Výsledky kompletní: vysledky.pdf
Přenosový soubor ČSPS: vysledky.txt
V úterý 24. a čtvrtek 26. června proběhnou v době tréninku letní přebory oddílu.
Závody oba dny začínají v 17:00 a budou na ně automaticky přihlášeni všichni plavci našeho oddílu.
Pokud se děti závodů nebudou moci zúčastnit, napište to prosím vedoucím jednotlivých družstev.
Na konci každého závodního půldne proběhnou štafety na které zveme i rodiče (štafeta musí mít 4 členy - může být smíšená).
Podrobné informace naleznete v propozicích: letniPrebory.pdf
Ukončení závodů bude v 19:00.
Po čtvrtečních závodech proběhne na terase bazénu zakončení sezóny na které zveme všechny plavce, rodiče a přátele našeho oddílu.
Prosíme všechny ochotné rodiče o zakoupení drobných cen a přinesení malých ochutnávek chlebíčků, salátů a sladkostí, které doplní objednané občerstvení.
Zároveň prosíme všechny dobrovolné rozhodčí o výpomoc na těchto závodech.
Seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu následuje:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ABRAHAMOVÁ Lili | 04 | 1 | 50 VZ | 00:46,2 |
3 | 50 P | 01:11,5 | ||
13 | 50 Z | 01:00,5 | ||
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 1 | 50 VZ | 00:33,2 |
5 | 100 Z | 01:26,0 | ||
13 | 50 Z | 00:41,9 | ||
17 | 100 VZ | 01:16,6 | ||
BAUEROVÁ Jana | 06 | 1 | 50 VZ | 00:57,0 |
3 | 50 P | 01:10,0 | ||
13 | 50 Z | 01:06,3 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 3 | 50 P | 00:47,3 |
5 | 100 Z | 01:38,89 | ||
13 | 50 Z | 00:44,3 | ||
17 | 100 VZ | 01:24,5 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 1 | 50 VZ | 00:38,1 |
3 | 50 P | 00:59,1 | ||
11 | 50 M | 00:51,6 | ||
13 | 50 Z | 00:46,1 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 1 | 50 VZ | 00:58,48 |
3 | 50 P | 01:12,4 | ||
13 | 50 Z | 01:03,1 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 3 | 50 P | 00:47,7 |
5 | 100 Z | 01:32,7 | ||
13 | 50 Z | 00:43,9 | ||
15 | 100 P | 01:38,1 | ||
JAHODOVÁ Marion | 05 | 1 | 50 VZ | 01:05,8 |
3 | 50 P | 01:31,1 | ||
13 | 50 Z | 01:08,98 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 1 | 50 VZ | 00:41,92 |
3 | 50 P | 00:54,0 | ||
11 | 50 M | 00:46,0 | ||
13 | 50 Z | 00:46,0 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 11 | 50 M | 00:36,0 |
13 | 50 Z | 00:38,1 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 1 | 50 VZ | 00:29,80 |
5 | 100 Z | 01:19,5 | ||
13 | 50 Z | 00:36,43 | ||
17 | 100 VZ | 01:06,78 | ||
LANDSMANNOVÁ Eliška | 03 | 1 | 50 VZ | 00:31,3 |
7 | 100 M | 01:18,1 | ||
11 | 50 M | 00:33,8 | ||
17 | 100 VZ | 01:08,9 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 1 | 50 VZ | 00:38,2 |
3 | 50 P | 00:48,5 | ||
11 | 50 M | 00:57,8 | ||
13 | 50 Z | 00:50,16 | ||
MANYCHOVÁ Eliška | 04 | 1 | 50 VZ | 00:42,27 |
