V pátek 22.dubna začíná v Ústí Velká cena města. Přihlášky jsou do 16. dubna.
VCM Ústí nad Labem | |
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956 |
Termín přihlášek: | 16. dubna |
Odhlášky: | Petra Škábová, skabova@skmop.cz |
Termín odhlášek: | pondělí 18. dubna do 19:00 |
Místo konání: | Plavecká hala Klíše, U Koupaliště 11, 400 01 Ústí nad Labem |
Startovné: | 60 Kč za každý přijatý a do pondělí 18. dubna neodhlášený start |
Doprava: | Vlastní |
Ubytování a strava: | Ubytování není. Vracíme se domů. Samostatná bude snídaně, oběd bude hromadně, nebo podle dohody s trenéry. S sebou si vezměte cca 150 Kč na jídlo. Je možné mít i oběd sebou-těst.salát... |
Seznam přijatých: | bude zveřejněn na stránkách ČSPS |
Propozice: | zde |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 15 | 200 M | 2:45,77 |
19 | 200 VZ | 2:15,77 | ||
24 | 100 Z | 01:17,13 | ||
26 | 50 M | 00:31,83 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 13 | 50 VZ | 00:36,80 |
17 | 50 P | 00:49,75 | ||
19 | 200 VZ | 2:40,03 | ||
34 | 100 P | 01:50,39 | ||
36 | 100 VZ | 01:24,53 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 13 | 50 VZ | 00:31,52 |
15 | 200 M | 02:42,05 | ||
19 | 200 VZ | 02:30,68 | ||
24 | 100 Z | 01:17,45 | ||
26 | 50 M | 00:31,72 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 11 | 200 Z | 02:48,64 |
15 | 200 M | 02:41,64 | ||
19 | 200 VZ | 02:36,72 | ||
22 | 200 P | 03:23,19 | ||
24 | 100 Z | 01:17,66 | ||
26 | 50 M | 00:36,60 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 13 | 50 VZ | 00:25,91 |
19 | 200 VZ | 02:02,16 | ||
26 | 50 M | 00:27,65 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 11 | 200 Z | 2:45; 17 |
13 | 50 VZ | 00:31,35 | ||
24 | 100 Z | 01:18,12 | ||
26 | 50 M | 0:34,89 | ||
32 | 50 Z | 00:35,95 | ||
36 | 100 VZ | 01:11,46 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 15 | 200 M | 02:28,58 |
17 | 50 P | 00:36,06 | ||
24 | 100 Z | 01:05,93 | ||
26 | 50 M | 00:30,15 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 13 | 50 VZ | 00:33,40 |
17 | 50 P | 00:43,55 | ||
19 | 200 VZ | 2:35,11 | ||
22 | 200 P | 3:05,78 | ||
24 | 100 Z | 01:21,95 | ||
26 | 50 M | 00:44,74 | ||
32 | 50 Z | 00:38,15 | ||
34 | 100 P | 01:33,82 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 14 | 50 VZ | 00:31,76 |
20 | 200 VZ | 2:31,10 | ||
25 | 100 Z | 01:25,03 | ||
27 | 50 M | 00:39,68 | ||
29 | 100 M | 01:42,35 | ||
31 | 50 Z | 00:37,04 | ||
35 | 100 VZ | 01:08,31 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 14 | 50 VZ | 00:36,37 |
18 | 50 P | 00:51,11 | ||
20 | 200 VZ | 02:42,12 | ||
25 | 100 Z | 01:54,58 | ||
27 | 50 M | 00:43,17 | ||
29 | 100 M | 1:40,70 | ||
33 | 100 P | 02:06,30 | ||
35 | 100 VZ | 01:24,20 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 14 | 50 VZ | 00:27,03 |
20 | 200 VZ | 02:18,09 | ||
25 | 100 Z | 01:11,90 | ||
27 | 50 M | 00:28,06 | ||
29 | 100 M | 01:07,61 | ||
31 | 50 Z | 00:33,44 | ||
