Aktualizace: 22.2. 20:00 seznam přijatých závodníků
Do pátku 24.1. 2014 je možná přihláška na závody v Berlíně.
Přihláška je závazná.
Seznam přijatých ve formátu pdf: prijatiBerlin.pdf
ISM Berlin 2014 | ||||
Termín: | čtvrtek 27.2.2014 - neděle 2.3.2014 | |||
informační schůzka: | Informační schůzka pro rodiče bude ve čtvrtek 13.2.2014 na galerii bazénu po skončení tréninku (18,00-18,30). | |||
Cena: | platba na účet v Kč - ubytování 1500Kč + vlak (bude upřesněn po koupi jízdenky) | |||
Částku uhraďte převodem po upřesnění částky za dopravu: Číslo účtu: 15130051/0100, Variabilní symbol: 2803, Zpráva pro příjemce: jméno plavce, závody - ISM Berlin 2014 |
||||
platba hotově v eurech (bude se vybírat ve vlaku) : 11 euro za každý přijatý start | ||||
Eura sebou: cca 60 euro na jídlo, cca 20 euro jako kapesné | ||||
Prosím o kontrolu přihlášky. Případné úpravy nutno ohlásit do čtvrtka 13.2.2014 do 13,00 | ||||
Upozornění pro všechny závodníky a jejich rodiče. Seznam přihlášených není totéž jako seznam PŘIJATÝCH! | ||||
Seznam přijatých do disciplín bude k dispozici nejdříve 20.2.2014 | ||||
Dle propozic závodů budou jednotlivé disciplíny omezeny na určitý počet rozplaveb. Proto doporučujeme hlásit převážně 50m a 100m tratě. | ||||
Počet rozplaveb v jednotlivých disciplínách: | ||||
100m Freestyle 40 | ||||
200m Freestyle 15 | ||||
400m Freestyle 6 | ||||
100m Backstroke 30 | ||||
200m Backstroke 8 | ||||
100m Breaststroke 25 | ||||
200m Breaststroke 8 | ||||
50m Butterfly 35 | ||||
100m Butterfly 20 | ||||
200m Butterfly 6 | ||||
200m Medley 8 | ||||
400m Medley 3 | ||||
Vedoucí akce: | Lukáš Stříteský, 604 824 889 | |||
Termín přihlášek: | do pátku 24.1. 2014 | |||
Odhlášky: | Lukáš Stříteský, skmop@skmop.cz | |||
Termín odhlášek: | do čtvrtka 13.2.2013 do 13,00, za pozdější odhlášky bude nutné uhradit startovné v plné výši + storno poplatky za ubytování | |||
Místo konání: | Schwimm- und Sprunghalle Europasportpark (SSE) Paul-Heyse-Str. 26 D-10407 Berlin (GERMANY) |
|||
Startovné: | 11 euro za start, bude se vybírat ve vlaku v eurech | |||
Pojištění: | Sjednávají rodiče samostatně ! | |||
Cestovní doklad: | občanský průkaz, nebo platný cestovní pas pro děti do 15 let ! | |||
Sraz: | 12,00 Praha hlavní nádraží, u pokladen | |||
Doprava: | společná vlakem | |||
tam 27.2.2014-EC 174 Jan Jesenius (Praha 12,21, Berlin 17,15) | ||||
zpět 2.3.2014-EC 179 Alois Negrelli (Berlin 16,47, Praha 21,26) | ||||
platba v korunách, společně s ubytováním | ||||
Ubytování: | Hostel Generator East Berlin, Storkower Strasse 160, 10407 Berlin. Na bazén asi 5 minut pěšky | |||
Cena za tři noci 1500Kč. Zaplatit spolu s dopravou v korunách. Možno na účet. | ||||
http://www.generatorhostels.com | ||||
Strava: | Snídaně je objednána v hotelu pouze na páteční ráno. Na sobotu a neděli připravit vlastní. | |||
Obědy-většinou chodíme do pizzerie nebo bufetů u bazénu. Případně si doneseme společně na bazén. | ||||
Večeře restaurace v okolí. | ||||
Počítat cca 5-10 euro za jídlo. Čtvrtek večeře, pátek a sobota oběd i večeře, neděle oběd. Tedy do 60 euro celkem. | ||||
Poznámka: | http://www.ism-germany.com | |||
kategorie ženy: žačky 2002 + 2003, žačky 2000 + 2001, dorostenky 1998 + 1999, ženy 1997 a starší | ||||
kategorie muži: žáci 2002 + 2003, žáci 2000 + 2001, dorostenci ml. 1998 + 1999, dorostenci st. 1997 + 1996, muži 1995 a staší | ||||
