Termín konání je 9. dubna, termín přihlášek je do pondělí 28. března.
Jarní cena Prahy 9. dubna | |
Vedoucí akce: | Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz, 721 950 748 |
Termín přihlášek: | pondělí 28.3. |
Odhlášky: | na email: pripravka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | středa 6.4. do 19:00 na email |
Místo konání: | plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E) |
Startovné: | 80 Kč za každý přijatý a do 6.4. 19:00 neodhlášený start |
200 Kč vratná záloha na skříňku | |
Sraz: | !ZMĚNA - 7:15 před bazénem v Podolí. |
Odchod: | dopoledne možný dřívější odchod na oběd odpoledne odchod až po skončení závodů a vyhlášení vítězů |
Program: | rozplavání 8:00 |
závody 9:00 | |
rozplavání odpoledne 14:30 | |
závody 15:00 | |
Předpokládaný konec 18:30. | |
Strava: | svačina s dostatečnou energetickou hodnotou, lehký oběd, pití |
Poznámka: | Povinná účast všech plavců splňujících kategorie - obhajoba poháru |
Seznam přijatých: | Seznam přijatých bude zveřejněn na internetu: www.jarnicenaprahy.cz nejpozději 3. 4. ve 20:00 |
Propozice | 2821_15jcp-rozpis.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 1 | 50 VZ | 00:44,2 |
9 | 100 Z | 01:59,9 | ||
21 | 100 P | 02:02,6 | ||
33 | 50 Z | 00:58,9 | ||
41 | 100 VZ | 01:35,0 | ||
DANILINA Ekaterina | 04 | 1 | 50 VZ | 00:36,8 |
3 | 200 M | 03:02,6 | ||
15 | 200 PZ | 03:07,30 | ||
33 | 50 Z | 00:41,3 | ||
47 | 200 Z | 02:58,9 | ||
53 | 100 M | 01:28,30 | ||
DOBROVODSKÁ Sára | 06 | 1 | 50 VZ | 01:02,7 |
33 | 50 Z | 01:12,5 | ||
DRACHENKO Dariya | 06 | 1 | 50 VZ | 01:05,8 |
33 | 50 Z | 01:21,6 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 1 | 50 VZ | 00:31,5 |
10 | 100 Z | 01:27,5 | ||
22 | 100 P | 01:30,7 | ||
33 | 50 Z | 00:38,7 | ||
42 | 100 VZ | 01:13,5 | ||
54 | 100 M | 01:26,3 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 1 | 50 VZ | 00:35,7 |
15 | 200 PZ | 03:23,5 | ||
27 | 200 VZ | 02:54,6 | ||
33 | 50 Z | 00:42,9 | ||
41 | 100 VZ | 01:20,89 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 1 | 50 VZ | 00:38,51 |
33 | 50 Z | 00:46,1 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 1 | 50 VZ | 00:35,4 |
10 | 100 Z | 01:26,1 | ||
22 | 100 P | 01:32,5 | ||
33 | 50 Z | 00:40,0 | ||
36 | 200 P | 03:16,7 | ||
48 | 200 Z | 03:03,6 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 50 VZ | 00:49,2 |
33 | 50 Z | 00:55,7 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 50 VZ | 00:43,2 |
33 | 50 Z | 00:49,6 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 1 | 50 VZ | 00:37,1 |
9 | 100 Z | 01:36,2 | ||
21 | 100 P | 01:48,2 | ||
33 | 50 Z | 00:46,0 | ||
41 | 100 VZ | 01:25,5 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 1 | 50 VZ | 00:30,48 |
