4.10.2014 Oddílové srovnávací přebory v dlouhých tratích | |
Vedoucí akce: | Lukáš Stříteský: 604 824 889 |
Termín přihlášek: | čtvrtek 2.10.2014 |
Odhlášky: | na mail skmop@skmop.cz |
Termín odhlášek: | Pátek 3.10.2014 |
Místo konání: | Praha-Radlice |
Startovné: | Není |
Sraz: | 7:50 na bazénu |
Program: | 7:50 prezentace na bazénu |
7:55-8:05 společná rozcvička po družstvech | |
8:05-8:20 rozplavání po družstvech | |
8:25-zahájení závodů | |
200m VZ přípravka A | |
400m VZ přípravka A a mladší plavci II.družstva | |
800m VZ ženy | |
1500m VZ muži | |
Doprava: | Vlastní |
Ubytování a strava: | Malou svačinu na bazén, 1l vody |
Poznámka: | Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu. |
Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. | |
Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky. | |
Seznam přijatých: | Startují všichni nahlášení plavci |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 5 | 800 VZ | 10:28,5 |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 5 | 800 VZ | 09:59,1 |
BRAUN Nela | 99 | 5 | 800 VZ | |
DANILINA Ekaterina | 04 | 3 | 400 VZ | |
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 3 | 400 VZ | |
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 3 | 400 VZ | |
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 3 | 400 VZ | 07:20,3 |
HÁJÍČKOVÁ Linda | 03 | 1 | 200 VZ | |
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 5 | 800 VZ | 10:26,0 |
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 5 | 800 VZ | |
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 5 | 800 VZ | 11:17,8 |
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 3 | 400 VZ | |
MANYCHOVÁ Eliška | 04 | 3 | 400 VZ | |
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 5 | 800 VZ | 11:05,6 |
NOVOTNÁ Tamara | 05 | 1 | 200 VZ | |
PAULOVÁ Nikol | 99 | 5 | 800 VZ | 09:33,12 |
PECHOVÁ Tereza | 99 | 5 | 800 VZ | 10:42,00 |
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 5 | 800 VZ | 11:31,7 |
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 3 | 400 VZ | |
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 7 | 1500 VZ | 18:02,8 |
SUCHÁNKOVÁ Anna | 02 | 1 | 200 VZ | |
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 1 | 200 VZ | |
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 5 | 800 VZ | 10:52,9 |
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 5 | 800 VZ | 11:26,7 |
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 5 | 800 VZ | 11:54,8 |
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 3 | 400 VZ | 07:31,3 |
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 5 | 800 VZ | 09:57,4 |
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 5 | 800 VZ | 13:53,28 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 6 | 800 VZ | 13:18,9 |
CÉ Martin | 98 | 6 | 800 VZ | 10:18,0 |
CÉ Štěpán | 00 | 6 | 800 VZ | 10:41,0* |
DUČAY Jakub | 04 | 2 | 200 VZ | |
GERASIMOV David | 01 | 6 | 800 VZ | |
GERASIMOV Mark | 02 | 4 | 400 VZ | |
HROUDA Lukáš | 05 | 2 | 200 VZ | |
IVANOV Alexey | 04 | 4 | 400 VZ | 06:19,4 |
KAPR Martin | 01 | 6 | 800 VZ | |
KLÁŠTERKA Aleš | 05 | 2 | 200 VZ | |
KOTT Josef | 01 | 6 | 800 VZ | 12:25,3 |
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 6 | 800 VZ | 11:18,6 |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 6 | 800 VZ | |
MARTÍNEK Prokop | 99 | 6 | 800 VZ | |
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 200 VZ | |
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 8 | 1500 VZ | 18:57,4 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 4 | 400 VZ | 06:48,1 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 4 | 400 VZ | |
PŘIBYL Michal | 99 | 8 | 1500 VZ | 18:06,4 |
RENC Jakub | 99 | 8 | 1500 VZ | 18:19,7 |
RENC Matěj | 02 | 6 | 800 VZ | 10:21,8 |
RYBA Ondřej | 05 | 2 | 200 VZ | |
ŘÍMAL Marek | 97 | 8 | 1500 VZ | 17:00,81 |
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 6 | 800 VZ | |
SZABÓ David | 03 | 4 | 400 VZ | 06:33,7 |
ŠORM Ondřej | 97 | 8 | 1500 VZ | 19:46,6 |
TIRSCHER Martin | 03 | 4 | 400 VZ | |
VAVŘINA Matěj | 05 | 2 | 200 VZ | |
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 2 | 200 VZ | 03:30,1 |
ŽÁK Jakub | 01 | 6 | 800 VZ | 11:26,8 |
ŽÁK Matyáš | 03 | 6 | 800 VZ |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 31 | ženy: | 28 | celkem: | 59 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 31 | ženy: | 28 | celkem: | 59 |