V sobotu 8. listopadu otestujeme v Radlicích připravenost na KPŽ.
8.11.2013 Oddílové srovnávací přebory žactva | |
Vedoucí akce: | Jan Langmayer, pripravka@skmop.cz |
Termín přihlášek: | středa 5.11.2014 |
Odhlášky: | na mail pripravka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | Pátek 7.11.2014 |
Místo konání: | Praha-Radlice |
Startovné: | Neni (Prosíme rodiče o darování věcných cen pro naše nejmladší závodníky) |
Sraz: | 7,50 vestibul bazénu |
Program: | 7,50 prezentace ve vestibulu bazénu |
7:55-8:05 společná rozcvička po družstvech | |
8:05-8:20 rozplavání po družstvech | |
8:25-zahájení závodů | |
50m VZ | |
25m VZ | |
50m M | |
50m P | |
25m P | |
50m Z | |
Vyhlášení výsledků bude na galerii bazénu. | |
Doprava: | Vlastní |
Strava: | Malou svačinu na bazén, 1l vody |
Poznámka: | Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu. Vzdálenost 25 m je v přihlášce zastoupená vzáleností 100 m. Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. |
Seznam přijatých: | Startují všichni nahlášení plavci |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ABRAHAMOVÁ Lili | 04 | 4 | 50 VZ | 00:46,2 |
10 | 50 Z | 01:00,5 | ||
DANILINA Ekaterina | 04 | 4 | 50 VZ | 00:39,0 |
6 | 50 M | 00:44,5 | ||
8 | 50 P | 00:50,9 | ||
10 | 50 Z | 00:45,5 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 4 | 50 VZ | 00:34,7 |
6 | 50 M | 00:41,1 | ||
8 | 50 P | 00:46,7 | ||
10 | 50 Z | 00:41,5 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 4 | 50 VZ | 00:37,3 |
6 | 50 M | 00:48,8 | ||
8 | 50 P | 00:56,2 | ||
10 | 50 Z | 00:46,1 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 2 | 100 VZ | 02:16,4 |
12 | 100 P | |||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 4 | 50 VZ | 00:39,0 |
6 | 50 M | 00:52,2 | ||
8 | 50 P | 00:46,6 | ||
10 | 50 Z | 00:42,7 | ||
HÁJÍČKOVÁ Linda | 03 | 4 | 50 VZ | |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z | |||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
HROMKOVÁ Šárka | 04 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 4 | 50 VZ | 00:41,92 |
6 | 50 M | 00:46,0 | ||
8 | 50 P | 00:54,0 | ||
10 | 50 Z | 00:46,0 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 4 | 50 VZ | 00:32,5 |
6 | 50 M | 00:35,3 | ||
8 | 50 P | 00:42,4 | ||
10 | 50 Z | 00:38,1 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
KOVAŘÍKOVÁ Anna | 05 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
LANDSMANNOVÁ Eliška | 03 | 4 | 50 VZ | 00:31,3 |
6 | 50 M | 00:33,8 | ||
8 | 50 P | 00:50,0 | ||
10 | 50 Z | 00:39,07 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 4 | 50 VZ | 00:36,2 |
6 | 50 M | 00:51,5 | ||
8 | 50 P | 00:48,5 | ||
10 | 50 Z | 00:47,8 | ||
MANYCHOVÁ Eliška | 04 | 4 | 50 VZ | 00:41,3 |
6 | 50 M | 00:49,6 | ||
8 | 50 P | 01:02,5 | ||
10 | 50 Z | 00:50,9 | ||
NOURSE Amelie | 05 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
PEŠKOVÁ Ema | 05 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 4 | 50 VZ | 00:32,6 |
6 | 50 M | 00:37,6 | ||
8 | 50 P | 00:44,3 | ||
10 | 50 Z | 00:36,9 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 4 | 50 VZ | 00:42,0 |
6 | 50 M | 00:58,7 | ||
8 | 50 P | 00:57,3 | ||
10 | 50 Z | 00:49,7 | ||
RODOVÁ Ema | 06 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
SUCHÁNKOVÁ Anna | 02 | 4 | 50 VZ | |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z | |||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 4 | 50 VZ | |
8 | 50 P | |||
10 | 50 Z | |||
ŠINÁGLOVÁ Anna | 06 | 2 | 100 VZ | |
12 | 100 P | |||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 2 | 100 VZ | 01:56,6 |
12 | 100 P | |||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 4 | 50 VZ | 00:36,96 |
6 | 50 M | 00:39,8 | ||
8 | 50 P | 00:49,8 | ||
10 | 50 Z | 00:43,9 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 4 | 50 VZ | 00:38,8 |
6 | 50 M | 00:53,0 | ||
8 | 50 P | 00:45,1 | ||
