V pátek 25. dubna začínají v Podoljí jarní KPDD. Přihlášky jsou do 15. dubna.
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956 | |||
Termín přihlášek: | středa 15. dubna 2014 | |||
Odhlášky: | Petra Škábová, skabova@skmop.cz | |||
Termín odhlášek: | do úterý 22.4.2014 19:00 | |||
Místo konání: | plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E) | |||
Startovné: | hrazeno oddílem, pozdní odhláška hrazena závodníkem | |||
Sraz: | 14:30 před vstupem do bazénu v Podolí | |||
Program: | pátek 25.4.2014 | |||
14:45 společná rozcvička | ||||
15:00-15:45 společné rozplavání I. půlden | ||||
15:45 závody | ||||
18:30 předpokládané ukončení I. půldne | ||||
sobota 26.4.2014 | ||||
8:00 sraz a společná rozcvička na II. půlden již na bazénu v Podolí | ||||
8:15-8:45 společné rozplavání II. půlden | ||||
9:00 závody | ||||
odpolední rozplavání bude upřesněno (13:30 závody 14:15) | ||||
18:00 předpokládané ukončení závodů | ||||
Doprava: | vlastní | |||
Ubytování a strava: | sebou energickou svačinu a 2l neperlivé vody | |||
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. a II. družstva ročníku 1999 a starší a to na všechny tři závodní půldny | |||
Závodnící budou závody opouštět bazén společně až po poslední odplavané disciplíně! | ||||
Seznam přijatých: | ||||
Propozice | Propozice |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 1 | 50 VZ | 00:27,85 |
7 | 400 VZ | 04:46,52 | ||
13 | 50 Z | 00:33,71 | ||
15 | 200 VZ | 02:13,58 | ||
27 | 100 VZ | 01:00,79 | ||
31 | 100 Z | 01:11,34 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 5 | 200 Z | 02:36,58 |
9 | 100 M | 01:14,42 | ||
15 | 200 VZ | 02:24,93 | ||
23 | 50 M | 00:33,47 | ||
27 | 100 VZ | 01:05,75 | ||
31 | 100 Z | 01:13,04 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 1 | 50 VZ | 00:30,61 |
9 | 100 M | 01:17,17 | ||
15 | 200 VZ | 02:28,86 | ||
23 | 50 M | 00:37,87 | ||
31 | 100 Z | 01:17,85 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 5 | 200 Z | 02:49,43 |
9 | 100 M | 01:21,17 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 1 | 50 VZ | 00:29,77 |
9 | 100 M | 01:12,87 | ||
11 | 200 PZ | 02:45,01 | ||
13 | 50 Z | 00:36,93 | ||
19 | 200 M | 02:46,43 | ||
23 | 50 M | 00:31,38 | ||
27 | 100 VZ | 01:10,07 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 3 | 50 P | 00:37,49 |
9 | 100 M | 01:09,70 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 3 | 50 P | 00:36,67 |
9 | 100 M | 01:22,41 | ||
17 | 100 P | 01:22,71 | ||
19 | 200 M | 03:12,76 | ||
29 | 200 P | 02:58,66 | ||
33 | 800 VZ | 10:50,85 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 7 | 400 VZ | 04:55,08 |
11 | 200 PZ | 02:30,34 | ||
17 | 100 P | 01:20,30 | ||
23 | 50 M | 00:30,20 | ||
33 | 800 VZ | 10:09,81 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 5 | 200 Z | 02:40,76 |
7 | 400 VZ | 04:50,63 | ||
13 | 50 Z | 00:35,82 | ||
15 | 200 VZ | 02:21,93 | ||
27 | 100 VZ | 01:04,04 | ||
31 | 100 Z | 01:15,05 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 8 | 400 VZ | 04:35,56 |
12 | 200 PZ | 02:40,86 | ||
16 | 200 VZ | 02:18,87 | ||
22 | 1500 VZ | 20:42,80 | ||
28 | 100 VZ | 01:04,51 | ||
34 | 800 VZ | 10:20,09 | ||
CÉ Martin | 98 | 2 | 50 VZ | 00:26,78 |
6 | 200 Z | 02:25,16 | ||
10 | 100 M | 01:07,77 | ||
16 | 200 VZ | 02:05,89 | ||
24 | 50 M | 00:30,03 | ||
28 | 100 VZ | 00:56,94 | ||
32 | 100 Z | 01:07,24 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 4 | 50 P | 00:45,97 |
10 | 100 M | 01:10,45 | ||
14 | 50 Z | 00:38,34 | ||
20 | 200 M | |||
24 | 50 M | 00:30,11 | ||
30 | 200 P | |||
34 | 800 VZ | |||
DOMIN Josef | 98 | 2 | 50 VZ | 00:26,59 |
6 | 200 Z | 02:30,68 | ||
10 | 100 M | 01:02,05 | ||
16 | 200 VZ | 02:06,32 | ||
22 | 1500 VZ | 19:14,09 | ||
24 | 50 M | 00:28,95 | ||
28 | 100 VZ | 00:57,40 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 2 | 50 VZ | 00:27,11 |
10 | 100 M | 01:11,55 | ||
16 | 200 VZ | 02:08,54 | ||
22 | 1500 VZ | 19:30,93 | ||
28 | 100 VZ | 01:00,87 | ||
32 | 100 Z | 01:12,09 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 2 | 50 VZ | 00:28,31 |
10 | 100 M | 01:11,65 | ||
14 | 50 Z | 00:31,48 | ||
20 | 200 M | 03:05,40 | ||
24 | 50 M | 00:29,24 | ||
32 | 100 Z | 01:09,53 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:27,24 |
8 | 400 VZ | 04:30,76 | ||
14 | 50 Z | 00:31,56 | ||
16 | 200 VZ | 02:12,55 | ||
24 | 50 M | 00:38,99 | ||
28 | 100 VZ | 01:00,69 | ||
32 | 100 Z | 01:08,66 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 2 | 50 VZ | 00:26,07 |
8 | 400 VZ | 04:33,19 | ||
10 | 100 M | 01:04,51 | ||
12 | 200 PZ | 02:27,09 | ||
14 | 50 Z | 00:31,66 | ||
16 | 200 VZ | 02:07,19 | ||
18 | 100 P | 01:23,45 | ||
24 | 50 M | 00:28,28 | ||
26 | 400 PZ | 05:16,74 | ||
28 | 100 VZ | 00:56,95 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 4 | 50 P | 00:31,36 |
12 | 200 PZ | 02:25,78 | ||
14 | 50 Z | 00:33,70 | ||
18 | 100 P | 01:10,40 | ||
24 | 50 M | 00:32,72 | ||
30 | 200 P | 02:41,00 | ||
32 | 100 Z | 01:06,89 | ||
RENC Jakub | 99 | 6 | 200 Z | 02:21,59 |
8 | 400 VZ | 04:42,74 | ||
16 | 200 VZ | 02:16,92 | ||
20 | 200 M | 02:30,66 | ||
24 | 50 M | 00:29,12 | ||
32 | 100 Z | 01:06,76 | ||
34 | 800 VZ | 09:31,35 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 2 | 50 VZ | 00:26,91 |
8 | 400 VZ | 04:55,76 | ||
12 | 200 PZ | 02:28,92 | ||
14 | 50 Z | 00:39,14 | ||
16 | 200 VZ | 02:22,13 | ||
24 | 50 M | 00:30,00 | ||
28 | 100 VZ | 01:00,54 | ||
30 | 200 P | 02:35,61 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 11 | ženy: | 9 | celkem: | 20 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 78 | ženy: | 45 | celkem: | 123 |