: | oba dny individuální tam i zpět |
Ubytování | není z ekonomických důvodů objednáno (cesta do Prahy je cca hodinu autem) |
Strava: | s sebou svačinu a vhodný lehký oběd | startovné: | 70 Kč za každý přijatý start (platba v pondělí 8.4. v kanceláři panu Lochmanovi) |
Propozice | https://vysledky.czechswimming.cz...... |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 12 | 50 VZ | 00:31,09 |
16 | 50 M | 00:38,58 | ||
18 | 200 VZ | 02:25,31 | ||
21 | 100 Z | 01:17,55 | ||
26 | 400 VZ | 05:02,70 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 10 | 200 P | 02:54,9 |
18 | 200 VZ | 02:17,38 | ||
23 | 50 P | 00:39,69 | ||
26 | 400 VZ | 04:50,95 | ||
31 | 100 P | 01:22,23 | ||
35 | 200 PZ | 02:37,40 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 12 | 50 VZ | 00:33,2 |
16 | 50 M | 00:37,5 | ||
21 | 100 Z | 01:26,08 | ||
26 | 400 VZ | 06:24,4 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 12 | 50 VZ | 00:32,7 |
14 | 200 Z | 02:51,3 | ||
16 | 50 M | 00:41,03 | ||
21 | 100 Z | 01:20,5 | ||
23 | 50 P | 00:43,54 | ||
HOFBAUEROVÁ Kateřina | 03 | 12 | 50 VZ | 00:31,02 |
16 | 50 M | 00:34,82 | ||
23 | 50 P | 00:37,94 | ||
27 | 100 M | 01:17,0 | ||
31 | 100 P | 01:20,90 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 10 | 200 P | 03:29,34 |
12 | 50 VZ | 00:34,7 | ||
16 | 50 M | 00:53,92 | ||
23 | 50 P | 00:44,3 | ||
26 | 400 VZ | 05:46,6 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 12 | 50 VZ | 00:29,62 |
18 | 200 VZ | 02:17,2 | ||
26 | 400 VZ | 04:50,26 | ||
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 12 | 50 VZ | 00:30,7 |
14 | 200 Z | 02:34,1 | ||
18 | 200 VZ | 02:22,0 | ||
21 | 100 Z | 01:13,8 | ||
23 | 50 P | |||
26 | 400 VZ | 05:10,69 | ||
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 12 | 50 VZ | 00:31,8 |
16 | 50 M | 00:38,3 | ||
18 | 200 VZ | 02:35,0 | ||
23 | 50 P | 00:41,7 | ||
26 | 400 VZ | 05:23,4 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 12 | 50 VZ | 00:30,3 |
16 | 50 M | 00:33,5 | ||
21 | 100 Z | 01:15,8 | ||
23 | 50 P | 00:40,69 | ||
27 | 100 M | 01:12,02 | ||
35 | 200 PZ | 02:33,54 | ||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 10 | 200 P | 03:05,4 |
12 | 50 VZ | 00:33,65 | ||
18 | 200 VZ | 02:49,34 | ||
29 | 50 Z | 00:40,3 | ||
31 | 100 P | 01:25,1 | ||
35 | 200 PZ | 02:58,1 | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 12 | 50 VZ | 00:28,8 |
14 | 200 Z | 02:26,21 | ||
18 | 200 VZ | 02:13,78 | ||
21 | 100 Z | 01:08,21 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 11 | 50 VZ | 00:36,4 |
15 | 50 M | 00:44,5 | ||
17 | 200 VZ | 03:09,8 | ||
20 | 100 Z | 01:34,2 | ||
22 | 50 P | 00:49,21 | ||
25 | 400 VZ | 06:58,6 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 9 | 200 P | 02:42,26 |
15 | 50 M | 00:33,2 | ||
17 | 200 VZ | 02:16,71 | ||
22 | 50 P | 00:35,6 | ||
25 | 400 VZ | 04:50,2 | ||
28 | 100 M | 01:25,03 | ||
32 | 100 P | 01:16,12 | ||
36 | 200 PZ | 02:40,39 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 7 | 1500 VZ | 17:17,62 |