10 | 50 Z | 00:47,95 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 4 | 50 VZ | 00:35,2 |
6 | 50 M | 00:40,2 | ||
8 | 50 P | 00:47,0 | ||
10 | 50 Z | 00:40,09 | ||
VÝRAVSKÁ Karolína | 05 | 2 | 100 VZ | 01:48,1 |
12 | 100 P | 02:33,4 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 3 | 50 VZ | 00:36,0 |
5 | 50 M | 00:44,37 | ||
7 | 50 P | 00:50,5 | ||
9 | 50 Z | 00:42,9 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 3 | 50 VZ | 00:51,0 |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | 01:03,3 | ||
9 | 50 Z | 00:57,1 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 1 | 100 VZ | |
11 | 100 P | |||
GERASIMOV David | 01 | 3 | 50 VZ | 00:31,37 |
5 | 50 M | 00:38,22 | ||
7 | 50 P | |||
9 | 50 Z | |||
GERASIMOV Mark | 02 | 3 | 50 VZ | |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | |||
9 | 50 Z | |||
HANUŠ Zbyněk | 04 | 1 | 100 VZ | |
11 | 100 P | |||
HROUDA Lukáš | 05 | 3 | 50 VZ | 00:45,27 |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | 00:54,3 | ||
9 | 50 Z | 00:58,0 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 3 | 50 VZ | 00:36,2 |
5 | 50 M | 00:47,4 | ||
7 | 50 P | 00:44,0 | ||
9 | 50 Z | 00:44,0 | ||
JEČNÝ Ivar | 06 | 1 | 100 VZ | 02:18,5 |
11 | 100 P | |||
KAPR Martin | 01 | 3 | 50 VZ | |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | |||
9 | 50 Z | |||
KLÁŠTERKA Aleš | 05 | 3 | 50 VZ | 00:48,9 |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | 01:06,2 | ||
9 | 50 Z | 00:55,5 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 1 | 100 VZ | |
11 | 100 P | |||
KOTT Josef | 01 | 3 | 50 VZ | 00:30,6 |
5 | 50 M | 00:32,6 | ||
7 | 50 P | 00:42,0 | ||
9 | 50 Z | 00:33,6 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 3 | 50 VZ | 00:30,76 |
5 | 50 M | 00:38,0 | ||
7 | 50 P | 00:41,0 | ||
9 | 50 Z | 00:36,5 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 3 | 50 VZ | 00:44,7 |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | 00:55,4 | ||
9 | 50 Z | 00:54,1 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 3 | 50 VZ | 00:35,0 |
5 | 50 M | 00:45,5 | ||
7 | 50 P | 00:54,8 | ||
9 | 50 Z | 00:43,2 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 3 | 50 VZ | 00:39,0 |
5 | 50 M | 00:45,7 | ||
7 | 50 P | 00:54,8 | ||
9 | 50 Z | 00:43,8 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 3 | 50 VZ | 00:41,0 |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | 00:56,3 | ||
9 | 50 Z | 00:47,3 | ||
SALAME Mark | 05 | 1 | 100 VZ | |
11 | 100 P | |||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 3 | 50 VZ | 00:31,07 |
5 | 50 M | 00:35,20 | ||
7 | 50 P | 00:45,3 | ||
9 | 50 Z | 00:38,89 | ||
SLABÝ Ondřej | 06 | 1 | 100 VZ | |
11 | 100 P | |||
SZABÓ David | 03 | 3 | 50 VZ | 00:37,67 |
5 | 50 M | 00:44,2 | ||
7 | 50 P | 00:47,4 | ||
9 | 50 Z | 00:44,6 | ||
ŠINDELÁŘ Dominik | 07 | 3 | 50 VZ | 0:45,5 |
5 | 50 M | 1:10,0 | ||
7 | 50 P | 1:10,0 | ||
9 | 50 Z | 0:59,0 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 3 | 50 VZ | 00:34,4 |
5 | 50 M | 00:41,0 | ||
7 | 50 P | 00:50,5 | ||
9 | 50 Z | 00:42,3 | ||
TIRSCHER Martin | 03 | 3 | 50 VZ | 00:36,6 |
5 | 50 M | 00:41,4 | ||
7 | 50 P | 00:51,2 | ||
9 | 50 Z | 00:42,9 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 3 | 50 VZ | 00:44,2 |
5 | 50 M | |||
7 | 50 P | 00:53,0 | ||
9 | 50 Z | 00:52,1 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 3 | 50 VZ | 00:41,9 |
5 | 50 M | 00:54,5 | ||
7 | 50 P | 00:55,81 | ||
9 | 50 Z | 00:53,18 | ||
ŽÁK Jakub | 01 | 3 | 50 VZ | 00:30,94 |
5 | 50 M | 00:37,08 | ||
7 | 50 P | 00:46,0 | ||
9 | 50 Z | 00:35,67 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 3 | 50 VZ | 00:36,1 |
5 | 50 M | 00:40,05 | ||
7 | 50 P | 00:47,1 | ||
9 | 50 Z | 00:41,2 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 29 | ženy: | 30 | celkem: | 59 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 104 | ženy: | 91 | celkem: | 195 |