Abychom vykryli závodní pauzu, která nám vznikla z důvodů nepřijetí některých dětí na závody v Domažlicích a Příbrami, rozhodli jsme se uspořádat mimořádné oddílové závody. Závody budou místo sobotního tréninku 2.4. od 8:00 do 10:00.
2.4.2016-Oddílové srovnávací přebory přebory | |
Termín přihlášek: | 1.4. 2016 |
Odhlášky: | na mail pripravka@skmop.cz |
Místo konání: | Praha-Radlice |
Startovné: | Není |
Sraz: | 7:40 ve vestibulu |
Program: | 7:50-8:00 společná rozcvička po družstvech |
8:00-8:20 rozplavání po družstvech | |
8:25-zahájení závodů | |
Ubytování a strava: | Malou svačinu na bazén, 1l vody |
Poznámka: | Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu. |
Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. | |
Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky a případnou pomoc jako rozhodčí. | |
Seznam přijatých: | Startují všichni nahlášení plavci |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 4 | 100 VZ | 01:35,0 |
8 | 100 Z | |||
12 | 100 P | |||
DOBROVODSKÁ Sára | 06 | 2 | 50 Z | |
6 | 50 P | |||
12 | 100 P | |||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 4 | 100 VZ | 01:29,1 |
8 | 100 Z | 01:39,0 | ||
12 | 100 P | 01:51,4 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 6 | 50 P | 00:43,4 |
8 | 100 Z | 01:26,1 | ||
12 | 100 P | 01:32,5 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 4 | 100 VZ | |
8 | 100 Z | |||
12 | 100 P | |||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 2 | 50 Z | 00:49,6 |
10 | 50 VZ | 00:43,2 | ||
12 | 100 P | 02:05,1 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 4 | 100 VZ | 01:44,80 |
6 | 50 P | 00:55,5 | ||
8 | 100 Z | 01:51,3 | ||
KOŽENÁ Adriana | 08 | 4 | 100 VZ | |
8 | 100 Z | |||
12 | 100 P | |||
KŘIVSKÁ Adéla | 05 | 2 | 50 Z | |
6 | 50 P | |||
12 | 100 P | |||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 4 | 100 VZ | 01:16,1 |
6 | 50 P | 00:46,4 | ||
10 | 50 VZ | 00:33,9 | ||
LUKÁŠOVÁ Alžběta | 07 | 2 | 50 Z | |
6 | 50 P | |||
10 | 50 VZ | |||
PEŠKOVÁ Ema | 05 | 2 | 50 Z | |
6 | 50 P | |||
10 | 50 VZ | |||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 6 | 50 P | 00:50,60 |
10 | 50 VZ | 00:39,5 | ||
12 | 100 P | 01:43,51 | ||
RODOVÁ Ema | 06 | 2 | 50 Z | 01:00,3 |
6 | 50 P | 01:01,1 | ||
12 | 100 P | |||
SCHOLZOVÁ Adéla | 08 | 4 | 100 VZ | |
8 | 100 Z | |||
12 | 100 P | |||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 4 | 100 VZ | 02:22,9 |
8 | 100 Z | |||
12 | 100 P | |||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 4 | 100 VZ | 01:26,3 |
6 | 50 P | 00:48,3 | ||
10 | 50 VZ | 00:36,8 | ||
ŠINÁGLOVÁ Anna | 06 | 6 | 50 P | 01:05,2 |
8 | 100 Z | 02:11,2 | ||
12 | 100 P | |||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 4 | 100 VZ | 01:30,5 |
6 | 50 P | 00:54,3 | ||
10 | 50 VZ | 00:39,61 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Kristina | 08 | 2 | 50 Z | 01:02,4 |
4 | 100 VZ | |||
12 | 100 P | |||
ŠVÁROVÁ Nela | 07 | 4 | 100 VZ | |
8 | 100 Z | |||
12 | 100 P | |||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 2 | 50 Z | 00:54,3 |
8 | 100 Z | |||
