V sobotu 23. dubna se zúčastníme 2. kola Středočeského poháru nejmladšího žactva. Přihlašování je do 16. dubna.
23.4. Malá cena Rakovníka | |
Vedoucí akce: | Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz, 721 950 748 |
Termín přihlášek: | 16.4. |
Odhlášky: | do 20. dubna 19:00 na mail pripravka@skmop.cz |
Místo konání: | městský bazén Rakovník |
Startovné: | 40,- za každý přijatý a neodhlášený start |
Sraz: | 8:00 ve vestibulu |
Program: | 8:15 rozcvička |
9:30 - zahájení závodů | |
14:00 - zahájení druhého půldne | |
Ubytování a strava: | Malou svačinu a oběd s sebou, 1l vody |
Doprava: | Vlastní |
Propozice: | 3563_mcr.pdf |
Seznam přijatých: |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
DOBROVODSKÁ Sára | 06 | 5 | 100 P | |
7 | 50 VZ | 00:58,53 | ||
13 | 50 Z | 01:06,30 | ||
17 | 50 P | 01:03,6 | ||
DRACHENKO Dariya | 06 | 5 | 100 P | |
7 | 50 VZ | 00:59,6 | ||
13 | 50 Z | 01:06,3 | ||
17 | 50 P | 01:05,9 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 3 | 50 M | 00:50,15 |
5 | 100 P | 01:51,4 | ||
11 | 100 PZ | 01:40,8 | ||
15 | 100 VZ | 01:26,8 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 100 Z | 01:59,7 |
7 | 50 VZ | 00:44,95 | ||
13 | 50 Z | 00:53,00 | ||
15 | 100 VZ | 01:54,3 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 100 Z | 01:46,5 |
7 | 50 VZ | 00:41,10 | ||
11 | 100 PZ | 01:51,4 | ||
15 | 100 VZ | 01:40,33 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 5 | 100 P | 01:57,8 |
7 | 50 VZ | 00:41,86 | ||
11 | 100 PZ | 02:06,3 | ||
17 | 50 P | 00:55,5 | ||
KOŽENÁ Adriana | 08 | 5 | 100 P | 02:37,6 |
7 | 50 VZ | 00:51,46 | ||
13 | 50 Z | 00:59,3 | ||
17 | 50 P | 01:08,8 | ||
LUKÁŠOVÁ Alžběta | 07 | 5 | 100 P | |
7 | 50 VZ | 00:59,3 | ||
13 | 50 Z | 01:03,6 | ||
17 | 50 P | 01:06,6 | ||
RODOVÁ Ema | 06 | 5 | 100 P | 02:17,9 |
7 | 50 VZ | 00:53,5 | ||
11 | 100 PZ | 02:17,8 | ||
17 | 50 P | 01:01,1 | ||
SCHOLZOVÁ Adéla | 08 | 5 | 100 P | 02:47,3 |
7 | 50 VZ | 01:00,52 | ||
13 | 50 Z | 01:07,16 | ||
17 | 50 P | 01:16,7 | ||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 5 | 100 P | 02:19,7 |
7 | 50 VZ | 00:50,84 | ||
13 | 50 Z | 00:56,9 | ||
17 | 50 P | 01:00,7 | ||
ŠINÁGLOVÁ Anna | 06 | 3 | 50 M | 01:03,6 |
7 | 50 VZ | 00:44,10 | ||
11 | 100 PZ | 02:09,2 | ||
13 | 50 Z | 00:53,03 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 1 | 100 Z | 01:45,45 |
7 | 50 VZ | 00:39,61 | ||
13 | 50 Z | 00:47,91 | ||
15 | 100 VZ | 01:30,5 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Kristina | 08 | 5 | 100 P | 02:29,9 |
7 | 50 VZ | 00:53,5 | ||
13 | 50 Z | 00:58,3 | ||
