Vedoucí akce: | Radek Žikeš, jednicka@skmop.cz, 721950748 | omezení: | závody určeny pro plavce přípravky A, II. družstvo, I. družstvo |
Přihlášky: | do 1.4. 20:00, po tomto termínu bude proveden přepis přihlášených do svazového systému |
Odhlášky: | do 10.4. 2019 |
Místo konání: | Plavecký stadion Praha Podolí |
Sraz: | v sobotu 7:00 ve vestibulu, poté bude odchod do letních (venkovních) šaten prosíme o včasný příchod, na bazénu bude kolem 1000 plavců |
Strava: | s sebou svačinu a vhodný lehký oběd, pauza na oběd cca 60 minut | startovné: | 80 Kč za každý přijatý start |
Propozice | https://vysledky.czechswimming.cz...... |
ostatní: | všichni přihlásit 50m tratě - největší šance přijetí. Mladší plavce z přípravky A a II. družstva budeme pouštět po odplavání svých disciplín (dopoledne cca 10h, odpoledne cca 16h) |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 1 | 50 VZ | 00:31,09 |
16 | 200 PZ | 02:54,11 | ||
28 | 200 VZ | 02:25,31 | ||
33 | 50 Z | 00:37,55 | ||
42 | 100 VZ | 01:08,67 | ||
54 | 100 M | 01:34,1 | ||
CEJPKOVÁ Rozálie | 08 | 9 | 100 Z | 01:38,2 |
15 | 200 PZ | 03:25,09 | ||
21 | 100 P | 01:34,8 | ||
33 | 50 Z | 00:45,9 | ||
35 | 200 P | 03:39,76 | ||
53 | 100 M | 01:32,9 | ||
DOBROVODSKÁ Sára | 06 | 1 | 50 VZ | 00:41,5 |
22 | 100 P | 01:52,2 | ||
33 | 50 Z | 00:53,71 | ||
42 | 100 VZ | 01:30,2 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 1 | 50 VZ | 00:29,9 |
22 | 100 P | 01:22,23 | ||
28 | 200 VZ | 02:17,38 | ||
36 | 200 P | 02:54,9 | ||
42 | 100 VZ | 01:05,10 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 50 VZ | 00:33,2 |
4 | 200 M | 03:24,90 | ||
42 | 100 VZ | 01:14,7 | ||
54 | 100 M | 01:28,84 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 50 VZ | 00:32,7 |
16 | 200 PZ | 02:53,83 | ||
28 | 200 VZ | 02:30,58 | ||
33 | 50 Z | 00:38,78 | ||
42 | 100 VZ | 01:10,3 | ||
48 | 200 Z | 02:51,3 | ||
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 1 | 50 VZ | 00:41,3 |
21 | 100 P | 01:55,6 | ||
27 | 200 VZ | 03:17,5 | ||
33 | 50 Z | 00:53,5 | ||
35 | 200 P | |||
41 | 100 VZ | 01:30,19 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 1 | 50 VZ | 00:34,7 |
22 | 100 P | 01:30,26 | ||
33 | 50 Z | 00:43,11 | ||
36 | 200 P | 03:29,34 | ||
KULÍKOVÁ Tereza | 09 | 1 | 50 VZ | 00:41,8 |
KYPTOVÁ Kristýna | 08 | 1 | 50 VZ | 00:42,6 |
9 | 100 Z | 01:40,1 | ||
21 | 100 P | 01:51,45 | ||
33 | 50 Z | 00:46,9 | ||
41 | 100 VZ | 01:29,5 | ||
47 | 200 Z | 03:41,71 | ||
LAJČAKOVÁ Karolína | 10 | 1 | 50 VZ | 00:37,6 |
33 | 50 Z | 00:43,3 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 1 | 50 VZ | 00:29,62 |
