Ve čtvrtek 5. května místo tréninku všech družstev pořádáme v Radlicích Oddílové srovnávací přebory, které jsou přípravou žáků na blížící se krajské přebory.
5.5 2016 - Oddílové srovnávací přebory přebory | |
Termín přihlášek: | 4. 5. 2016 |
Odhlášky: | na mail pripravka@skmop.cz |
Místo konání: | Praha-Radlice |
Startovné: | Není |
Sraz: | 15:40 ve vestibulu |
Program: | 16:00 společná rozcvička po družstvech |
16:05-16:20 rozplavání po družstvech | |
16:25-zahájení závodů | |
18:00-ukončení závodů | |
Ubytování a strava: | Malou svačinu na bazén, 1l vody |
Poznámka: | Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu. |
Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. | |
Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky a případnou pomoc jako rozhodčí. | |
Seznam přijatých: | Startují všichni nahlášení plavci |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 2 | 100 VZ | 01:30,2 |
8 | 50 P | 00:55,0 | ||
12 | 100 P | 01:59,9 | ||
DANILINA Ekaterina | 04 | 2 | 100 VZ | 01:23,02 |
6 | 50 M | 00:39,9 | ||
10 | 50 Z | 00:41,3 | ||
12 | 100 P | 01:39,1 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 6 | 50 M | 00:35,6 |
8 | 50 P | 00:41,4 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 2 | 100 VZ | 01:20,38 |
4 | 50 VZ | 00:35,7 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 2 | 100 VZ | 01:26,8 |
6 | 50 M | 00:50,15 | ||
12 | 100 P | 01:51,4 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 2 | 100 VZ | 01:21,23 |
8 | 50 P | 00:41,9 | ||
12 | 100 P | 01:31,9 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 4 | 50 VZ | 00:44,95 |
8 | 50 P | 01:16,8 | ||
10 | 50 Z | 00:53,00 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 2 | 100 VZ | 01:40,33 |
6 | 50 M | |||
12 | 100 P | 02:04,9 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 2 | 100 VZ | 01:25,5 |
6 | 50 M | 00:42,9 | ||
8 | 50 P | 00:54,0 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 2 | 100 VZ | 01:38,6 |
8 | 50 P | 00:55,5 | ||
12 | 100 P | 01:57,8 | ||
KOVAŘÍKOVÁ Anna | 05 | 4 | 50 VZ | 00:46,72 |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z | 00:56,92 | ||
KOŽENÁ Adriana | 08 | 4 | 50 VZ | 00:51,46 |
8 | 50 P | 01:08,8 | ||
10 | 50 Z | 00:59,3 | ||
KŘIVSKÁ Adéla | 05 | 4 | 50 VZ | 01:04,2 |
8 | 50 P | 00:59,5 | ||
10 | 50 Z | 00:59,3 | ||
LUKÁŠOVÁ Alžběta | 07 | 4 | 50 VZ | |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z | |||
PEŠKOVÁ Ema | 05 | 4 | 50 VZ | 00:52,5 |
8 | 50 P | 00:55,8 | ||
12 | 100 P | |||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 2 | 100 VZ | 01:24,88 |
6 | 50 M | 00:47,09 | ||
10 | 50 Z | 00:47,03 | ||
12 | 100 P | 01:43,51 | ||
RODOVÁ Ema | 06 | 2 | 100 VZ | 01:59,4 |
8 | 50 P | 01:01,1 | ||
12 | 100 P | 02:17,9 | ||
SCHOLZOVÁ Adéla | 08 | 4 | 50 VZ | 01:00,52 |
8 | 50 P | 01:16,7 | ||
10 | 50 Z | 01:07,16 | ||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 4 | 50 VZ | 00:50,84 |
8 | 50 P | 01:00,7 | ||
10 | 50 Z | 00:56,9 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 2 | 100 VZ | 01:18,3 |
4 | 50 VZ | 00:36,55 | ||
6 | 50 M | 00:44,1 | ||
8 | 50 P | 00:46,4 | ||
12 | 100 P | 01:36,82 | ||
ŠINÁGLOVÁ Anna | 06 | 2 | 100 VZ | 01:47,68 |
6 | 50 M | |||
8 | 50 P | 01:03,8 | ||
ŠVÁROVÁ Nela | 07 | 4 | 50 VZ | 00:47,5 |
8 | 50 P | 01:02,6 | ||
10 | 50 Z | 00:50,8 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 2 | 100 VZ | 01:09,36 |
4 | 50 VZ | 00:31,0 | ||
10 | 50 Z | 00:35,9 | ||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 2 | 100 VZ | 01:49,0 |
8 | 50 P | 00:50,3 | ||
12 | 100 P | 01:55,5 | ||
VORLÍČKOVÁ Eliška | 05 | 4 | 50 VZ | 00:53,4 |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z | |||
VÝRAVSKÁ Karolína | 05 | 2 | 100 VZ | 01:36,6 |
10 | 50 Z | 00:48,8 | ||
12 | 100 P | 02:11,4 | ||
ZEMÁNKOVÁ Alžběta | 05 | 4 | 50 VZ | |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 3 | 50 VZ | 00:52,25 |
7 | 50 P | 01:04,2 | ||
9 | 50 Z | 01:01,8 | ||