11 | 100 Z | 01:14,5 | ||
17 | 200 PZ | 02:45,1 | ||
29 | 200 VZ | 02:22,0 | ||
43 | 100 VZ | 01:06,5 | ||
49 | 200 Z | 02:46,1 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 1 | 50 VZ | 00:44,4 |
33 | 50 Z | 00:50,0 | ||
KOVAŘÍKOVÁ Anna | 05 | 1 | 50 VZ | 00:54,6 |
9 | 100 Z | 02:03,9 | ||
33 | 50 Z | 00:56,6 | ||
41 | 100 VZ | 01:58,4 | ||
KOŽENÁ Adriana | 08 | 1 | 50 VZ | 00:52,1 |
33 | 50 Z | 00:59,3 | ||
KŘIVSKÁ Adéla | 05 | 1 | 50 VZ | 01:04,2 |
9 | 100 Z | 02:03,6 | ||
33 | 50 Z | 00:58,7 | ||
41 | 100 VZ | 02:01,6 | ||
LANDSMANNOVÁ Eliška | 03 | 1 | 50 VZ | 00:30,18 |
4 | 200 M | 02:49,8 | ||
16 | 200 PZ | 02:46,00 | ||
33 | 50 Z | 00:35,97 | ||
42 | 100 VZ | 01:06,8 | ||
54 | 100 M | 01:12,2 | ||
LUKÁŠOVÁ Alžběta | 07 | 1 | 50 VZ | 00:57,6 |
33 | 50 Z | 01:02,6 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 5 | 200 M | 02:37,46 |
17 | 200 PZ | 02:38,55 | ||
33 | 50 Z | 00:37,64 | ||
55 | 100 M | 01:10,17 | ||
PEŠKOVÁ Ema | 05 | 1 | 50 VZ | 00:51,6 |
9 | 100 Z | 02:07,9 | ||
21 | 100 P | 02:17,9 | ||
33 | 50 Z | 00:58,6 | ||
41 | 100 VZ | 01:59,9 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 1 | 50 VZ | 00:31,33 |
5 | 200 M | 02:44,96 | ||
17 | 200 PZ | 02:38,96 | ||
23 | 100 P | 01:30,5 | ||
33 | 50 Z | 00:35,09 | ||
43 | 100 VZ | 01:07,25 | ||
55 | 100 M | 01:13,58 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 1 | 50 VZ | 00:39,5 |
21 | 100 P | 01:43,51 | ||
27 | 200 VZ | 03:07,23 | ||
33 | 50 Z | 00:47,03 | ||
35 | 200 P | 03:50,2 | ||
41 | 100 VZ | 01:24,88 | ||
RODOVÁ Ema | 06 | 1 | 50 VZ | 00:53,5 |
33 | 50 Z | 01:00,3 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 50 VZ | 00:25,55 |
11 | 100 Z | 01:05,11 | ||
29 | 200 VZ | 01:59,02 | ||
33 | 50 Z | 00:32,87 | ||
43 | 100 VZ | 00:54,71 | ||
55 | 100 M | 01:01,49 | ||
SCHOLZOVÁ Adéla | 08 | 1 | 50 VZ | 01:04,3 |
33 | 50 Z | 01:08,2 | ||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 1 | 50 VZ | 00:52,6 |
33 | 50 Z | 00:56,9 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 1 | 50 VZ | 00:36,8 |
15 | 200 PZ | 03:26,5 | ||
21 | 100 P | 01:47,7 | ||
35 | 200 P | 03:43,6 | ||
41 | 100 VZ | 01:26,3 | ||
53 | 100 M | 01:43,9 | ||
ŠINÁGLOVÁ Anna | 06 | 1 | 50 VZ | 00:44,10 |
33 | 50 Z | 00:55,53 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 1 | 50 VZ | 00:39,61 |
33 | 50 Z | 00:48,67 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Kristina | 08 | 1 | 50 VZ | 00:53,5 |
33 | 50 Z | 01:02,4 | ||
ŠVÁROVÁ Nela | 07 | 1 | 50 VZ | 00:47,5 |
33 | 50 Z | 00:50,8 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 1 | 50 VZ | 00:31,0 |
10 | 100 Z | 01:18,12 | ||
