V neděli 12.10. začne už 43. ročník Velké ceny Prahy.
Velká cena Prahy - 43. ročník | |
Vedoucí akce: | Tomáš Seeman, 605 268 200 |
Termín přihlášek: | pátek 3. října 2014 |
Odhlášky: | skmop@skmop.cz |
Termín odhlášek: | pátek 10.10.2014, 9:00 |
Místo konání: | Praha-Radlice, Radlická 298/105, Praha 5, 150 00 |
Startovné: | Hrazeno oddílem pro plavce rodičů a plavce, kteří se podílejí na přípravě nebo chodu závodu. Ostatní 80 Kč za start. |
Sraz: | 7:30 sraz ve vestibulu bazénu |
Program: | 7:30 odchod do společných šaten č.6 a č.8, zámky na vrátnici proti kartičce MoP |
7:45-8:00 rozcvička | |
8:00 rozplavání | |
9:00 závody | |
14:00 rozplavání | |
15:00 závody | |
předpokládaný konec do 19:30 | |
Doprava: | vlastní |
Ubytování a strava: | vlastní, doporučujeme připravit oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody |
Poznámka: | Závody jsou soutěží jednotlivců. Plave se v rozplavbách
přímo na čas. Hlavní disciplína 400m VZ se plave na finále. |
První tři závodníci ve všech disciplínách obdrží diplom a
peněžitou odměnu.: 1. 1000 Kč, 2. 700 Kč, 3. 500 Kč V hlavním závodě 400 VZ, obdrží první tři závodníci diplom a peněžitou odměnu.: 1. 3000 Kč 2. 2000 Kč 3. 1500 Kč, závodníci na 4.- 6. místě obdrží diplom a peněžitou odměnu 500 Kč. |
|
Seznam přijatých: | úterý 7.10.2014 ve večerních hodinách na oddílovém webu (www.skmop.cz) |
Propozice | |
Příprava bazénu: | Proběhne v pátek 10.10.2014 od 20:00 do 23:00 |
Bude se připravovat časomíra, rozhlas, ozvučení, bannery, lavičky a židle | |
Vzhledem k objemu práce prosíme všechny ochotné rodiče o pomoc s přípravou závodů pro Vaše děti. | |
Příprava občerstvení a pomoc při závodech: | Prosíme všechny rodiče o zajištění malého pohoštění pro rozhodčí a pořadatele závodů. Připravovaly se studené mísy, zeleninové saláty a sladké speciality. |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 5 | 100 Z | 01:11,0 |
9 | 200 PZ | 02:29,66 | ||
15 | 100 P | 01:14,69 | ||
23 | 100 VZ | 01:03,05 | ||
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 1 | 400 VZ | 04:33,09 |
11 | 50 VZ | 00:27,22 | ||
17 | 200 Z | 02:30,15 | ||
23 | 100 VZ | 00:58,69 | ||
BRAUN Nela | 99 | 5 | 100 Z | 01:17,3 |
11 | 50 VZ | 00:31,4 | ||
15 | 100 P | 01:35,5 | ||
17 | 200 Z | 02:48,9 | ||
23 | 100 VZ | 01:10,8 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 5 | 100 Z | 01:10,9 |
11 | 50 VZ | 00:29,5 | ||
17 | 200 Z | 02:33,1 | ||
23 | 100 VZ | 01:03,24 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 9 | 200 PZ | 02:37,4 |
11 | 50 VZ | 00:29,80 | ||
15 | 100 P | 01:17,74 | ||
21 | 400 PZ | 05:35,6 | ||
PAULOVÁ Nikol | 99 | 3 | 200 P | 02:54,3 |
9 | 200 PZ | 02:22,08 | ||
19 | 100 M | 01:08,93 | ||
21 | 400 PZ | 05:08,72 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 3 | 200 P | 02:49,3 |
9 | 200 PZ | 02:38,8 | ||
19 | 100 M | 01:10,0 | ||
23 | 100 VZ | 01:04,1 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 5 | 100 Z | 01:18,3 |
9 | 200 PZ | 02:51,1 | ||
11 | 50 VZ | 00:32,6 | ||
17 | 200 Z | 02:48,9 | ||
21 | 400 PZ | 06:16,8 | ||
23 | 100 VZ | 01:12,1 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 400 VZ | 04:26,1 |
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 3 | 200 P | 02:57,2 |
9 | 200 PZ | 02:48,2 | ||
11 | 50 VZ | 00:31,15 | ||
15 | 100 P | 01:22,0 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 5 | 100 Z | 01:04,63 |
9 | 200 PZ | 02:25,54 | ||
17 | 200 Z | 02:19,98 | ||
21 | 400 PZ | 05:04,64 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CÉ Martin | 98 | 6 | 100 Z | 01:04,5 |
12 | 50 VZ | 00:26,78 | ||
DOMIN Josef | 98 | 2 | 400 VZ | 04:32,23 |
6 | 100 Z | 01:09,79 | ||
12 | 50 VZ | 00:26,31 | ||
20 | 100 M | 01:01,28 | ||
24 | 100 VZ | 00:56,43 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 2 | 400 VZ | |
6 | 100 Z | 01:09,3 | ||
12 | 50 VZ | 00:26,32 | ||
20 | 100 M | 01:08,42 | ||
24 | 100 VZ | 00:58,10 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 2 | 400 VZ | 05:12,63 |
6 | 100 Z | 01:07,87 | ||
12 | 50 VZ | 00:27,6 | ||
MARTÍNEK Prokop | 99 | 2 | 400 VZ | 04:52,5 |
12 | 50 VZ | 00:33,88 | ||
24 | 100 VZ | 01:10,5 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 6 | 100 Z | 01:05,23 |
12 | 50 VZ | 00:26,3 | ||
18 | 200 Z | 02:21,26 | ||
24 | 100 VZ | 00:57,37 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 2 | 400 VZ | 04:20,95 |
12 | 50 VZ | 00:26,04 | ||
20 | 100 M | 01:04,1 | ||
24 | 100 VZ | 00:55,6 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 4 | 200 P | 02:31,31 |
6 | 100 Z | 01:04,65 | ||
10 | 200 PZ | 02:21,15 | ||
16 | 100 P | 01:08,29 | ||
18 | 200 Z | 02:22,8 | ||
RENC Jakub | 99 | 2 | 400 VZ | 04:28,19 |
10 | 200 PZ | 02:23,08 | ||
18 | 200 Z | 02:17,1 | ||
22 | 400 PZ | 05:18,6 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 2 | 400 VZ | 04:15,40 |
10 | 200 PZ | 02:18,93 | ||
18 | 200 Z | 02:09,06 | ||
24 | 100 VZ | 00:56,8 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 4 | 200 P | 02:28,38 |
12 | 50 VZ | 00:26,91 | ||
16 | 100 P | 01:05,63 | ||
24 | 100 VZ | 00:59,4 | ||
ŽÁK Jakub | 01 | 6 | 100 Z | 01:20,70 |
12 | 50 VZ | 00:32,0 | ||
20 | 100 M | 01:28,93 | ||
24 | 100 VZ | 01:11,7 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 12 | ženy: | 11 | celkem: | 23 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 47 | ženy: | 44 | celkem: | 91 |