Termín konání je 27. - 28. května a termín přihlášek je do 17. května.
27.- 28. 5. KPŽ starší (2002-2004) | |
Vedoucí akce: | Jan Langmayer, pripravka@skmop.cz |
Termín přihlášek: | 17. května |
Odhlášky: | dvojka@skmop.cz |
Místo konání: | Praha - Radlice |
Startovné: | hrazeno oddílem |
Sraz: | 15:30 ve vestibulu (budeme mít dolní společné šatny) |
Program: | společná rozcvička 15:45 na bazéně |
rozplavání pátek 15:45 | |
závody pátek 16:30 | |
rozplavání sobota dopoledne 8:15 | |
závody sobota dopoledne 9:00 | |
začátek odpoledního programu bude upřesněn na místě | |
Poznámka: | Závodníci si mohou disciplíny přihlašovat sami, nahlášené disciplíny však mohou být upraveny trenéry. Pokud se závodníci nepřihlásí, budou přihlášeni trenéry. |
Jelikož jsme pořadateli závodů, budeme po skončení uklízet bazén - odchod ze závodů tedy až po skončení závodů a úklidu bazénu. | |
Seznam přijatých: | všichni přihlášení budou přijati |
Propozice | 16-std_praha.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
DANILINA Ekaterina | 04 | 2 | 200 VZ | 03:04,66 |
6 | 200 M | 03:18,13 | ||
17 | 100 Z | 01:24,9 | ||
23 | 200 Z | 02:58,9 | ||
25 | 100 M | 01:28,30 | ||
31 | 400 PZ | |||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 2 | 200 VZ | 02:48,62 |
4 | 100 P | 01:30,7 | ||
13 | 50 VZ | 00:31,5 | ||
15 | 200 PZ | 03:02,41 | ||
17 | 100 Z | 01:27,5 | ||
25 | 100 M | 01:26,3 | ||
27 | 200 P | 03:16,4 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 2 | 200 VZ | 02:50,28 |
8 | 100 PZ | 01:29,23 | ||
13 | 50 VZ | 00:35,2 | ||
15 | 200 PZ | 03:12,78 | ||
17 | 100 Z | 01:30,66 | ||
29 | 100 VZ | 01:16,5 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 4 | 100 P | 01:30,8 |
13 | 50 VZ | 00:35,4 | ||
17 | 100 Z | 01:25,0 | ||
23 | 200 Z | 03:03,6 | ||
27 | 200 P | 03:16,7 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 13 | 50 VZ | 00:37,1 |
17 | 100 Z | 01:36,2 | ||
25 | 100 M | |||
29 | 100 VZ | 01:22,6 | ||
LANDSMANNOVÁ Eliška | 03 | 2 | 200 VZ | 02:23,67 |
6 | 200 M | 02:49,8 | ||
13 | 50 VZ | 00:30,18 | ||
15 | 200 PZ | 02:46,00 | ||
19 | 400 VZ | 05:09,0 | ||
25 | 100 M | 01:12,2 | ||
29 | 100 VZ | 01:06,8 | ||
31 | 400 PZ | 05:47,46 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 2 | 200 VZ | 02:52,6 |
4 | 100 P | 01:39,87 | ||
8 | 100 PZ | 01:34,3 | ||
13 | 50 VZ | 00:33,7 | ||
19 | 400 VZ | 06:01,6 | ||
25 | 100 M | 01:45,2 | ||
29 | 100 VZ | 01:13,4 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 2 | 200 VZ | 03:07,23 |
4 | 100 P | 01:43,51 | ||
8 | 100 PZ | 01:39,3 | ||
13 | 50 VZ | 00:38,56 | ||
17 | 100 Z | 01:37,78 | ||
23 | 200 Z | |||
27 | 200 P | 03:50,2 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 4 | 100 P | 01:36,6 |
8 | 100 PZ | 01:32,1 | ||
13 | 50 VZ | 00:36,55 | ||
15 | 200 PZ | 03:26,5 | ||
25 | 100 M | 01:41,67 | ||
27 | 200 P | 03:30,58 | ||
29 | 100 VZ | 01:18,3 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 2 | 200 VZ | 02:37,96 |
4 | 100 P | |||
13 | 50 VZ | 00:31,0 | ||
15 | 200 PZ | 03:09,16 | ||
17 | 100 Z | 01:16,32 | ||
23 | 200 Z | 02:48,48 | ||
29 | 100 VZ | 01:09,36 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 2 | 200 VZ | 02:41,8 |
4 | 100 P | 01:31,88 | ||
12 | 800 VZ | 11:59,0 | ||
13 | 50 VZ | 00:33,1 | ||