33 | 50 Z | 00:35,9 | ||
42 | 100 VZ | 01:11,46 | ||
48 | 200 Z | 03:01,3 | ||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 1 | 50 VZ | 00:46,4 |
21 | 100 P | 01:55,5 | ||
33 | 50 Z | 00:54,3 | ||
41 | 100 VZ | 01:49,0 | ||
VORLÍČKOVÁ Eliška | 05 | 1 | 50 VZ | 00:53,4 |
9 | 100 Z | 01:59,6 | ||
21 | 100 P | 02:04,6 | ||
33 | 50 Z | 00:57,6 | ||
41 | 100 VZ | 01:53,9 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 1 | 50 VZ | 00:33,1 |
10 | 100 Z | 01:22,19 | ||
22 | 100 P | 01:31,88 | ||
33 | 50 Z | 00:37,7 | ||
36 | 200 P | 03:16,29 | ||
48 | 200 Z | 02:56,60 | ||
VÝRAVSKÁ Karolína | 05 | 1 | 50 VZ | 00:41,7 |
9 | 100 Z | 02:02,1 | ||
21 | 100 P | 02:18,0 | ||
33 | 50 Z | 00:50,2 | ||
41 | 100 VZ | 01:36,6 | ||
ZEMÁNKOVÁ Alžběta | 05 | 1 | 50 VZ | 00:52,6 |
9 | 100 Z | 02:01,6 | ||
21 | 100 P | 02:10,6 | ||
33 | 50 Z | 00:55,9 | ||
41 | 100 VZ | 01:59,7 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 50 VZ | 00:31,7 |
13 | 100 Z | 01:24,0 | ||
19 | 200 PZ | 02:58,0 | ||
31 | 200 VZ | 02:33,3 | ||
34 | 50 Z | 00:39,2 | ||
45 | 100 VZ | 01:11,7 | ||
51 | 200 Z | 02:52,9 | ||
57 | 100 M | 01:28,1 | ||
BABCZYNSKI Dan | 07 | 2 | 50 VZ | 00:54,4 |
34 | 50 Z | 01:01,8 | ||
BARTEK Matyáš | 07 | 2 | 50 VZ | 01:02,7 |
34 | 50 Z | 01:03,8 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 2 | 50 VZ | 00:36,37 |
12 | 100 Z | 01:47,7 | ||
18 | 200 PZ | 03:18,80 | ||
30 | 200 VZ | 03:06,4 | ||
34 | 50 Z | 00:48,7 | ||
44 | 100 VZ | 01:23,20 | ||
56 | 100 M | 01:39,9 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 2 | 50 VZ | 00:26,71 |
20 | 200 PZ | 02:38,6 | ||
32 | 200 VZ | 02:14,32 | ||
34 | 50 Z | 00:33,3 | ||
46 | 100 VZ | 00:58,72 | ||
58 | 100 M | 01:04,50 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 2 | 50 VZ | 00:39,7 |
34 | 50 Z | 00:51,2 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 2 | 50 VZ | 00:41,0 |
34 | 50 Z | 00:48,6 | ||
GERASIMOV David | 01 | 2 | 50 VZ | 00:29,1 |
26 | 100 P | 01:25,96 | ||
32 | 200 VZ | 02:29,37 | ||
46 | 100 VZ | 01:04,1 | ||
58 | 100 M | 01:15,5 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 2 | 50 VZ | 00:33,0 |
19 | 200 PZ | 03:01,9 | ||
25 | 100 P | 01:26,4 | ||
34 | 50 Z | 00:41,2 | ||
39 | 200 P | 03:07,9 | ||
45 | 100 VZ | 01:16,73 | ||
HANUŠ Zbyněk | 04 | 2 | 50 VZ | 00:52,2 |
12 | 100 Z | 02:06,4 | ||
24 | 100 P | 02:29,1 | ||
34 | 50 Z | 01:00,9 | ||
44 | 100 VZ | 01:56,0 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 2 | 50 VZ | 00:31,1 |
18 | 200 PZ | 02:51,66 | ||
30 | 200 VZ | 02:30,81 | ||
38 | 200 P | 03:19,8 | ||
44 | 100 VZ | 01:07,97 | ||
56 | 100 M | 01:23,1 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 2 | 50 VZ | 00:34,0 |
