V pátek 21. listopadu se po dlouhé době vrací KPŽ starších na Zelený pruh.
21.-22.11.KPŽ starší (2000-2001) | |
Vedoucí akce: | Tomáš Seeman |
Termín přihlášek: | úterý 11.11.2014 |
Odhlášky: | jednicka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | úterý 17.11.2014 do 19:00 (za pozdější odhlášky je nutno zaplatit startovné v plné výši) |
Místo konání: | Zelený pruh, bazén SPŠ |
Startovné: | hrazeno oddílem (s výjímkou neodhlášených startů) |
Sraz: | 17:30 ve vestibulu |
Program: | společná rozcvička 17:45 na bazéně |
rozplavání pátek 18:00 | |
závody pátek 19:00 | |
rozplavání sobota dopoledne bude upřesněno | |
závody sobota dopoledne bude upřesněno | |
začátek odpoledního programu bude upřesněn na místě | |
Oblečení: | triko a kraťasy MoP, tepláková souprava MoP, pantofle, pevná obuv a dvoje ponožky, osuška, minimálně dvoje plavky, plavecké brýle, čepička MoP, řehtačky a trubky na povzbuzování |
Strava: | doporučujeme připravit sobotní oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody |
Poznámka: | Závodníci si mohou disciplíny přihlašovat sami, nahlášené disciplíny však mohou být upraveny trenéry. Pokud se závodníci nepřihlásí, budou přihlášeni trenéry. |
Odchod ze závodů je možný až po skončení všech disciplín závodů. | |
Seznam přijatých: | všichni přihlášení budou přijati |
Propozice: | Jsou součástí pražských STD |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 2 | 200 VZ | 03:10,1 |
4 | 100 P | 01:37,6 | ||
13 | 50 VZ | 00:37,9 | ||
19 | 400 VZ | 06:36,1 | ||
23 | 200 Z | 03:16,9 | ||
27 | 200 P | 03:33,2 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 2 | 200 VZ | 02:50,7 |
4 | 100 P | 01:32,2 | ||
8 | 100 PZ | 01:20,77 | ||
15 | 200 PZ | 02:54,03 | ||
17 | 100 Z | 01:23,4 | ||
25 | 100 M | 01:20,80 | ||
29 | 100 VZ | 01:11,67 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 4 | 100 P | 01:24,3 |
6 | 200 M | 02:51,7 | ||
8 | 100 PZ | 01:15,85 | ||
15 | 200 PZ | 02:42,4 | ||
17 | 100 Z | 01:16,9 | ||
25 | 100 M | 01:16,41 | ||
27 | 200 P | 03:06,2 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 2 | 200 VZ | 02:36,5 |
8 | 100 PZ | 01:22,25 | ||
15 | 200 PZ | 02:51,1 | ||
17 | 100 Z | 01:18,3 | ||
19 | 400 VZ | 05:34,5 | ||
23 | 200 Z | 02:45,53 | ||
29 | 100 VZ | 01:12,1 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 2 | 200 VZ | 02:02,53 |
12 | 800 VZ | 09:00,85 | ||
13 | 50 VZ | 00:26,94 | ||
15 | 200 PZ | 02:20,27 | ||
19 | 400 VZ | 04:22,55 | ||
29 | 100 VZ | 00:57,7 | ||
31 | 400 PZ | 05:03,6 | ||
SUCHÁNKOVÁ Anna | 02 | 2 | 200 VZ | 04:18,1 |
4 | 100 P | |||
13 | 50 VZ | |||
17 | 100 Z | |||
29 | 100 VZ | |||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 4 | 100 P | 01:30,7 |
8 | 100 PZ | 01:20,58 | ||
12 | 800 VZ | 11:17,9 | ||
13 | 50 VZ | 00:30,47 | ||
15 | 200 PZ | 02:56,65 | ||
17 | 100 Z | 01:24,33 | ||
29 | 100 VZ | 01:06,60 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 2 | 200 VZ | 02:45,5 |
6 | 200 M | 03:33,6 | ||