9 | 200 P | 02:36,14 | ||
11 | 50 VZ | 00:26,38 | ||
15 | 50 M | 00:30,9 | ||
17 | 200 VZ | 02:01,29 | ||
22 | 50 P | 00:34,7 | ||
25 | 400 VZ | 04:35,1 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 11 | 50 VZ | 00:27,7 |
15 | 50 M | 00:31,94 | ||
20 | 100 Z | 01:10,8 | ||
22 | 50 P | 00:34,59 | ||
25 | 400 VZ | 04:40,08 | ||
28 | 100 M | 01:18,2 | ||
32 | 100 P | 01:22,41 | ||
34 | 100 VZ | 01:00,26 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 13 | 200 Z | 02:58,40 |
17 | 200 VZ | 02:48,7 | ||
20 | 100 Z | 01:21,7 | ||
22 | 50 P | 00:49,8 | ||
32 | 100 P | 01:42,3 | ||
34 | 100 VZ | 01:13,1 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 11 | 50 VZ | 00:26,97 |
15 | 50 M | 00:31,55 | ||
20 | 100 Z | 01:16,98 | ||
22 | 50 P | 00:38,1 | ||
30 | 50 Z | 00:35,6 | ||
34 | 100 VZ | 00:59,18 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 13 | 200 Z | 02:44,7 |
17 | 200 VZ | 03:06,0 | ||
20 | 100 Z | 01:15,9 | ||
25 | 400 VZ | 06:32,4 | ||
32 | 100 P | 01:36,3 | ||
36 | 200 PZ | 02:56,4 | ||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 9 | 200 P | 03:22,1 |
11 | 50 VZ | 00:34,4 | ||
20 | 100 Z | 01:28,5 | ||
22 | 50 P | 00:46,0 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 11 | 50 VZ | 00:25,21 |
13 | 200 Z | 02:10,03 | ||
17 | 200 VZ | 02:02,24 | ||
20 | 100 Z | 01:00,01 | ||
22 | 50 P | 00:32,64 | ||
30 | 50 Z | 00:28,47 | ||
34 | 100 VZ | 00:53,20 | ||
36 | 200 PZ | 02:15,40 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 11 | 50 VZ | 00:30,9 |
15 | 50 M | 00:33,03 | ||
17 | 200 VZ | 02:24,85 | ||
20 | 100 Z | 01:20,5 | ||
22 | 50 P | 00:39,45 | ||
28 | 100 M | 01:15,01 | ||
32 | 100 P | 01:28,8 | ||
34 | 100 VZ | 01:06,31 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 11 | 50 VZ | 00:30,9 |
13 | 200 Z | 02:39,04 | ||
17 | 200 VZ | 02:21,4 | ||
20 | 100 Z | 01:14,73 | ||
25 | 400 VZ | 04:53,53 | ||
30 | 50 Z | 00:36,33 | ||
34 | 100 VZ | 01:06,51 | ||
36 | 200 PZ | 02:35,6 | ||
RASZKA Vítězslav | 05 | 9 | 200 P | 02:56,7 |
11 | 50 VZ | 00:31,0 | ||
17 | 200 VZ | 02:31,7 | ||
22 | 50 P | 00:39,48 | ||
25 | 400 VZ | 05:26,1 | ||
32 | 100 P | 01:24,3 | ||
34 | 100 VZ | 01:07,74 | ||
36 | 200 PZ | 02:48,4 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 5 | 200 M | |
7 | 1500 VZ | 17:13,5 | ||
13 | 200 Z | 02:27,13 | ||
15 | 50 M | 00:30,7 | ||
17 | 200 VZ | 02:04,44 | ||
20 | 100 Z | 01:11,4 | ||
25 | 400 VZ | 04:22,49 | ||
28 | 100 M | 01:08,11 | ||
34 | 100 VZ | 01:00,71 | ||
36 | 200 PZ | 02:21,30 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 5 | 200 M | 02:26,61 |
7 | 1500 VZ | 17:58,59 | ||
11 | 50 VZ | 00:28,9 | ||
15 | 50 M | 00:30,67 | ||
17 | 200 VZ | 02:12,0 | ||
22 | 50 P | 00:45,06 | ||
25 | 400 VZ | 04:34,2 | ||
28 | 100 M | 01:06,88 | ||
34 | 100 VZ | 01:01,37 | ||
36 | 200 PZ | 02:28,26 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 14 | ženy: | 12 | celkem: | 26 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 103 | ženy: | 60 | celkem: | 163 |