3 | 50 P | 01:08,2 | ||
11 | 50 M | 00:55,6 | ||
13 | 50 Z | 00:51,4 | ||
MATĚJKOVÁ Amálie | 05 | 1 | 50 VZ | 00:46,10 |
3 | 50 P | 01:02,3 | ||
11 | 50 M | 00:56,5 | ||
13 | 50 Z | 00:52,6 | ||
NOURSE Amelie | 05 | 1 | 50 VZ | 00:57,2 |
3 | 50 P | 01:09,7 | ||
13 | 50 Z | 00:57,9 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 1 | 50 VZ | 00:29,2 |
5 | 100 Z | 01:20,8 | ||
13 | 50 Z | 00:34,95 | ||
17 | 100 VZ | 01:05,81 | ||
PRCHALOVÁ Markéta | 02 | 1 | 50 VZ | 00:38,93 |
3 | 50 P | 00:49,8 | ||
11 | 50 M | 00:50,7 | ||
13 | 50 Z | 00:51,3 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 1 | 50 VZ | 00:33,4 |
3 | 50 P | 00:44,3 | ||
5 | 100 Z | 01:18,9 | ||
11 | 50 M | 00:38,3 | ||
13 | 50 Z | 00:38,1 | ||
17 | 100 VZ | 01:12,1 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 1 | 50 VZ | 00:42,8 |
3 | 50 P | 00:59,6 | ||
13 | 50 Z | 00:50,3 | ||
15 | 100 P | 01:57,6 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 3 | 50 P | 00:36,87 |
5 | 100 Z | 01:08,93 | ||
11 | 50 M | 00:29,50 | ||
13 | 50 Z | 00:33,04 | ||
15 | 100 P | 01:19,2 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 1 | 50 VZ | 00:31,15 |
3 | 50 P | 00:37,41 | ||
5 | 100 Z | 01:20,62 | ||
11 | 50 M | 00:36,7 | ||
13 | 50 Z | 00:37,85 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 1 | 50 VZ | 00:30,9 |
3 | 50 P | 00:45,8 | ||
15 | 100 P | 01:30,7 | ||
17 | 100 VZ | 01:06,60 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 1 | 50 VZ | 00:45,52 |
3 | 50 P | 01:00,8 | ||
13 | 50 Z | 00:58,4 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 5 | 100 Z | 01:32,6 |
7 | 100 M | 01:30,64 | ||
11 | 50 M | 00:39,8 | ||
15 | 100 P | 01:42,65 | ||
17 | 100 VZ | 01:19,37 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 1 | 50 VZ | 00:39,64 |
3 | 50 P | 00:45,9 | ||
5 | 100 Z | 01:45,46 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 1 | 50 VZ | 00:28,27 |
3 | 50 P | 00:36,06 | ||
7 | 100 M | 01:07,49 | ||
11 | 50 M | 00:30,20 | ||
15 | 100 P | 01:16,69 | ||
17 | 100 VZ | 01:01,40 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 1 | 50 VZ | 00:29,5 |
3 | 50 P | 00:40,47 | ||
7 | 100 M | 01:13,89 | ||
11 | 50 M | 00:33,66 | ||
13 | 50 Z | 00:34,31 | ||
15 | 100 P | 01:30,50 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 1 | 50 VZ | 00:35,5 |
3 | 50 P | 00:47,0 | ||
5 | 100 Z | 01:25,1 | ||
7 | 100 M | 01:41,75 | ||
11 | 50 M | 00:41,5 | ||
13 | 50 Z | 00:40,09 | ||
15 | 100 P | 01:40,01 | ||
17 | 100 VZ | 01:19,69 | ||
VÝRAVSKÁ Karolína | 05 | 1 | 50 VZ | 00:43,66 |
3 | 50 P | 01:08,1 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 50 VZ | 00:36,0 |
8 | 100 M | 01:44,82 | ||
14 | 50 Z | 00:44,7 | ||
18 | 100 VZ | 01:19,3 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 14 | 50 Z | 00:58,7 |