12 | 800 VZ | 11:54,8 | ||
15 | 200 PZ | 03:02,5 | ||
19 | 400 VZ | 05:46,7 | ||
25 | 100 M | 01:30,64 | ||
29 | 100 VZ | 01:18,49 | ||
31 | 400 PZ | 06:23,3 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 2 | 200 VZ | 02:56,3 |
4 | 100 P | 01:40,01 | ||
8 | 100 PZ | 01:31,5 | ||
13 | 50 VZ | 00:34,3 | ||
15 | 200 PZ | 03:14,25 | ||
17 | 100 Z | 01:25,1 | ||
23 | 200 Z | 03:07,39 | ||
25 | 100 M | 01:41,75 | ||
29 | 100 VZ | 01:19,41 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 1 | 200 VZ | 02:52,0 |
7 | 100 PZ | 01:32,2 | ||
9 | 400 VZ | 06:08,3 | ||
14 | 50 VZ | 00:34,4 | ||
16 | 200 PZ | 03:23,0 | ||
18 | 100 Z | 01:31,78 | ||
24 | 200 Z | 03:13,7 | ||
26 | 100 M | 01:44,82 | ||
30 | 100 VZ | 01:19,3 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 1 | 200 VZ | 02:10,8 |
14 | 50 VZ | 00:26,81 | ||
18 | 100 Z | 01:09,07 | ||
26 | 100 M | 01:06,6 | ||
30 | 100 VZ | 01:00,17 | ||
GERASIMOV David | 01 | 3 | 100 P | 01:32,36 |
7 | 100 PZ | 01:26,30 | ||
14 | 50 VZ | 00:31,2 | ||
16 | 200 PZ | |||
26 | 100 M | |||
30 | 100 VZ | 01:12,72 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 3 | 100 P | 01:45,24 |
7 | 100 PZ | |||
14 | 50 VZ | 00:39,8 | ||
18 | 100 Z | |||
28 | 200 P | |||
30 | 100 VZ | 01:36,56 | ||
KAPR Martin | 01 | 1 | 200 VZ | |
9 | 400 VZ | |||
14 | 50 VZ | |||
22 | 1500 VZ | |||
24 | 200 Z | |||
30 | 100 VZ | 01:17,52 | ||
KOTT Josef | 01 | 1 | 200 VZ | 02:27,3 |
7 | 100 PZ | 01:14,98 | ||
16 | 200 PZ | 02:42,5 | ||
18 | 100 Z | 01:12,71 | ||
24 | 200 Z | 02:35,24 | ||
26 | 100 M | 01:17,71 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 3 | 100 P | 01:24,8 |
7 | 100 PZ | 01:15,37 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,2 | ||
16 | 200 PZ | 02:42,68 | ||
18 | 100 Z | 01:16,7 | ||
28 | 200 P | 03:05,20 | ||
30 | 100 VZ | 01:08,74 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 3 | 100 P | 01:14,29 |
7 | 100 PZ | 01:09,32 | ||
9 | 400 VZ | 04:52,8 | ||
16 | 200 PZ | 02:31,58 | ||
18 | 100 Z | 01:13,0 | ||
22 | 1500 VZ | 18:57,4 | ||
28 | 200 P | 02:39,2 | ||
32 | 400 PZ | 05:28,60 | ||
RENC Matěj | 02 | 1 | 200 VZ | 02:17,79 |
7 | 100 PZ | 01:16,3 | ||
9 | 400 VZ | 04:54,6 | ||
14 | 50 VZ | 00:29,62 | ||
18 | 100 Z | 01:11,04 | ||
24 | 200 Z | 02:30,89 | ||
26 | 100 M | 01:17,7 | ||
30 | 100 VZ | 01:04,09 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 5 | 200 M | 02:42,89 |
7 | 100 PZ | 01:15,5 | ||
14 | 50 VZ | 00:29,53 | ||
16 | 200 PZ | 02:42,29 | ||
18 | 100 Z | 01:15,5 | ||
26 | 100 M | 01:13,94 | ||
32 | 400 PZ | |||
ŽÁK Jakub | 01 | 1 | 200 VZ | 02:29,61 |
5 | 200 M | 03:14,4 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,4 | ||
18 | 100 Z | 01:14,46 | ||
24 | 200 Z | 02:48,3 | ||
26 | 100 M | 01:23,5 | ||
30 | 100 VZ | 01:08,51 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 11 | ženy: | 9 | celkem: | 20 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 75 | ženy: | 63 | celkem: | 138 |