Seznam přijatých: | nejdříve 20.2.2014 na www.skmop.cz | |||
Propozice | ism2014-invitation-en.pdf |
Program |
čtvrtek 27.2.2014 |
12:21 odjezd z Prahy hlavního nádraží |
17:15 příjezd do Berlína |
17:30 přesun S-Bahnem na hotel (mezinárodní jízdenka ČD platí pro S-bahn), S5,S7,S75 Ostkreuz -> Ring, Landsberger Alle |
18:00 ubytování |
18:30 večeře, po skupinkách |
21:00 večerka |
pátek 28.2.2014 |
7:00 budíček |
7:30 snídaně v hotelu |
8:00 - 12:00 procházka Berlínem spojená s obědem |
12:30 přesun trenéra na bazén zaplatit startovné a poté prezentace |
13:00 přesun na bazén (připravit si 2 eura na skříňku!) |
13:15 umožněn vstup do šaten |
13:30-13:40 společná rozcvička po skupinkách |
13:40-14:30 společné rozplavání po skupinkách |
15:00 zahájení 1.půldne |
před každým startem individuální rozplavání ve skokanském bazénu |
21:00 předpokládaný konec 1.půldne |
od 18:00 po skupinkách odchod na večeři |
21:30 večerka |
sobota 1.3.2014 |
6:00 budíček, vlastní 1.snídaně |
6:45 odchod na bazén |
7:00-7:15 společná rozcvička po skupinkách |
7:15-8:15 společné rozplavání po skupinkách |
8:15 vlastní 2.lehká snídaně |
8:30 zahájení 2.půldne |
od 11:00 po skupinkách odchod na oběd |
14:30 předpokládaný konec 2.půldne |
15:00 předpokládané zahájení 3. finálového půldne |
18:30 předpokládaný konec 3.půldne |
19:00 po skupinkách na večeři |
21:00 večerka |
neděle 2.3.2014 |
6:00 budíček, vlastní 1.snídaně |
6:45 odchod na bazén |
7:00-7:15 společná rozcvička po skupinkách |
7:15-8:15 společné rozplavání po skupinkách |
8:15 vlastní 2.lehká snídaně |
8:30 zahájení 4.půldne |
od 11:00 po skupinkách odchod na oběd |
13:30 předpokládaný konec 4.půldne |
14:30 předpokládané zahájení 5. finálového půldne |
16:00 předpokládaný konec závodů |
15:30 odchod z bazénu (finále 50m prsa se nestíhala, finalisté jezdili zpět jedním autem) |
16:00 S-Bahnem na nádraží |
16:47 odjezd z Berlína |
21:26 příjezd do Prahy na hlavní nádraží |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 3 | 200 PZ | 02:35,10 |
7 | 50 M | 00:31,36 | ||
13 | 100 P | 01:14,91 | ||
15 | 50 VZ | 00:29,27 | ||
19 | 50 Z | 00:33,15 | ||
28 | 50 P | 00:33,61 | ||
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 15 | 50 VZ | 00:27,85 |
19 | 50 Z | 00:33,93 | ||
21 | 200 VZ | 02:13,58 | ||
24 | 100 Z | 01:12,20 | ||
26 | 100 VZ | 01:00,79 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 3 | 200 PZ | 02:39,07 |
9 | 200 P | 02:48,49 | ||
13 | 100 P | 01:19,11 | ||
28 | 50 P | 00:36,01 | ||
KOLÁŘOVÁ Anna | 97 | 7 | 50 M | 00:28,18 |
15 | 50 VZ | 00:26,47 | ||
26 | 100 VZ | 00:57,00 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 7 | 50 M | 00:49,8 |
13 | 100 P | 01:36,25 | ||
17 | 100 M | 01:27,30 | ||
28 | 50 P | 01:02,6 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 7 | 50 M | 00:31,70 |
9 | 200 P | 02:58,55 | ||
13 | 100 P | 01:20,89 | ||
17 | 100 M | 01:13,34 | ||
19 | 50 Z | 00:37,64 | ||
26 | 100 VZ | 01:10,07 | ||
28 | 50 P | 00:37,31 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 3 | 200 PZ | 02:38,71 |
9 | 200 P | 02:51,80 | ||
13 | 100 P | 01:17,03 | ||
15 | 50 VZ | 00:27,45 | ||
26 | 100 VZ | 01:01,38 | ||
28 | 50 P | 00:34,75 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 400 VZ | 04:43,51 |
7 | 50 M | 00:35,36 | ||
15 | 50 VZ | 00:28,29 | ||
19 | 50 Z | 00:36,89 | ||
21 | 200 VZ | 02:12,14 | ||
26 | 100 VZ | 01:00,72 | ||