17 | 200 PZ | 02:50,60 | ||
29 | 200 VZ | 02:17,2 | ||
33 | 50 Z | 00:40,55 | ||
43 | 100 VZ | 01:03,41 | ||
MICHALOVÁ Nela | 06 | 1 | 50 VZ | Di:sk,v |
16 | 200 PZ | |||
28 | 200 VZ | |||
33 | 50 Z | Di:sk,v | ||
42 | 100 VZ | Di:sk,v | ||
NĚMCOVÁ Anna | 05 | 10 | 100 Z | 01:13,8 |
16 | 200 PZ | 02:39,76 | ||
28 | 200 VZ | 02:22,0 | ||
33 | 50 Z | 00:34,84 | ||
42 | 100 VZ | 01:05,9 | ||
54 | 100 M | |||
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 1 | 50 VZ | 00:31,58 |
22 | 100 P | 01:32,8 | ||
28 | 200 VZ | 02:35,0 | ||
33 | 50 Z | 00:41,76 | ||
42 | 100 VZ | 01:07,7 | ||
SCHOLZOVÁ Adéla | 08 | 1 | 50 VZ | 00:40,4 |
9 | 100 Z | 01:46,46 | ||
33 | 50 Z | 00:48,0 | ||
41 | 100 VZ | 01:35,2 | ||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 1 | 50 VZ | 00:37,7 |
22 | 100 P | 01:40,4 | ||
33 | 50 Z | 00:44,43 | ||
42 | 100 VZ | 01:25,00 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 17 | 200 PZ | 02:33,54 |
33 | 50 Z | 00:36,83 | ||
43 | 100 VZ | 01:05,35 | ||
55 | 100 M | 01:12,02 | ||
ŠVÁROVÁ Aneta | 10 | 1 | 50 VZ | 00:38,65 |
33 | 50 Z | 00:46,0 | ||
TOTOVÁ Adéla | 07 | 1 | 50 VZ | 00:37,5 |
21 | 100 P | 01:53,2 | ||
27 | 200 VZ | 03:16,2 | ||
33 | 50 Z | 00:48,7 | ||
35 | 200 P | |||
41 | 100 VZ | 01:25,88 | ||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 1 | 50 VZ | 00:33,65 |
16 | 200 PZ | 02:58,1 | ||
22 | 100 P | 01:25,1 | ||
33 | 50 Z | 00:40,3 | ||
36 | 200 P | 03:05,4 | ||
42 | 100 VZ | 01:13,09 | ||
WEISSER Karolína | 09 | 1 | 50 VZ | 00:40,3 |
33 | 50 Z | 00:49,0 | ||
WITTENBERGEROVÁ Emma | 08 | 1 | 50 VZ | 00:41,3 |
21 | 100 P | 01:34,7 | ||
33 | 50 Z | 00:44,3 | ||
35 | 200 P | 03:33,0 | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 10 | 100 Z | 01:08,21 |
16 | 200 PZ | 02:31,68 | ||
28 | 200 VZ | 02:13,78 | ||
33 | 50 Z | 00:33,63 | ||
42 | 100 VZ | 01:01,52 | ||
48 | 200 Z | 02:26,21 | ||
ZAVŘELOVÁ Nela | 08 | 1 | 50 VZ | 00:44,6 |
21 | 100 P | 01:58,2 | ||
33 | 50 Z | |||
35 | 200 P |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 2 | 50 VZ | 00:36,4 |
18 | 200 PZ | |||
24 | 100 P | 01:44,8 | ||
34 | 50 Z | 00:44,33 | ||
44 | 100 VZ | 01:19,7 | ||
56 | 100 M | 01:44,1 | ||
BARRETO Leonardo | 07 | 2 | 50 VZ | 00:41,6 |
12 | 100 Z | 01:50,5 | ||
34 | 50 Z | 00:47,6 | ||
44 | 100 VZ | 01:46,1 | ||
BERDYCH Sebastian | 09 | 2 | 50 VZ | 00:41,5 |
34 | 50 Z | 00:49,0 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 19 | 200 PZ | 02:40,39 |
25 | 100 P | 01:16,12 | ||
31 | 200 VZ | 02:16,71 | ||
39 | 200 P | 02:42,26 | ||
45 | 100 VZ | 01:04,09 | ||
57 | 100 M | 01:25,03 | ||
