Termín konání je 29. - 30. dubna, termín přihlášek je do úterý 19. dubna.
29.-30.4. Přebor Prahy a Středních Čech dorostu a dospělých | |
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956 |
Termín přihlášek: | středa 19. dubna |
Odhlášky: | Petra Škábová, skabova@skmop.cz |
Termín odhlášek: | do úterý 26.4. do 19:00 |
Místo konání: | plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E) |
Startovné: | hrazeno oddílem, pozdní odhláška hrazena závodníkem |
Sraz: | 14:30 před vstupem do bazénu v Podolí |
Program: | pátek 29.4. |
14:45 společná rozcvička | |
15:00-15:45 společné rozplavání I.půlden | |
15:45 závody | |
18:30 předpokládané ukončení I. půldne | |
sobota 30.4. | |
8:00 sraz a společná rozcvička na II.půlden již na bazénu v Podolí | |
8:15- 8:45 společné rozplavání II.půlden | |
9:00 závody | |
odpolední rozplavání bude upřesněno (13:30, závody 14:15) | |
18:00 předpokládané ukončení závodů | |
Doprava: | vlastní |
Ubytování a strava: | sebou energickou svačinu a 2l neperlivé vody |
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. a II. družstva ročníku 2002 a starší a to na všechny tři závodní půldny |
Závodnící budou závody opouštět bazén společně až po poslední odplavané disciplíně! | |
Seznam přijatých: | |
Propozice | jsou součástí STD |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
DANILINA Ekaterina | 04 | 5 | 200 Z | 03:09,39 |
9 | 100 M | 01:29,32 | ||
13 | 50 Z | 00:42,26 | ||
19 | 200 M | 03:20,67 | ||
23 | 50 M | 00:41,08 | ||
25 | 400 PZ | 06:00,0 | ||
31 | 100 Z | 01:32,76 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 3 | 50 P | |
5 | 200 Z | 03:24,63 | ||
7 | 400 VZ | 05:50,0 | ||
13 | 50 Z | 00:44,44 | ||
17 | 100 P | 01:33,89 | ||
29 | 200 P | 03:30,0 | ||
31 | 100 Z | 01:26,65 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 1 | 50 VZ | 00:30,22 |
7 | 400 VZ | 05:26,4 | ||
13 | 50 Z | 00:35,50 | ||
21 | 1500 VZ | 22:00,0 | ||
25 | 400 PZ | 05:50,0 | ||
33 | 800 VZ | 10:51,9 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 3 | 50 P | 00:36,01 |
9 | 100 M | 01:15,22 | ||
13 | 50 Z | 00:37,99 | ||
19 | 200 M | 02:53,39 | ||
23 | 50 M | 00:34,03 | ||
LANDSMANNOVÁ Eliška | 03 | 15 | 200 VZ | 02:33,25 |
19 | 200 M | 02:58,54 | ||
23 | 50 M | 00:34,03 | ||
27 | 100 VZ | 01:06,82 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 3 | 50 P | 00:39,64 |
5 | 200 Z | 02:46,51 | ||
13 | 50 Z | 00:38,00 | ||
17 | 100 P | 01:27,49 | ||
23 | 50 M | 00:31,72 | ||
31 | 100 Z | 01:17,45 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 3 | 50 P | 00:45,05 |
5 | 200 Z | 02:48,64 | ||
11 | 200 PZ | 02:42,52 | ||
15 | 200 VZ | 02:36,72 | ||
17 | 100 P | 01:36,23 | ||
23 | 50 M | 00:36,60 | ||
27 | 100 VZ | 01:07,25 | ||
33 | 800 VZ | 11:18,20 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 3 | 50 P | 00:37,49 |
5 | 200 Z | 02:34,14 | ||
9 | 100 M | 01:04,60 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 1 | 50 VZ | 00:31,35 |
5 | 200 Z | 02:48,48 | ||
11 | 200 PZ | 03:09,16 | ||
13 | 50 Z | 00:35,95 | ||
15 | 200 VZ | 02:37,96 | ||
27 | 100 VZ | 01:11,46 | ||
31 | 100 Z | 01:18,12 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 1 | 50 VZ | 00:28,27 |
3 | 50 P | 00:36,06 | ||
7 | 400 VZ | 04:46,57 | ||
15 | 200 VZ | 02:17,53 | ||
17 | 100 P | 01:20,19 | ||
29 | 200 P | 02:59,78 | ||
33 | 800 VZ | 10:09,81 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 3 | 50 P | 00:43,55 |
11 | 200 PZ | 03:00,16 | ||
13 | 50 Z | 00:38,15 | ||
15 | 200 VZ | 02:41,8 | ||
17 | 100 P | 01:33,82 | ||
25 | 400 PZ | 06:00,0 | ||
29 | 200 P | 03:16,29 | ||
31 | 100 Z | 01:21,95 | ||
ZIMOVJANOVÁ Tereza | 95 | 7 | 400 VZ | 04:35,80 |
9 | 100 M | 1:13,01 | ||
11 | 200 PZ | 02:28,53 | ||
15 | 200 VZ | 02:13,58 | ||
21 | 1500 VZ | 18:16,61 | ||
25 | 400 PZ | 05:11,90 | ||
33 | 800 VZ | 09:28,92 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 16 | 200 VZ | 02:33,3 |
18 | 100 P | 01:52,43 | ||