10 | 50 VZ | 00:46,4 | ||
VORLÍČKOVÁ Eliška | 05 | 2 | 50 Z | |
4 | 100 VZ | |||
6 | 50 P | |||
VÝRAVSKÁ Karolína | 05 | 2 | 50 Z | 00:50,2 |
8 | 100 Z | 02:02,1 | ||
12 | 100 P | 02:18,0 | ||
ZEMÁNKOVÁ Alžběta | 05 | 2 | 50 Z | |
6 | 50 P | |||
10 | 50 VZ |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 3 | 100 VZ | |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
BARTEK Matyáš | 07 | 1 | 50 Z | |
5 | 50 P | |||
11 | 100 P | |||
DROZD Tobiáš | 06 | 1 | 50 Z | 00:51,2 |
7 | 100 Z | 01:46,7 | ||
11 | 100 P | 02:02,93 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 1 | 50 Z | 00:48,6 |
3 | 100 VZ | 01:39,7 | ||
11 | 100 P | |||
HANUŠ Zbyněk | 04 | 3 | 100 VZ | 01:56,0 |
7 | 100 Z | 02:06,4 | ||
11 | 100 P | 02:29,1 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 3 | 100 VZ | |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 3 | 100 VZ | 01:50,0 |
7 | 100 Z | 01:58,1 | ||
11 | 100 P | 01:58,7 | ||
JANDA Matyáš | 07 | 3 | 100 VZ | |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
JEČNÝ Ivar | 06 | 3 | 100 VZ | 01:33,0 |
7 | 100 Z | 01:48,8 | ||
11 | 100 P | 02:04,6 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 1 | 50 Z | 00:47,1 |
7 | 100 Z | 01:38,5 | ||
11 | 100 P | |||
KULAEV Arsenii | 04 | 3 | 100 VZ | 01:30,6 |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 3 | 100 VZ | |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
MAIERL Florian | 06 | 1 | 50 Z | |
5 | 50 P | |||
11 | 100 P | |||
MENDLÍK Štěpán | 05 | 1 | 50 Z | 01:01,1 |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
MERKNER Matěj | 06 | 1 | 50 Z | |
3 | 100 VZ | |||
5 | 50 P | |||
NADEEV Ivan | 05 | 3 | 100 VZ | 01:24,20 |
5 | 50 P | 00:47,5 | ||
11 | 100 P | 01:39,4 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 1 | 50 Z | 00:40,5 |
3 | 100 VZ | 01:14,2 | ||
9 | 50 VZ | 00:33,68 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 3 | 100 VZ | 01:11,9 |
7 | 100 Z | 01:20,8 | ||
11 | 100 P | 01:43,18 | ||
PROCHÁZKA Matěj | 07 | 3 | 100 VZ | |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
RASZKA Vítězslav | 05 | 1 | 50 Z | 01:00,5 |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | 02:10,63 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 3 | 100 VZ | 01:20,77 |
7 | 100 Z | 01:27,0 | ||
11 | 100 P | 01:35,3 | ||
SALAME Mark | 05 | 1 | 50 Z | 00:55,0 |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 3 | 100 VZ | 01:45,3 |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
ŠINDELÁŘ Dominik | 07 | 1 | 50 Z | 00:46,35 |
9 | 50 VZ | 00:39,35 | ||
11 | 100 P | 01:51,4 | ||
ŠNAJDR David | 07 | 1 | 50 Z | |
5 | 50 P | |||
9 | 50 VZ | |||
ŠTURM Jan | 07 | 3 | 100 VZ | |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
TSVETKOV Alexandr | 06 | 1 | 50 Z | |
5 | 50 P | |||
9 | 50 VZ | |||
VYDLÁK Miroslav | 05 | 1 | 50 Z | 00:59,1 |
7 | 100 Z | |||
11 | 100 P | |||
ŽLUVA Martin | 07 | 1 | 50 Z | |
5 | 50 P | |||
9 | 50 VZ |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 29 | ženy: | 25 | celkem: | 54 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 87 | ženy: | 75 | celkem: | 162 |