28 | 50 P | 00:41,97 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 3 | 200 PZ | 03:25,16 |
13 | 100 P | 01:47,97 | ||
15 | 50 VZ | 00:34,23 | ||
19 | 50 Z | 00:45,17 | ||
24 | 100 Z | 01:36,55 | ||
26 | 100 VZ | 01:20,66 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 1 | 400 VZ | 04:49,49 |
15 | 50 VZ | 00:29,57 | ||
19 | 50 Z | 00:38,01 | ||
21 | 200 VZ | 02:16,38 | ||
24 | 100 Z | 01:14,99 | ||
26 | 100 VZ | 01:03,82 | ||
28 | 50 P | 00:41,39 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 5 | 200 Z | 02:27,09 |
11 | 400 PZ | 05:19,38 | ||
15 | 50 VZ | 00:29,15 | ||
19 | 50 Z | 00:32,69 | ||
21 | 200 VZ | 02:22,88 | ||
24 | 100 Z | 01:08,77 | ||
30 | 200 M | 02:32,24 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 3 | 200 PZ | 03:57,89 |
7 | 50 M | |||
13 | 100 P | 01:57,90 | ||
15 | 50 VZ | 00:42,07 | ||
19 | 50 Z | 00:49,59 | ||
24 | 100 Z | 01:45,05 | ||
26 | 100 VZ | 01:38,38 | ||
28 | 50 P |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CÉ Martin | 98 | 6 | 200 Z | 02:25,16 |
14 | 100 Z | 01:07,61 | ||
18 | 100 M | 01:07,77 | ||
22 | 200 VZ | 02:05,89 | ||
25 | 100 VZ | 00:57,62 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 6 | 200 Z | 02:48,86 |
8 | 50 M | 00:33,99 | ||
14 | 100 Z | 01:14,78 | ||
18 | 100 M | 01:14,17 | ||
22 | 200 VZ | 02:18,92 | ||
25 | 100 VZ | 01:02,68 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 8 | 50 M | 00:30,28 |
14 | 100 Z | 01:12,35 | ||
16 | 50 VZ | 00:29,37 | ||
25 | 100 VZ | 01:06,32 | ||
27 | 50 Z | 00:34,08 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 10 | 200 P | 03:47,55 |
16 | 50 VZ | 00:35,81 | ||
20 | 50 P | |||
23 | 100 P | 01:44,69 | ||
25 | 100 VZ | 01:21,58 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 2 | 400 VZ | 04:33,19 |
4 | 200 PZ | 02:27,09 | ||
8 | 50 M | 00:29,31 | ||
14 | 100 Z | 01:09,26 | ||
16 | 50 VZ | 00:26,95 | ||
18 | 100 M | 01:05,61 | ||
20 | 50 P | 00:38,05 | ||
22 | 200 VZ | 02:07,19 | ||
25 | 100 VZ | 00:58,75 | ||
27 | 50 Z | 00:32,40 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 4 | 200 PZ | 02:25,78 |
10 | 200 P | 02:41,00 | ||
14 | 100 Z | 01:08,99 | ||
16 | 50 VZ | 00:28,06 | ||
20 | 50 P | 00:33,51 | ||
23 | 100 P | 01:11,04 | ||
25 | 100 VZ | 01:01,65 | ||
RENC Jakub | 99 | 4 | 200 PZ | 02:33,14 |
6 | 200 Z | 02:26,93 | ||
8 | 50 M | 00:35,38 | ||
14 | 100 Z | 01:09,43 | ||
16 | 50 VZ | 00:31,93 | ||
18 | 100 M | 01:10,82 | ||
25 | 100 VZ | 01:03,90 | ||
27 | 50 Z | 00:34,37 | ||
RENC Matěj | 02 | 2 | 400 VZ | |
6 | 200 Z | 02:49,74 | ||
8 | 50 M | 00:40,45 | ||
14 | 100 Z | 01:19,36 | ||
16 | 50 VZ | 00:33,34 | ||
22 | 200 VZ | 02:35,60 | ||
25 | 100 VZ | 01:11,71 | ||
27 | 50 Z | 00:39,15 | ||
SEEMAN Tomáš | 69 | 16 | 50 VZ | 00:26,39 |
27 | 50 Z | 00:30,90 | ||
SZABÓ David | 03 | 4 | 200 PZ | |
8 | 50 M | 00:50,10 | ||
10 | 200 P | |||
14 | 100 Z | 01:39,77 | ||
18 | 100 M | 01:57,74 | ||
20 | 50 P | 00:51,32 | ||
22 | 200 VZ | |||
23 | 100 P | 01:48,30 | ||
25 | 100 VZ | 01:31,36 | ||
27 | 50 Z | 00:46,48 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 8 | 50 M | 00:31,30 |
10 | 200 P | 02:28,38 | ||
16 | 50 VZ | 00:27,18 | ||
20 | 50 P | 00:30,69 | ||
23 | 100 P | 01:08,24 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 11 | ženy: | 12 | celkem: | 23 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 71 | ženy: | 70 | celkem: | 141 |