15 | 200 PZ | 02:59,57 | ||
17 | 100 Z | 01:21,75 | ||
23 | 200 Z | 02:56,60 | ||
27 | 200 P | 03:16,29 | ||
31 | 400 PZ | 06:28,13 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 1 | 200 VZ | 02:33,3 |
3 | 100 P | 01:45,55 | ||
9 | 400 VZ | 05:32,8 | ||
14 | 50 VZ | 00:31,7 | ||
18 | 100 Z | 01:23,96 | ||
24 | 200 Z | 02:52,9 | ||
26 | 100 M | 01:28,1 | ||
30 | 100 VZ | 01:10,01 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 1 | 200 VZ | 02:53,3 |
3 | 100 P | 01:26,4 | ||
9 | 400 VZ | 06:35,3 | ||
14 | 50 VZ | 00:33,0 | ||
16 | 200 PZ | 03:01,9 | ||
28 | 200 P | 03:07,9 | ||
30 | 100 VZ | 01:15,86 | ||
HANUŠ Zbyněk | 04 | 3 | 100 P | 02:08,8 |
7 | 100 PZ | |||
14 | 50 VZ | 00:52,2 | ||
18 | 100 Z | 02:06,4 | ||
30 | 100 VZ | 01:52,5 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 1 | 200 VZ | 02:30,81 |
7 | 100 PZ | 01:19,58 | ||
9 | 400 VZ | 05:39,6 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,7 | ||
16 | 200 PZ | 02:51,66 | ||
26 | 100 M | 01:23,1 | ||
30 | 100 VZ | 01:07,3 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 3 | 100 P | 01:42,7 |
7 | 100 PZ | |||
14 | 50 VZ | 00:37,69 | ||
18 | 100 Z | 01:45,9 | ||
30 | 100 VZ | 01:23,9 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 3 | 100 P | 01:24,67 |
7 | 100 PZ | 01:21,1 | ||
18 | 100 Z | 01:24,7 | ||
28 | 200 P | 02:58,92 | ||
32 | 400 PZ | 06:13,3 | ||
KULAEV Arsenii | 04 | 1 | 200 VZ | 03:13,7 |
7 | 100 PZ | |||
14 | 50 VZ | 00:35,64 | ||
18 | 100 Z | 01:35,74 | ||
24 | 200 Z | |||
30 | 100 VZ | 01:22,2 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 3 | 100 P | 01:16,51 |
9 | 400 VZ | 04:54,9 | ||
14 | 50 VZ | 00:27,9 | ||
16 | 200 PZ | 02:28,85 | ||
18 | 100 Z | 01:07,9 | ||
24 | 200 Z | 02:24,95 | ||
28 | 200 P | 02:47,36 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 1 | 200 VZ | 02:37,38 |
9 | 400 VZ | 06:06,7 | ||
14 | 50 VZ | 00:32,0 | ||
18 | 100 Z | 01:26,52 | ||
24 | 200 Z | 03:04,7 | ||
30 | 100 VZ | 01:10,4 | ||
RENC Matěj | 02 | 1 | 200 VZ | 02:07,12 |
9 | 400 VZ | 04:37,00 | ||
14 | 50 VZ | 00:27,9 | ||
16 | 200 PZ | 02:30,54 | ||
18 | 100 Z | 01:06,2 | ||
24 | 200 Z | 02:21,63 | ||
30 | 100 VZ | 00:59,67 | ||
32 | 400 PZ | 05:23,1 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 1 | 200 VZ | 02:18,39 |
5 | 200 M | 02:30,38 | ||
14 | 50 VZ | 00:27,82 | ||
16 | 200 PZ | 02:30,81 | ||
18 | 100 Z | 01:08,58 | ||
26 | 100 M | 01:06,43 | ||
30 | 100 VZ | 00:59,07 | ||
SZABÓ David | 03 | 3 | 100 P | 01:33,39 |
9 | 400 VZ | 06:25,3 | ||
16 | 200 PZ | 03:00,12 | ||
18 | 100 Z | 01:26,20 | ||
24 | 200 Z | 03:02,0 | ||
28 | 200 P | 03:12,01 | ||
32 | 400 PZ | 06:21,02 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 1 | 200 VZ | 02:30,1 |
5 | 200 M | 03:21,44 | ||
9 | 400 VZ | 05:12,3 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,3 | ||
18 | 100 Z | 01:17,7 | ||
26 | 100 M | 01:16,5 | ||
30 | 100 VZ | 01:06,9 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 3 | 100 P | 01:25,3 |
5 | 200 M | 02:59,71 | ||
16 | 200 PZ | 02:47,17 | ||
18 | 100 Z | 01:18,8 | ||
26 | 100 M | 01:20,03 | ||
28 | 200 P | 03:01,62 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 14 | ženy: | 11 | celkem: | 25 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 91 | ženy: | 73 | celkem: | 164 |