V sobotu 17. 5. začíná v Pardubicích 3. kolo ČP. Přihlášky jsou do 5. 5.
17. - 18. května 2013 Velká cena města Pardubic | |
Vedoucí akce: | Petr Ledl, 721 707 901 |
Termín přihlášek: | pondělí 5. května |
Odhlášky: | Petr Ledl, petr.ledl@skmop.cz |
Termín odhlášek: | středa 14. 5. 2014 do 19:00 |
Místo konání: | Aquacentrum Pardubice, Jiráskova 2664, Pardubice |
Startovné: | 60 Kč za každý přijatý a do středy 14.5. 2014 neodhlášený start |
Sraz: | 5:50-6:00 u pokladen na Hlavním nádraží v Praze |
Program: | sobota 17.5.2014 |
rozplavání 8:00 | |
závody 9:00 | |
odpolední rozplavání 15,30 | |
neděle 18.5.2014 | |
rozplavání 8:00 | |
závody 9:00 | |
odpolední rozplavání 14:00 | |
předpokládané ukončení 18:00 | |
Doprava: | vlakem, odjezd 6:11 (cesta 64 min), návrat taktéž vlakem dle ukončení programu, cena 2x do 110Kč |
Ubytování a strava: | hotel, dle nabídky pořadatele - bude upřesněno |
Stravování bude společné v restauraci, snídani na neděli si zajistěte. Cena bude zhruba 3x 200Kč | |
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I.družstva ročníku 2001 a starší a to na oba závodní dny. |
Jedná se o závod českého poháru, na závodech se pokusíme splnit kvalifikační limity na LMČR dorostu. | |
Seznam přijatých: | bude zveřejněn na stránkách ČSPS |
Propozice: | zde |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 2 | 200 VZ | 02:13,58 |
12 | 50 Z | 00:33,71 | ||
16 | 50 VZ | 00:27,85 | ||
32 | 100 VZ | 01:00,79 | ||
36 | 400 VZ | 04:46,52 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 6 | 200 Z | 02:36,54 |
12 | 50 Z | 00:37,33 | ||
18 | 200 PZ | 02:42,46 | ||
28 | 100 M | 01:14,42 | ||
32 | 100 VZ | 01:05,42 | ||
34 | 100 Z | 01:13,04 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 4 | 50 P | 00:36,01 |
10 | 200 P | 02:48,49 | ||
16 | 50 VZ | 00:30,61 | ||
30 | 100 P | 01:19,11 | ||
32 | 100 VZ | 01:07,88 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 4 | 50 P | 00:39,64 |
10 | 200 P | 03:08,66 | ||
18 | 200 PZ | 02:59,81 | ||
24 | 800 VZ | 11:24,35 | ||
28 | 100 M | 01:19,00 | ||
32 | 100 VZ | 01:10,08 | ||
34 | 100 Z | 01:17,45 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 4 | 50 P | 00:37,31 |
8 | 50 M | 00:31,38 | ||
10 | 200 P | 02:58,55 | ||
14 | 200 M | 02:46,43 | ||
28 | 100 M | 01:12,87 | ||
30 | 100 P | 01:20,89 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 2 | 200 VZ | 02:09,58 |
8 | 50 M | 00:29,50 | ||
14 | 200 M | 02:33,00 | ||
26 | 400 PZ | 05:29,68 | ||
34 | 100 Z | 01:18,37 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 4 | 50 P | 00:38,72 |
10 | 200 P | 02:58,66 | ||
18 | 200 PZ | 02:50,41 | ||
30 | 100 P | 01:22,71 | ||
32 | 100 VZ | 01:08,70 | ||
34 | 100 Z | 01:16,90 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 2 | 200 VZ | 02:16,38 |
10 | 200 P | 03:02,58 | ||
34 | 100 Z | 01:13,95 | ||