17 | 50 P | 01:08,2 | ||
ŠVÁROVÁ Nela | 07 | 5 | 100 P | 02:18,1 |
7 | 50 VZ | 00:47,5 | ||
13 | 50 Z | 00:50,8 | ||
17 | 50 P | 01:02,6 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 6 | 100 P | 02:21,7 |
8 | 50 VZ | 00:52,25 | ||
14 | 50 Z | 01:01,8 | ||
18 | 50 P | 01:04,2 | ||
BARTEK Matyáš | 07 | 6 | 100 P | 02:20,1 |
8 | 50 VZ | 01:00,21 | ||
14 | 50 Z | 00:58,5 | ||
18 | 50 P | 01:02,8 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 2 | 100 Z | 01:46,4 |
8 | 50 VZ | 00:39,7 | ||
12 | 100 PZ | 01:46,0 | ||
16 | 100 VZ | 01:31,6 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 2 | 100 Z | 01:52,2 |
8 | 50 VZ | 00:41,0 | ||
12 | 100 PZ | 01:50,9 | ||
16 | 100 VZ | 01:33,5 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 6 | 100 P | 02:50,5 |
8 | 50 VZ | 00:46,26 | ||
14 | 50 Z | 00:58,44 | ||
18 | 50 P | 01:10,4 | ||
JANDA Matyáš | 07 | 6 | 100 P | 02:50,9 |
8 | 50 VZ | 01:10,6 | ||
14 | 50 Z | 01:10,5 | ||
18 | 50 P | 01:12,1 | ||
JEČNÝ Ivar | 06 | 2 | 100 Z | 01:48,6 |
8 | 50 VZ | 00:44,2 | ||
12 | 100 PZ | 01:44,9 | ||
18 | 50 P | 00:55,5 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 2 | 100 Z | 01:38,5 |
8 | 50 VZ | 00:41,1 | ||
12 | 100 PZ | 01:46,7 | ||
18 | 50 P | 00:54,9 | ||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 6 | 100 P | |
8 | 50 VZ | 00:50,13 | ||
14 | 50 Z | 01:01,9 | ||
18 | 50 P | 01:00,3 | ||
MAIERL Florian | 06 | 6 | 100 P | 02:25,3 |
8 | 50 VZ | 00:46,75 | ||
14 | 50 Z | 00:52,40 | ||
18 | 50 P | 00:59,7 | ||
MERKNER Matěj | 06 | 6 | 100 P | |
8 | 50 VZ | 00:48,46 | ||
14 | 50 Z | 00:53,5 | ||
18 | 50 P | 01:08,2 | ||
NGUYEN Duy Long | 06 | 6 | 100 P | |
8 | 50 VZ | 00:58,6 | ||
14 | 50 Z | 01:03,9 | ||
18 | 50 P | 01:04,9 | ||
PROCHÁZKA Matěj | 07 | 6 | 100 P | 02:34,9 |
8 | 50 VZ | 00:45,6 | ||
14 | 50 Z | 00:58,2 | ||
18 | 50 P | 01:06,6 | ||
ŠINDELÁŘ Dominik | 07 | 6 | 100 P | 01:51,4 |
8 | 50 VZ | 00:38,39 | ||
12 | 100 PZ | 01:38,0 | ||
16 | 100 VZ | 01:28,9 | ||
ŠNAJDR David | 07 | 6 | 100 P | |
8 | 50 VZ | 01:03,6 | ||
14 | 50 Z | 01:06,9 | ||
18 | 50 P | 01:08,6 | ||
ŠTURM Jan | 07 | 6 | 100 P | 02:27,0 |
8 | 50 VZ | 01:08,1 | ||
14 | 50 Z | 01:22,3 | ||
18 | 50 P | 01:05,4 | ||
TSVETKOV Alexandr | 06 | 6 | 100 P | |
8 | 50 VZ | 00:56,60 | ||
14 | 50 Z | 00:54,07 | ||
18 | 50 P | 01:15,6 | ||
ŽLUVA Martin | 07 | 6 | 100 P | |
8 | 50 VZ | 01:06,7 | ||
14 | 50 Z | 01:00,3 | ||
18 | 50 P | 01:07,2 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 18 | ženy: | 15 | celkem: | 33 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 72 | ženy: | 60 | celkem: | 132 |