BITTNER Matyáš | 09 | 2 | 50 VZ | 00:41,3 |
34 | 50 Z | 00:57,4 | ||
BROUK Štěpán | 08 | 2 | 50 VZ | 00:37,7 |
12 | 100 Z | 01:46,5 | ||
24 | 100 P | 01:42,3 | ||
34 | 50 Z | 00:46,5 | ||
44 | 100 VZ | 01:24,2 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 2 | 50 VZ | 00:32,1 |
25 | 100 P | 01:33,0 | ||
31 | 200 VZ | 02:33,80 | ||
34 | 50 Z | 00:39,3 | ||
39 | 200 P | 03:20,5 | ||
45 | 100 VZ | 01:09,36 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 2 | 50 VZ | 00:34,1 |
12 | 100 Z | 01:24,8 | ||
34 | 50 Z | 00:39,57 | ||
44 | 100 VZ | 01:16,0 | ||
56 | 100 M | |||
EISENHAMMER Albert | 08 | 2 | 50 VZ | 00:37,62 |
12 | 100 Z | 01:45,6 | ||
24 | 100 P | 01:39,6 | ||
34 | 50 Z | 00:44,1 | ||
44 | 100 VZ | 01:30,9 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 2 | 50 VZ | 00:26,38 |
20 | 200 PZ | 02:24,7 | ||
26 | 100 P | 01:14,4 | ||
32 | 200 VZ | 02:01,29 | ||
40 | 200 P | 02:36,14 | ||
46 | 100 VZ | 00:56,89 | ||
58 | 100 M | 01:08,3 | ||
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 2 | 50 VZ | 00:34,4 |
24 | 100 P | 01:31,2 | ||
30 | 200 VZ | 02:37,82 | ||
34 | 50 Z | 00:43,50 | ||
38 | 200 P | 03:16,09 | ||
44 | 100 VZ | 01:14,1 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 2 | 50 VZ | 00:27,7 |
13 | 100 Z | 01:10,8 | ||
31 | 200 VZ | 02:10,7 | ||
34 | 50 Z | 00:34,04 | ||
45 | 100 VZ | 01:00,26 | ||
51 | 200 Z | 02:31,2 | ||
HROUDA Martin | 09 | 2 | 50 VZ | 00:46,4 |
34 | 50 Z | 00:53,0 | ||
CHICEVIČ Elian | 06 | 2 | 50 VZ | 00:35,8 |
13 | 100 Z | 01:36,5 | ||
31 | 200 VZ | 03:01,6 | ||
34 | 50 Z | 00:46,3 | ||
45 | 100 VZ | 01:20,51 | ||
51 | 200 Z | 03:26,7 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 2 | 50 VZ | 00:33,1 |
12 | 100 Z | 01:21,7 | ||
24 | 100 P | 01:42,3 | ||
34 | 50 Z | 00:40,7 | ||
44 | 100 VZ | 01:13,1 | ||
50 | 200 Z | 02:58,40 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 2 | 50 VZ | 00:26,97 |
26 | 100 P | 01:20,30 | ||
32 | 200 VZ | 02:13,09 | ||
34 | 50 Z | 00:35,6 | ||
46 | 100 VZ | 00:59,18 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 2 | 50 VZ | 00:29,7 |
20 | 200 PZ | 02:34,8 | ||
26 | 100 P | 01:15,2 | ||
32 | 200 VZ | 02:20,81 | ||
40 | 200 P | 02:43,67 | ||
52 | 200 Z | 02:37,1 | ||
58 | 100 M | 01:18,66 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 12 | 100 Z | 01:15,9 |
18 | 200 PZ | 02:56,4 | ||
24 | 100 P | 01:36,3 | ||
34 | 50 Z | 00:36,0 | ||
44 | 100 VZ | 01:15,5 | ||
50 | 200 Z | 02:44,7 | ||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 2 | 50 VZ | 00:34,4 |
18 | 200 PZ | 03:11,0 | ||
24 | 100 P | 01:33,7 | ||
34 | 50 Z | 00:44,1 | ||