36 | 400 VZ | 04:47,98 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 2 | 200 VZ | 02:21,03 |
6 | 200 Z | 02:40,76 | ||
18 | 200 PZ | 02:41,75 | ||
32 | 100 VZ | 01:04,04 | ||
34 | 100 Z | 01:15,05 | ||
36 | 400 VZ | 04:58,50 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 1 | 200 VZ | 02:18,87 |
15 | 50 VZ | 00:28,31 | ||
20 | 800 VZ | 10:52,41 | ||
23 | 1500 VZ | 20:42,80 | ||
25 | 400 PZ | 05:50,0 | ||
31 | 100 VZ | 01:04,45 | ||
CÉ Martin | 98 | 1 | 200 VZ | 02:05,58 |
5 | 200 Z | 02:25,16 | ||
7 | 50 M | 00:30,03 | ||
11 | 50 Z | 00:31,20 | ||
15 | 50 VZ | 00:26,78 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 1 | 200 VZ | 02:18,82 |
7 | 50 M | 00:30,11 | ||
15 | 50 VZ | 00:28,32 | ||
27 | 100 M | 01:10,45 | ||
31 | 100 VZ | 01:01,87 | ||
DOMIN Josef | 98 | 1 | 200 VZ | 02:05,04 |
7 | 50 M | 00:28,04 | ||
13 | 200 M | 02:25,98 | ||
27 | 100 M | 01:02,05 | ||
31 | 100 VZ | 00:57,20 | ||
35 | 400 VZ | 04:32,23 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 1 | 200 VZ | 02:13,73 |
7 | 50 M | 00:29,68 | ||
11 | 50 Z | 00:31,89 | ||
15 | 50 VZ | 00:26,43 | ||
31 | 100 VZ | 00:59,23 | ||
33 | 100 Z | 01:11,58 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 7 | 50 M | 00:29,24 |
11 | 50 Z | 00:31,48 | ||
15 | 50 VZ | 00:27,93 | ||
27 | 100 M | 01:07,29 | ||
33 | 100 Z | 01:09,53 | ||
LEDL Michal | 91 | 7 | 50 M | 00:24,74 |
MÜLLER Michael | 97 | 1 | 200 VZ | 02:12,47 |
7 | 50 M | 00:30,13 | ||
11 | 50 Z | 00:31,15 | ||
15 | 50 VZ | 00:27,24 | ||
31 | 100 VZ | 00:59,65 | ||
33 | 100 Z | 01:08,34 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 3 | 50 P | 00:36,7 |
9 | 200 P | 02:42,36 | ||
17 | 200 PZ | 02:36,39 | ||
25 | 400 PZ | 05:43,0 | ||
29 | 100 P | 01:16,09 | ||
35 | 400 VZ | 05:05,02 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 1 | 200 VZ | 02:05,66 |
7 | 50 M | 00:28,28 | ||
17 | 200 PZ | 02:21,32 | ||
25 | 400 PZ | 05:12,85 | ||
31 | 100 VZ | 00:56,95 | ||
35 | 400 VZ | 04:28,08 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 3 | 50 P | 00:31,36 |
9 | 200 P | 02:31,31 | ||
17 | 200 PZ | 02:23,12 | ||
29 | 100 P | 01:10,40 | ||
31 | 100 VZ | 00:57,60 | ||
RENC Jakub | 99 | 1 | 200 VZ | 02:08,40 |
13 | 200 M | 02:25,34 | ||
17 | 200 PZ | 02:23,08 | ||
27 | 100 M | 01:04,34 | ||
31 | 100 VZ | 00:59,39 | ||
35 | 400 VZ | 04:29,73 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 5 | 200 Z | 02:16,23 |
13 | 200 M | 02:22,43 | ||
17 | 200 PZ | 02:26,46 | ||
27 | 100 M | 01:03,15 | ||
33 | 100 Z | 01:04,15 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 3 | 50 P | 00:30,13 |
9 | 200 P | 02:35,58 | ||
17 | 200 PZ | 02:28,90 | ||
29 | 100 P | 01:07,32 | ||
31 | 100 VZ | 01:00,54 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 14 | ženy: | 9 | celkem: | 23 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 73 | ženy: | 50 | celkem: | 123 |