12 | 100 Z | 01:40,7 | ||
24 | 100 P | 01:43,0 | ||
30 | 200 VZ | 02:53,3 | ||
34 | 50 Z | 00:47,4 | ||
38 | 200 P | 03:42,9 | ||
44 | 100 VZ | 01:18,3 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 2 | 50 VZ | 00:47,6 |
34 | 50 Z | 01:00,7 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 2 | 50 VZ | 00:42,7 |
12 | 100 Z | 01:58,1 | ||
24 | 100 P | 01:58,7 | ||
34 | 50 Z | 00:55,5 | ||
44 | 100 VZ | 01:50,0 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 2 | 50 VZ | 00:33,2 |
24 | 100 P | 01:24,9 | ||
38 | 200 P | 03:02,3 | ||
56 | 100 M | 01:31,8 | ||
JANDA Matyáš | 07 | 2 | 50 VZ | 01:10,6 |
34 | 50 Z | 01:10,5 | ||
JEČNÝ Ivar | 06 | 2 | 50 VZ | 00:44,2 |
34 | 50 Z | 00:48,5 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 2 | 50 VZ | 00:41,1 |
34 | 50 Z | 00:47,1 | ||
KULAEV Arsenii | 04 | 2 | 50 VZ | 00:40,2 |
12 | 100 Z | 01:51,9 | ||
30 | 200 VZ | 03:13,7 | ||
34 | 50 Z | 00:52,1 | ||
44 | 100 VZ | 01:30,6 | ||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 2 | 50 VZ | 00:52,4 |
34 | 50 Z | 01:01,9 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 2 | 50 VZ | 00:27,9 |
19 | 200 PZ | 02:28,85 | ||
25 | 100 P | 01:16,51 | ||
34 | 50 Z | 00:32,8 | ||
39 | 200 P | 02:47,36 | ||
51 | 200 Z | 02:24,95 | ||
MAIERL Florian | 06 | 2 | 50 VZ | 00:48,6 |
34 | 50 Z | 00:51,6 | ||
MENDLÍK Štěpán | 05 | 2 | 50 VZ | 00:48,7 |
12 | 100 Z | 02:04,6 | ||
30 | 200 VZ | 03:43,8 | ||
34 | 50 Z | 01:01,1 | ||
44 | 100 VZ | 01:56,0 | ||
MERKNER Matěj | 06 | 2 | 50 VZ | 00:48,9 |
34 | 50 Z | 00:57,6 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 50 VZ | 00:35,6 |
24 | 100 P | 01:39,4 | ||
30 | 200 VZ | 02:59,0 | ||
34 | 50 Z | 00:44,80 | ||
38 | 200 P | 03:51,3 | ||
44 | 100 VZ | 01:24,20 | ||
NGUYEN Duy Long | 06 | 2 | 50 VZ | 00:53,6 |
34 | 50 Z | 00:59,6 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 2 | 50 VZ | 00:28,49 |
20 | 200 PZ | 02:21,46 | ||
26 | 100 P | 01:09,86 | ||
40 | 200 P | 02:30,39 | ||
52 | 200 Z | 02:37,26 | ||
58 | 100 M | 01:12,37 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 50 VZ | 00:33,68 |
12 | 100 Z | 01:26,9 | ||
30 | 200 VZ | 02:52,00 | ||
34 | 50 Z | 00:40,5 | ||
44 | 100 VZ | 01:14,2 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 6 | 200 M | |
18 | 200 PZ | 02:53,1 | ||
30 | 200 VZ | 02:39,23 | ||
44 | 100 VZ | 01:11,9 | ||
50 | 200 Z | 02:54,60 | ||
56 | 100 M | 01:27,1 | ||
PROCHÁZKA Matěj | 07 | 2 | 50 VZ | 00:45,6 |
34 | 50 Z | 00:58,2 | ||
RASZKA Vítězslav | 05 | 2 | 50 VZ | 00:47,4 |
12 | 100 Z | 02:05,9 | ||
24 | 100 P | 02:10,63 | ||
34 | 50 Z | 01:00,5 | ||
44 | 100 VZ | 01:50,1 | ||
RENC Matěj | 02 | 13 | 100 Z | 01:06,2 |