24 | 50 M | 00:42,68 | ||
28 | 100 VZ | 01:11,31 | ||
32 | 100 Z | 01:25,03 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 2 | 50 VZ | 00:27,03 |
4 | 50 P | 00:40,06 | ||
14 | 50 Z | 00:33,44 | ||
18 | 100 P | 01:37,34 | ||
24 | 50 M | 00:28,06 | ||
32 | 100 Z | 01:11,90 | ||
GERASIMOV David | 01 | 2 | 50 VZ | 00:29,49 |
4 | 50 P | 00:41,41 | ||
10 | 100 M | 01:26,66 | ||
14 | 50 Z | 00:39,84 | ||
16 | 200 VZ | 02:29,37 | ||
20 | 200 M | 03:10,0 | ||
24 | 50 M | 00:34,40 | ||
28 | 100 VZ | 01:07,76 | ||
32 | 100 Z | 01:16,9 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 14 | 50 Z | 00:46,32 |
18 | 100 P | 01:36,11 | ||
24 | 50 M | 00:39,5 | ||
28 | 100 VZ | 01:22,70 | ||
30 | 200 P | 03:08,47 | ||
32 | 100 Z | 01:25,0 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 2 | 50 VZ | 00:30,96 |
8 | 400 VZ | 05:39,6 | ||
12 | 200 PZ | 02:51,66 | ||
16 | 200 VZ | 02:32,03 | ||
18 | 100 P | 01:31,90 | ||
24 | 50 M | 00:38,23 | ||
28 | 100 VZ | 01:08,41 | ||
34 | 800 VZ | 11:34,1 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 4 | 50 P | 0:35,78 |
6 | 200 Z | 02:39,17 | ||
12 | 200 PZ | 02:37,52 | ||
14 | 50 Z | 00:30,53 | ||
18 | 100 P | 1:10,10 | ||
26 | 400 PZ | 5:18,10 | ||
32 | 100 Z | 01:09,07 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 4 | 50 P | 00:39,33 |
12 | 200 PZ | 03:07,92 | ||
14 | 50 Z | 00:47,68 | ||
18 | 100 P | 01:27,07 | ||
30 | 200 P | 03:08,21 | ||
34 | 800 VZ | 11:53,45 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 2 | 50 VZ | 00:27,93 |
10 | 100 M | 01:06,02 | ||
14 | 50 Z | 00:31,48 | ||
24 | 50 M | 00:28,76 | ||
28 | 100 VZ | 01:02,88 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 2 | 50 VZ | 00:28,37 |
4 | 50 P | 00:35,87 | ||
12 | 200 PZ | 02:29,32 | ||
14 | 50 Z | 00:33,48 | ||
18 | 100 P | 01:20,41 | ||
26 | 400 PZ | 05:15,0 | ||
32 | 100 Z | 01:10,10 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 2 | 50 VZ | 00:28,39 |
4 | 50 P | 00:33,21 | ||
10 | 100 M | 01:10,70 | ||
14 | 50 Z | 00:34,20 | ||
16 | 200 VZ | 02:19,42 | ||
18 | 100 P | 01:12,06 | ||
24 | 50 M | 00:30,34 | ||
28 | 100 VZ | 01:01,20 | ||
30 | 200 P | 02:32,97 | ||
32 | 100 Z | 01:11,55 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 50 VZ | 00:32,43 |
8 | 400 VZ | 06:06,7 | ||
14 | 50 Z | 00:38,76 | ||
16 | 200 VZ | 02:37,38 | ||
24 | 50 M | 00:41,31 | ||
28 | 100 VZ | 01:12,89 | ||
32 | 100 Z | 01:26,52 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 4 | 50 P | 00:30,59 |
8 | 400 VZ | 04:19,17 | ||
10 | 100 M | 01:06,66 | ||
26 | 400 PZ | 04:52,12 | ||
28 | 100 VZ | 00:55,32 | ||
32 | 100 Z | 01:06,42 | ||
RENC Jakub | 99 | 4 | 50 P | 00:35,22 |
12 | 200 PZ | 02:17,33 | ||
16 | 200 VZ | 02:07,93 | ||
18 | 100 P | 01:17,80 | ||
26 | 400 PZ | 05:03,13 | ||
30 | 200 P | 02:57,62 | ||
RENC Matěj | 02 | 4 | 50 P | 00:41,81 |
8 | 400 VZ | 04:48,62 | ||
14 | 50 Z | 00:32,59 | ||
18 | 100 P | 01:47,08 | ||
26 | 400 PZ | 05:23,1 | ||
32 | 100 Z | 01:08,67 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 2 | 50 VZ | 00:26,30 |
4 | 50 P | 00:37,73 | ||
12 | 200 PZ | 02:31,18 | ||
16 | 200 VZ | 02:10,71 | ||
18 | 100 P | 01:13,32 | ||
24 | 50 M | 00:31,97 | ||
28 | 100 VZ | 00:59,48 | ||
32 | 100 Z | 01:19,98 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 4 | 50 P | 00:52,6 |
12 | 200 PZ | 02:42,67 | ||
14 | 50 Z | 00:31,78 | ||
18 | 100 P | 01:38,36 | ||
26 | 400 PZ | 05:42,6 | ||
SZABÓ David | 03 | 6 | 200 Z | 03:16,65 |
12 | 200 PZ | 03:25,31 | ||
16 | 200 VZ | 02:44,0 | ||
18 | 100 P | 01:44,56 | ||
26 | 400 PZ | 06:21,02 | ||
30 | 200 P | 03:12,01 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 16 | 200 VZ | 02:35,02 |
20 | 200 M | 03:36,12 | ||
24 | 50 M | 00:33,09 | ||
28 | 100 VZ | 01:08,39 | ||
34 | 800 VZ | 11:10,3 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 18 | ženy: | 12 | celkem: | 30 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 118 | ženy: | 75 | celkem: | 193 |