V pátek 15.dubna začíná v Pardubicích 2. kolo ČP. Přihlášky jsou do 6. dubna.
Velká cena města Pardubic | |
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956 |
Termín přihlášek: | středa 6. dubna |
Odhlášky: | Petra Škábová, skabova@skmop.cz |
Termín odhlášek: | středa 13. dubna do 19:00 |
Místo konání: | Aquacentrum Pardubice, Jiráskova 2664, Pardubice |
Startovné: | 70 Kč za každý přijatý a do středy 13. dubna neodhlášený start |
Doprava: | pátek - spolu autem, jen ti co jedou na sprint, sobota společně busem od radlic, doprava až na bazén, cena cca 200-250 Kč, bude vybíráno u busu sraz 6:30 před bazénem Radlice cesta zpět, možno samostatně, nebo společně vlakem, nejpozději návrat Hl.nádraží 21 hodina (záleží na Finálové účasti) Pro ty co chtějí plavat již v pátek, jsou jen padesátky, pojedeme v pátek a budeme se vracet. Poprosím o pomoc rodičů, pokud se nevejdeme do mého auta |
Ubytování a strava: | dorostenci - Hotel Arnošř, http://arnost.hotel.cz/ 570 Kč na osobu se snídaní, ze soboty na neděli. Pokud pojedou žáci roč 2002 prosím volit 1 den, máme omezený počet noclehů Samostatná snídaně v rámci ubytování,oběd večeře hromadně, s sebou cca 150 Kč na jídlo, možné jeden oběd sebou-těst.salát... |
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I.družstva ročníku 2001 a starší a to na oba závodní dny. |
Jedná se o závod českého poháru, na závodech se pokusíme splnit kvalifikační limity na LMČR dorostu. | |
Seznam přijatých: | bude zveřejněn na stránkách ČSPS |
Propozice: | zde |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 4 | 50 M | 00:30,46 |
8 | 50 Z | 00:33,29 | ||
10 | 50 VZ | 0:28,66 | ||
12 | 200 VZ | 2:16,55 | ||
14 | 200 Z | 02:38,31 | ||
27 | 100 Z | 01:11,75 | ||
29 | 100 M | 1:10,09 | ||
31 | 100 VZ | 01:04,68 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 4 | 50 M | 00:31,83 |
8 | 50 Z | 00:35,17 | ||
10 | 50 VZ | 00:30,48 | ||
12 | 200 VZ | 02:22,0 | ||
16 | 200 P | 03:04,8 | ||
20 | 200 PZ | 2:38,26 | ||
27 | 100 Z | 01:16,40 | ||
29 | 100 M | 01:12,68 | ||
31 | 100 VZ | 01:06,5 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 16 | 200 P | 02:47,11 |
20 | 200 PZ | 02:38,68 | ||
25 | 400 PZ | 05:37,37 | ||
33 | 100 P | 01:19,11 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 18 | 200 M | 02:42,05 |
20 | 200 PZ | 02:41,95 | ||
29 | 100 M | 01:13,92 | ||
31 | 100 VZ | 1:06,55 | ||
33 | 100 P | 1:25,02 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 2 | 50 P | 00:36,73 |
4 | 50 M | 00:30,53 | ||
10 | 50 VZ | 00:29,06 | ||
12 | 200 VZ | 02:23,84 | ||
18 | 200 M | 02:42,05 | ||
20 | 200 PZ | 02:39,47 | ||
29 | 100 M | 01:09,77 | ||
31 | 100 VZ | 01:05,30 | ||
33 | 100 P | 01:20,04 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 4 | 50 M | 00:34,39 |
8 | 50 Z | 00:35,09 | ||
10 | 50 VZ | 00:32,36 | ||
14 | 200 Z | 02:42,1 | ||
18 | 200 M | 02:45,6 | ||
20 | 200 PZ | 02:42,8 | ||
25 | 400 PZ | 5:37,89 | ||
29 | 100 M | 01:13,58 | ||
31 | 100 VZ | 01:07,25 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 4 | 50 M | 00:27,65 |
10 | 50 VZ | 00:25,91 | ||
12 | 200 VZ | 02:01,77 | ||
31 | 100 VZ | 00:56,00 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 8 | 50 Z | 00:30,51 |
10 | 50 VZ | 00:28,27 | ||
14 | 200 Z | 02:23,52 | ||
20 | 200 PZ | 02:30,00 | ||
27 | 100 Z | 01:05,93 | ||
29 | 100 M | 01:07,13 | ||
31 | 100 VZ | 01:01,40 | ||
ZIMOVJANOVÁ Tereza | 95 | 29 | 100 M | 1:13,02 |
35 | 400 VZ | 04:53,7 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CÉ Štěpán | 00 | 26 | 100 Z | 01:13,98 |
30 | 100 VZ | 01:02,48 | ||
34 | 400 VZ | 05:15,5 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 3 | 50 M | 00:27,50 |
9 | 50 VZ | 00:24,56 | ||
11 | 200 VZ | 02:04,83 | ||
28 | 100 M | 01:02,77 | ||
30 | 100 VZ | 00:55,11 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 15 | 200 P | 02:32,97 |
19 | 200 PZ | 02:24,63 | ||
24 | 400 PZ | 05:10,4 | ||
32 | 100 P | 01:11,9 | ||
34 | 400 VZ | 04:42,8 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 1 | 50 P | 00:30,80 |
9 | 50 VZ | 0:25,87 | ||
15 | 200 P | 02:23,91 | ||
19 | 200 PZ | 02:12,84 | ||
30 | 100 VZ | 00:55,32 | ||
32 | 100 P | 01:06,22 | ||
34 | 400 VZ | 04:18,07 | ||
RENC Jakub | 99 | 3 | 50 M | 00:27,60 |
7 | 50 Z | 00:29,12 | ||
9 | 50 VZ | 00:25,49 | ||
13 | 200 Z | 02:14,0 | ||
17 | 200 M | 02:13,4 | ||
26 | 100 Z | 01:03,30 | ||
28 | 100 M | 00:58,8 | ||
30 | 100 VZ | 00:57,92 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 3 | 50 M | 00:31,97 |
9 | 50 VZ | 00:26,3 | ||
11 | 200 VZ | 02:10,71 | ||
15 | 200 P | 02:43,7 | ||
19 | 200 PZ | 02:31,18 | ||
30 | 100 VZ | 00:59,57 | ||
32 | 100 P | 01:11,3 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 1 | 50 P | 00:30,19 |
32 | 100 P | 01:06,73 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 7 | ženy: | 9 | celkem: | 16 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 37 | ženy: | 57 | celkem: | 94 |