CÉ Štěpán | 00 | 2 | 50 VZ | 00:27,5 |
8 | 100 M | 01:09,6 | ||
12 | 50 M | 00:29,81 | ||
18 | 100 VZ | 01:00,5 | ||
DOMIN Josef | 98 | 2 | 50 VZ | 00:26,31 |
4 | 50 P | 00:37,51 | ||
6 | 100 Z | 01:09,79 | ||
8 | 100 M | 01:01,88 | ||
12 | 50 M | 00:27,71 | ||
14 | 50 Z | 00:32,87 | ||
16 | 100 P | 01:22,49 | ||
18 | 100 VZ | 00:56,43 | ||
DUČAY Jakub | 04 | 2 | 50 VZ | 00:51,2 |
4 | 50 P | 01:00,4 | ||
14 | 50 Z | 01:00,4 | ||
FAIT David | 00 | 2 | 50 VZ | 00:29,7 |
4 | 50 P | 00:41,39 | ||
12 | 50 M | 00:35,8 | ||
14 | 50 Z | 00:36,80 | ||
HOVORKA Tomáš | 05 | 2 | 50 VZ | 00:49,5 |
4 | 50 P | 01:03,5 | ||
14 | 50 Z | 00:58,0 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 2 | 50 VZ | 00:45,27 |
4 | 50 P | 00:54,3 | ||
14 | 50 Z | 00:58,0 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 2 | 50 VZ | 00:26,32 |
4 | 50 P | |||
12 | 50 M | 00:29,72 | ||
14 | 50 Z | 00:33,33 | ||
18 | 100 VZ | 00:58,10 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 2 | 50 VZ | 00:36,8 |
4 | 50 P | 00:44,5 | ||
12 | 50 M | 00:55,3 | ||
14 | 50 Z | 00:47,68 | ||
16 | 100 P | 01:41,2 | ||
JEČNÝ Ivar | 06 | 2 | 50 VZ | 00:57,1 |
4 | 50 P | 01:03,8 | ||
14 | 50 Z | 01:11,5 | ||
KLÁŠTERKA Aleš | 05 | 2 | 50 VZ | 00:48,9 |
4 | 50 P | 01:07,2 | ||
14 | 50 Z | 01:00,3 | ||
KOTT Josef | 01 | 12 | 50 M | 00:33,5 |
14 | 50 Z | 00:33,6 | ||
KOŽENÝ Václav | 05 | 2 | 50 VZ | 00:43,7 |
4 | 50 P | 00:57,9 | ||
14 | 50 Z | 01:00,8 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 4 | 50 P | 00:45,4 |
12 | 50 M | 00:28,76 | ||
14 | 50 Z | 00:31,4 | ||
LEDL Petr | 89 | 6 | 100 Z | 00:58,96 |
8 | 100 M | 00:57,46 | ||
12 | 50 M | 00:26,48 | ||
14 | 50 Z | 00:28,17 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 2 | 50 VZ | 00:30,76 |
4 | 50 P | 00:43,45 | ||
12 | 50 M | 00:40,30 | ||
14 | 50 Z | 00:37,45 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 2 | 50 VZ | 00:40,8 |
4 | 50 P | 00:50,8 | ||
6 | 100 Z | 01:42,8 | ||
12 | 50 M | 00:49,4 | ||
14 | 50 Z | 00:48,9 | ||
16 | 100 P | 01:48,7 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:26,50 |
6 | 100 Z | 01:05,23 | ||
8 | 100 M | 01:11,42 | ||
12 | 50 M | 00:29,2 | ||
14 | 50 Z | 00:29,9 | ||
18 | 100 VZ | 00:57,37 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 50 VZ | 00:45,6 |
4 | 50 P | 00:55,4 | ||
14 | 50 Z | 00:57,64 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 2 | 50 VZ | 00:30,4 |
4 | 50 P | 00:36,50 | ||
8 | 100 M | 01:25,98 | ||
12 | 50 M | 00:35,54 | ||
16 | 100 P | 01:14,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:07,87 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 50 VZ | 00:36,5 |
4 | 50 P | 00:57,5 | ||
12 | 50 M | 00:51,5 | ||