35 | 100 VZ | 00:59,35 | ||
GERASIMOV David | 01 | 14 | 50 VZ | 00:29,49 |
18 | 50 P | 00:41,41 | ||
20 | 200 VZ | 2:30,1 | ||
25 | 100 Z | 1:19,78 | ||
27 | 50 M | 00:34,40 | ||
29 | 100 M | 01:26,66 | ||
31 | 50 Z | 00:39,84 | ||
35 | 100 VZ | 01:07,76 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 14 | 50 VZ | 00:33,55 |
18 | 50 P | 00:39,01 | ||
23 | 200 P | 03:08,47 | ||
27 | 50 M | 00:44,78 | ||
31 | 50 Z | 00:46,32 | ||
33 | 100 P | 01:36,11 | ||
35 | 100 VZ | 01:22,70 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 14 | 50 VZ | 00:24,36 |
20 | 200 VZ | 02:09,83 | ||
27 | 50 M | 00:27,50 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 12 | 200 Z | 02:30,93 |
14 | 50 VZ | 00:28,37 | ||
18 | 50 P | 00:35,87 | ||
23 | 200 P | 02:54,88 | ||
25 | 100 Z | 01:10,10 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 14 | 50 VZ | 00:35,12 |
18 | 50 P | 00:49,71 | ||
20 | 200 VZ | 3:07,01 | ||
23 | 200 P | 3:44,10 | ||
25 | 100 Z | 01:51,82 | ||
27 | 50 M | 0:46,09 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 14 | 50 VZ | 00:28,39 |
18 | 50 P | 00:33,21 | ||
20 | 200 VZ | 02:19,42 | ||
25 | 100 Z | 01:11,55 | ||
27 | 50 M | 00:30,34 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 12 | 200 Z | 03:02,77 |
14 | 50 VZ | 00:33,36 | ||
20 | 200 VZ | 02:41,51 | ||
25 | 100 Z | 01:33,62 | ||
27 | 50 M | 00:40,53 | ||
29 | 100 M | 01:32,48 | ||
31 | 50 Z | 00:40,76 | ||
35 | 100 VZ | 01:13,51 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 12 | 200 Z | 02:21,02 |
18 | 50 P | 00:30,19 | ||
20 | 200 VZ | 02:00,14 | ||
23 | 200 P | 02:23,91 | ||
25 | 100 Z | 01:06,42 | ||
RENC Jakub | 99 | 14 | 50 VZ | 00:26,87 |
16 | 200 M | 02:13,97 | ||
25 | 100 Z | 01:03,30 | ||
27 | 50 M | 00:27,11 | ||
RENC Matěj | 02 | 12 | 200 Z | 02:21,67 |
14 | 50 VZ | 00:28,90 | ||
20 | 200 VZ | 02:07,13 | ||
25 | 100 Z | 01:06,2 | ||
27 | 50 M | 00:34,56 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 14 | 50 VZ | 00:26,30 |
18 | 50 P | 00:37,73 | ||
20 | 200 VZ | 02:10,71 | ||
23 | 200 P | 02:43,22 | ||
25 | 100 Z | 01:19,98 | ||
27 | 50 M | 00:31,97 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 12 | 200 Z | 03:10,67 |
14 | 50 VZ | 00:36,32 | ||
18 | 50 P | 00:45,86 | ||
25 | 100 Z | 01:30,02 | ||
27 | 50 M | 00:43,89 | ||
29 | 100 M | 1:36,10 | ||
33 | 100 P | 01:40,67 | ||
35 | 100 VZ | 01:20,77 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 12 | 200 Z | 02:44,98 |
16 | 200 M | 02:39,38 | ||
20 | 200 VZ | 02:18,39 | ||
25 | 100 Z | 01:08,58 | ||
27 | 50 M | 00:29,52 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 8 | 800 VZ | 13:40,60 |
ŽÁK Matyáš | 03 | 14 | 50 VZ | 00:36,61 |
18 | 50 P | 00:40,76 | ||
23 | 200 P | 03:07,32 | ||
25 | 100 Z | 01:28,96 | ||
27 | 50 M | 00:36,29 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 18 | ženy: | 8 | celkem: | 26 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 103 | ženy: | 41 | celkem: | 144 |