19 | 200 PZ | 02:34,9 | ||
31 | 200 VZ | 02:10,6 | ||
45 | 100 VZ | 01:00,78 | ||
51 | 200 Z | 02:25,8 | ||
57 | 100 M | 01:10,4 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 2 | 50 VZ | 00:25,82 |
26 | 100 P | 01:10,17 | ||
32 | 200 VZ | 02:07,07 | ||
40 | 200 P | 02:36,9 | ||
46 | 100 VZ | 00:57,3 | ||
58 | 100 M | 1:10,11 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 12 | 100 Z | 01:27,0 |
24 | 100 P | 01:35,3 | ||
30 | 200 VZ | 03:05,2 | ||
34 | 50 Z | 00:41,2 | ||
38 | 200 P | 03:23,9 | ||
50 | 200 Z | 03:02,7 | ||
SALAME Mark | 05 | 2 | 50 VZ | 00:42,5 |
12 | 100 Z | 01:53,6 | ||
30 | 200 VZ | 03:35,6 | ||
34 | 50 Z | 00:55,0 | ||
44 | 100 VZ | 01:48,2 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 50 VZ | 00:27,82 |
13 | 100 Z | 01:08,58 | ||
31 | 200 VZ | 02:18,4 | ||
45 | 100 VZ | 01:00,7 | ||
57 | 100 M | 01:06,43 | ||
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 2 | 50 VZ | 00:46,2 |
12 | 100 Z | 01:58,6 | ||
30 | 200 VZ | 03:49,3 | ||
34 | 50 Z | 00:56,3 | ||
44 | 100 VZ | 01:45,3 | ||
SZABÓ David | 03 | 13 | 100 Z | 01:27,9 |
25 | 100 P | 01:33,39 | ||
31 | 200 VZ | 02:44,0 | ||
39 | 200 P | 03:12,81 | ||
51 | 200 Z | 03:02,0 | ||
ŠINDELÁŘ Dominik | 07 | 2 | 50 VZ | 00:39,35 |
34 | 50 Z | 00:46,35 | ||
ŠNAJDR David | 07 | 2 | 50 VZ | 01:08,9 |
34 | 50 Z | 01:12,6 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 2 | 50 VZ | 00:30,3 |
6 | 200 M | 03:21,44 | ||
30 | 200 VZ | 02:30,1 | ||
34 | 50 Z | 00:37,6 | ||
44 | 100 VZ | 01:06,9 | ||
56 | 100 M | 01:16,5 | ||
ŠTURM Jan | 07 | 2 | 50 VZ | 01:08,1 |
34 | 50 Z | 01:22,3 | ||
TSVETKOV Alexandr | 06 | 2 | 50 VZ | 01:04,6 |
34 | 50 Z | 01:14,9 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 2 | 50 VZ | 00:35,22 |
12 | 100 Z | 01:30,6 | ||
18 | 200 PZ | 03:11,6 | ||
24 | 100 P | 01:37,07 | ||
34 | 50 Z | 00:43,17 | ||
38 | 200 P | 03:29,8 | ||
44 | 100 VZ | 01:18,2 | ||
VYDLÁK Miroslav | 05 | 2 | 50 VZ | 00:50,7 |
12 | 100 Z | 02:07,5 | ||
30 | 200 VZ | 03:53,4 | ||
34 | 50 Z | 00:59,1 | ||
44 | 100 VZ | 01:55,0 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 12 | 100 Z | 01:44,7 |
18 | 200 PZ | 03:35,02 | ||
24 | 100 P | 01:59,6 | ||
38 | 200 P | 03:57,9 | ||
44 | 100 VZ | 01:24,0 | ||
50 | 200 Z | 03:44,8 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 7 | 200 M | 03:08,08 |
25 | 100 P | 01:25,3 | ||
39 | 200 P | 03:04,00 | ||
57 | 100 M | 01:20,03 | ||
ŽLUVA Martin | 07 | 2 | 50 VZ | 01:08,9 |
34 | 50 Z | 01:13,5 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 48 | ženy: | 37 | celkem: | 85 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 205 | ženy: | 147 | celkem: | 352 |