BARTEK Matyáš | 07 | 3 | 50 VZ | 01:00,21 |
7 | 50 P | 01:02,8 | ||
9 | 50 Z | 00:58,5 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 1 | 100 VZ | 01:23,20 |
3 | 50 VZ | 00:36,37 | ||
5 | 50 M | 00:42,8 | ||
11 | 100 P | 01:56,40 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 1 | 100 VZ | 01:31,6 |
7 | 50 P | 00:56,4 | ||
11 | 100 P | 02:02,93 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 1 | 100 VZ | 01:33,5 |
7 | 50 P | 01:02,7 | ||
11 | 100 P | 02:16,3 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 5 | 50 M | 00:39,5 |
7 | 50 P | 00:39,6 | ||
11 | 100 P | 01:26,4 | ||
HANUŠ Zbyněk | 04 | 1 | 100 VZ | 01:56,0 |
7 | 50 P | 01:00,4 | ||
11 | 100 P | 02:29,1 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 1 | 100 VZ | 01:07,97 |
3 | 50 VZ | 00:30,96 | ||
5 | 50 M | 00:38,23 | ||
7 | 50 P | 00:43,2 | ||
11 | 100 P | 01:31,5 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 3 | 50 VZ | 00:46,26 |
7 | 50 P | 01:10,4 | ||
9 | 50 Z | 00:58,44 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 1 | 100 VZ | 01:28,6 |
7 | 50 P | 00:52,7 | ||
11 | 100 P | 01:48,5 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 1 | 100 VZ | 01:12,2 |
3 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
5 | 50 M | 00:37,62 | ||
7 | 50 P | 00:39,33 | ||
9 | 50 Z | 00:39,5 | ||
11 | 100 P | 01:24,67 | ||
JANDA Matyáš | 07 | 3 | 50 VZ | 01:10,6 |
7 | 50 P | 01:12,1 | ||
9 | 50 Z | 01:10,5 | ||
JEČNÝ Ivar | 06 | 1 | 100 VZ | 01:33,0 |
7 | 50 P | 00:55,5 | ||
11 | 100 P | 01:55,3 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 1 | 100 VZ | 01:33,9 |
7 | 50 P | 00:54,9 | ||
11 | 100 P | 02:08,6 | ||
KULAEV Arsenii | 04 | 1 | 100 VZ | 01:22,2 |
7 | 50 P | 00:56,3 | ||
11 | 100 P | 01:56,2 | ||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 3 | 50 VZ | 00:50,13 |
7 | 50 P | 01:00,3 | ||
9 | 50 Z | 01:01,9 | ||
MAIERL Florian | 06 | 3 | 50 VZ | 00:46,75 |
7 | 50 P | 00:59,7 | ||
9 | 50 Z | 00:52,40 | ||
MENDLÍK Štěpán | 05 | 1 | 100 VZ | 01:56,0 |
7 | 50 P | 01:00,0 | ||
11 | 100 P | |||
MERKNER Matěj | 06 | 3 | 50 VZ | 00:48,46 |
7 | 50 P | 01:08,2 | ||
9 | 50 Z | 00:53,5 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 1 | 100 VZ | 01:18,6 |
5 | 50 M | 00:44,56 | ||
11 | 100 P | 01:39,4 | ||
NGUYEN Duy Long | 06 | 3 | 50 VZ | |
7 | 50 P | |||
9 | 50 Z | |||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 1 | 100 VZ | 01:12,89 |
3 | 50 VZ | 00:32,43 | ||
5 | 50 M | 00:41,31 | ||
9 | 50 Z | 00:38,76 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 1 | 100 VZ | 01:11,9 |
3 | 50 VZ | 00:33,36 | ||
9 | 50 Z | 00:37,9 | ||
PROCHÁZKA Matěj | 07 | 3 | 50 VZ | 00:45,6 |
7 | 50 P | 01:06,6 | ||
9 | 50 Z | 00:58,2 | ||
RASZKA Vítězslav | 05 | 1 | 100 VZ | 01:50,1 |
7 | 50 P | 00:59,7 | ||
11 | 100 P | 01:56,4 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 1 | 100 VZ | 01:17,5 |
7 | 50 P | 00:44,9 | ||
11 | 100 P | 01:35,3 | ||
SALAME Mark | 05 | 1 | 100 VZ | 01:48,2 |
7 | 50 P | 01:01,3 | ||
11 | 100 P | 02:16,8 | ||
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 1 | 100 VZ | 01:32,9 |
7 | 50 P | 00:55,7 | ||
11 | 100 P | 02:07,4 | ||
ŠINDELÁŘ Dominik | 07 | 1 | 100 VZ | 01:28,9 |
9 | 50 Z | 00:46,3 | ||
11 | 100 P | 01:51,4 | ||
ŠTURM Jan | 07 | 3 | 50 VZ | 01:08,1 |
7 | 50 P | 01:05,4 | ||
9 | 50 Z | 01:22,3 | ||
TSVETKOV Alexandr | 06 | 3 | 50 VZ | 00:56,60 |
7 | 50 P | 01:15,6 | ||
9 | 50 Z | 00:54,07 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 1 | 100 VZ | 01:18,2 |
7 | 50 P | 00:45,1 | ||
9 | 50 Z | 00:42,20 | ||
VYDLÁK Miroslav | 05 | 1 | 100 VZ | 01:55,0 |
7 | 50 P | 01:07,1 | ||
11 | 100 P | 02:21,1 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 1 | 100 VZ | 01:24,0 |
5 | 50 M | 00:49,8 | ||
9 | 50 Z | 00:47,3 | ||
11 | 100 P | 01:47,59 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 34 | ženy: | 27 | celkem: | 61 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 110 | ženy: | 83 | celkem: | 193 |