38 | 200 P | 03:22,1 | ||
44 | 100 VZ | 01:18,86 | ||
MIKULA Andrej | 09 | 2 | 50 VZ | 00:38,23 |
34 | 50 Z | 00:45,5 | ||
MIKULA Šimon | 07 | 2 | 50 VZ | 00:34,2 |
24 | 100 P | 01:38,6 | ||
30 | 200 VZ | 02:49,95 | ||
34 | 50 Z | 00:40,7 | ||
38 | 200 P | 03:26,9 | ||
44 | 100 VZ | 01:16,0 | ||
MITKA Daniel | 08 | 2 | 50 VZ | 00:38,0 |
24 | 100 P | 01:50,6 | ||
34 | 50 Z | 00:47,1 | ||
44 | 100 VZ | 01:30,1 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 50 VZ | 00:30,9 |
19 | 200 PZ | 02:46,19 | ||
31 | 200 VZ | 02:24,85 | ||
34 | 50 Z | 00:39,78 | ||
45 | 100 VZ | 01:06,31 | ||
57 | 100 M | 01:15,01 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 50 VZ | 00:27,8 |
14 | 100 Z | 01:12,1 | ||
32 | 200 VZ | 02:13,7 | ||
34 | 50 Z | 00:33,0 | ||
46 | 100 VZ | 00:59,6 | ||
52 | 200 Z | 02:35,7 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 13 | 100 Z | 01:14,73 |
19 | 200 PZ | 02:35,6 | ||
31 | 200 VZ | 02:21,4 | ||
34 | 50 Z | 00:36,33 | ||
45 | 100 VZ | 01:06,51 | ||
51 | 200 Z | 02:39,04 | ||
RASZKA Vítězslav | 05 | 2 | 50 VZ | 00:31,0 |
25 | 100 P | 01:19,56 | ||
31 | 200 VZ | 02:21,93 | ||
39 | 200 P | 02:52,47 | ||
45 | 100 VZ | 01:05,15 | ||
57 | 100 M | 01:35,2 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 2 | 50 VZ | 00:28,34 |
13 | 100 Z | 01:11,4 | ||
19 | 200 PZ | 02:21,30 | ||
39 | 200 P | 02:47,41 | ||
51 | 200 Z | 02:27,13 | ||
57 | 100 M | 01:08,11 | ||
SOUKUP Daniel | 09 | 2 | 50 VZ | 00:44,5 |
34 | 50 Z | 00:51,3 | ||
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 2 | 50 VZ | 00:32,6 |
7 | 200 M | |||
19 | 200 PZ | 02:58,26 | ||
31 | 200 VZ | 02:33,4 | ||
34 | 50 Z | 00:39,41 | ||
45 | 100 VZ | 01:09,0 | ||
57 | 100 M | 01:21,9 | ||
SZABÓ David | 03 | 2 | 50 VZ | 00:30,14 |
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 2 | 50 VZ | 00:25,5 |
32 | 200 VZ | 01:57,7 | ||
46 | 100 VZ | 00:55,3 | ||
58 | 100 M | 01:03,3 | ||
TEODORIDIS Kostas | 08 | 2 | 50 VZ | 00:35,2 |
12 | 100 Z | 01:36,5 | ||
30 | 200 VZ | 03:14,5 | ||
34 | 50 Z | 00:44,0 | ||
56 | 100 M | 01:29,1 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 2 | 50 VZ | 00:29,4 |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 2 | 50 VZ | 00:28,9 |
7 | 200 M | 02:26,61 | ||
19 | 200 PZ | 02:28,26 | ||
34 | 50 Z | 00:39,75 | ||
45 | 100 VZ | 01:00,38 | ||
57 | 100 M | 01:06,45 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 2 | 50 VZ | 00:29,7 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 35 | ženy: | 25 | celkem: | 60 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 167 | ženy: | 113 | celkem: | 280 |