14 | 50 Z | 00:45,2 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 6 | 100 Z | 01:35,5 |
8 | 100 M | |||
14 | 50 Z | 00:45,71 | ||
18 | 100 VZ | 01:26,9 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 12 | 50 M | 00:30,74 |
14 | 50 Z | 00:31,85 | ||
18 | 100 VZ | 00:57,60 | ||
RENC Jakub | 99 | 2 | 50 VZ | 00:27,31 |
4 | 50 P | 00:37,04 | ||
6 | 100 Z | 01:04,14 | ||
8 | 100 M | 01:03,83 | ||
12 | 50 M | 00:29,12 | ||
14 | 50 Z | 00:30,88 | ||
16 | 100 P | 01:18,52 | ||
18 | 100 VZ | 00:59,39 | ||
RENC Matěj | 02 | 4 | 50 P | 00:46,87 |
6 | 100 Z | 01:11,04 | ||
8 | 100 M | 01:17,7 | ||
12 | 50 M | 00:34,56 | ||
14 | 50 Z | 00:33,9 | ||
16 | 100 P | 01:41,2 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 2 | 50 VZ | 00:41,0 |
4 | 50 P | 00:56,3 | ||
14 | 50 Z | 00:47,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:34,4 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 2 | 50 VZ | 00:26,62 |
4 | 50 P | 00:37,1 | ||
6 | 100 Z | 01:00,59 | ||
8 | 100 M | 01:02,50 | ||
12 | 50 M | 00:27,71 | ||
14 | 50 Z | 00:29,30 | ||
16 | 100 P | 01:22,2 | ||
18 | 100 VZ | 00:57,61 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 2 | 50 VZ | 00:31,07 |
4 | 50 P | 00:45,74 | ||
8 | 100 M | 01:25,7 | ||
12 | 50 M | 00:35,20 | ||
14 | 50 Z | 00:38,89 | ||
18 | 100 VZ | 01:10,5 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 50 VZ | 00:29,53 |
8 | 100 M | 01:13,94 | ||
12 | 50 M | 00:33,08 | ||
14 | 50 Z | 00:35,01 | ||
SZABÓ David | 03 | 2 | 50 VZ | 00:37,67 |
4 | 50 P | 00:48,1 | ||
6 | 100 Z | 01:31,9 | ||
12 | 50 M | 00:45,83 | ||
14 | 50 Z | 00:45,6 | ||
16 | 100 P | 01:40,50 | ||
18 | 100 VZ | 01:24,51 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 2 | 50 VZ | 00:26,91 |
6 | 100 Z | 01:21,56 | ||
14 | 50 Z | 00:33,75 | ||
18 | 100 VZ | 00:59,4 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 2 | 50 VZ | 00:34,4 |
4 | 50 P | 00:51,21 | ||
8 | 100 M | 01:41,4 | ||
12 | 50 M | 00:41,5 | ||
14 | 50 Z | 00:43,19 | ||
18 | 100 VZ | 01:19,5 | ||
TIRSCHER Martin | 03 | 2 | 50 VZ | 00:37,1 |
4 | 50 P | 00:53,1 | ||
12 | 50 M | 00:45,2 | ||
14 | 50 Z | 00:43,86 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 2 | 50 VZ | 00:44,4 |
4 | 50 P | 00:53,7 | ||
14 | 50 Z | 00:55,0 | ||
ŽÁK Jakub | 01 | 12 | 50 M | 00:37,9 |
14 | 50 Z | 00:37,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:11,7 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 2 | 50 VZ | 00:36,1 |
4 | 50 P | 00:47,1 | ||
6 | 100 Z | 01:28,96 | ||
8 | 100 M | 01:32,85 | ||
12 | 50 M | 00:40,05 | ||
14 | 50 Z | 00:41,9 | ||
16 | 100 P | 01:39,6 | ||
18 | 100 VZ | 01:22,45 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 37 | ženy: | 30 | celkem: | 67 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 165 | ženy: | 122 | celkem: | 287 |