Aktualizace: zveřejněn seznam přijatých
V sobotu 21.9. se v Berouně koná 4. ročník Memoriálu Ing. Slavoše Sobotky.
Oddílové informace: | |
Vedoucí akce: | Antonín Tichý, 604 579 604 |
Odhlášky : | Antonín Tichý, dvojka@skmop.cz |
Termín odhlášek: |
středa 18.9. 2013, při pozdější odhlášce se platí startovné v plné výši! |
Místo konání: | Tipsport Laguna Beroun, Na Ostrově 900, Beroun |
Startovné: | 45,-Kč za každý přijatý a neodhlášený start |
Sraz: | 7:30 ve vestibulu bazénu |
Program: | 7:45-8:00 společná rozcvička 8:00-8:50 rozplavání 9:00 zahájení závodů 13:45 - 14:00 odpolední rozcvička 14:00 - 14:30 rozplavání 14:45 zahájení 2. závodního půldne 19:30 předpokládaný konec |
Doprava: | auty |
Poznámka: | Hlavním závodem je 100PZ, do kterého se můžou hlásit všichni závodníci z příslušných kategorií. Kvalifikace ze závodů na 50m byla zrušena. |
Seznam přijatých: | přijatí |
Propozice závodu: | Propozice |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 5 | 100 VZ | 01:23,4 |
24 | 100 Z | 01:30,7 | ||
26 | 100 PZ | 01:44,5 | ||
BALCAROVÁ Julie | 03 | 1 | 50 Z | 00:50,9 |
7 | 50 P | 00:49,0 | ||
16 | 50 M | 00:50,2 | ||
22 | 50 VZ | 00:39,98 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 1 | 50 Z | 00:47,16 |
7 | 50 P | 00:50,1 | ||
16 | 50 M | 00:51,6 | ||
22 | 50 VZ | 00:38,5 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 1 | 50 Z | 00:52,5 |
7 | 50 P | 01:08,2 | ||
22 | 50 VZ | 00:46,3 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 3 | 200 P | 04:01,5 |
5 | 100 VZ | 01:42,3 | ||
20 | 100 P | 01:52,7 | ||
24 | 100 Z | 01:56,6 | ||
26 | 100 PZ | 01:52,5 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 3 | 200 P | 02:48,1 |
5 | 100 VZ | 01:06,78 | ||
20 | 100 P | 01:18,1 | ||
26 | 100 PZ | 01:13,80 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 3 | 200 P | 03:25,82 |
5 | 100 VZ | 01:12,2 | ||
11 | 100 M | 01:23,9 | ||
18 | 200 VZ | 02:39,3 | ||
20 | 100 P | 01:30,0 | ||
24 | 100 Z | 01:23,3 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 3 | 200 P | 02:53,8 |
5 | 100 VZ | 01:07,62 | ||
11 | 100 M | 01:10,0 | ||
20 | 100 P | 01:20,4 | ||
26 | 100 PZ | 01:14,80 | ||
PETROVICKÁ Veronika | 00 | 5 | 100 VZ | 01:16,18 |
9 | 200 Z | 03:13,9 | ||
11 | 100 M | 01:37,30 | ||
18 | 200 VZ | 02:51,7 | ||
20 | 100 P | 01:45,46 | ||
24 | 100 Z | 01:26,15 | ||
POKORNÁ Eliška | 00 | 5 | 100 VZ | 01:11,0 |
9 | 200 Z | 02:53,89 | ||
24 | 100 Z | 01:20,0 | ||
PRCHALOVÁ Markéta | 02 | 3 | 200 P | 03:53,9 |
5 | 100 VZ | 01:33,4 | ||
18 | 200 VZ | 03:29,8 | ||
20 | 100 P | 01:47,19 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 3 | 200 P | |
5 | 100 VZ | 01:26,5 | ||
9 | 200 Z | 03:20,2 | ||
18 | 200 VZ | 03:11,2 | ||
24 | 100 Z | 01:33,0 | ||
26 | 100 PZ | 01:34,0 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 1 | 50 Z | 00:55,6 |
7 | 50 P | 01:01,8 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 5 | 100 VZ | 01:19,5 |
11 | 100 M | |||
18 | 200 VZ | 02:59,7 | ||
20 | 100 P | 01:46,2 | ||
24 | 100 Z | 01:34,1 | ||
26 | 100 PZ | 01:43,7 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 1 | 50 Z | 01:08,4 |
7 | 50 P | 01:12,5 | ||
22 | 50 VZ | 00:55,5 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 9 | 200 Z | 03:25,95 |
11 | 100 M | 01:36,6 | ||
18 | 200 VZ | 02:57,3 | ||
20 | 100 P | 01:46,08 | ||
26 | 100 PZ | 01:37,32 | ||
ŠTOLBOVÁ Eliška | 01 | 3 | 200 P | 03:23,2 |
20 | 100 P | 01:35,08 | ||
24 | 100 Z | 01:29,3 | ||
26 | 100 PZ | 01:29,7 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 1 | 50 Z | 00:51,7 |
7 | 50 P | 00:47,7 | ||
16 | 50 M | 00:53,0 | ||
22 | 50 VZ | 00:41,71 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 5 | 100 VZ | 01:37,4 |
9 | 200 Z | |||
11 | 100 M | 01:56,8 | ||
18 | 200 VZ | 03:47,1 | ||
20 | 100 P | 01:46,4 | ||
24 | 100 Z | 01:45,05 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 6 | 100 VZ | 01:25,8 |
10 | 200 Z | |||
12 | 100 M | 01:51,06 | ||
19 | 200 VZ | 03:08,6 | ||
25 | 100 Z | 01:37,25 | ||
27 | 100 PZ | 01:37,8 | ||
FLAX Jan | 00 | 6 | 100 VZ | 01:05,62 |
10 | 200 Z | 02:40,7 | ||
12 | 100 M | 01:20,9 | ||
21 | 100 P | 01:25,1 | ||
25 | 100 Z | 01:14,9 | ||
27 | 100 PZ | 01:15,90 | ||
GONZÁLEZ Benjamín | 02 | 4 | 200 P | |
6 | 100 VZ | 01:51,6 | ||
12 | 100 M | |||
19 | 200 VZ | |||
27 | 100 PZ | |||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 4 | 200 P | 03:27,2 |
6 | 100 VZ | 01:17,3 | ||
21 | 100 P | 01:39,8 | ||
25 | 100 Z | 01:29,9 | ||
27 | 100 PZ | 01:29,8 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 4 | 200 P | 03:01,31 |
6 | 100 VZ | 01:10,6 | ||
12 | 100 M | 01:40,35 | ||
21 | 100 P | 01:25,63 | ||
25 | 100 Z | 01:23,51 | ||
27 | 100 PZ | 01:19,57 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 50 Z | 00:48,5 |
8 | 50 P | 00:59,4 | ||
17 | 50 M | 00:55,4 | ||
23 | 50 VZ | 00:40,0 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 2 | 50 Z | 00:53,6 |
8 | 50 P | 01:03,8 | ||
17 | 50 M | 00:52,0 | ||
23 | 50 VZ | 00:45,22 | ||
RENC Matěj | 02 | 6 | 100 VZ | 01:07,2 |
10 | 200 Z | 02:36,7 | ||
12 | 100 M | 01:25,0 | ||
19 | 200 VZ | 02:24,8 | ||
25 | 100 Z | 01:13,5 | ||
27 | 100 PZ | 01:24,4 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 6 | 100 VZ | 01:12,5 |
10 | 200 Z | 02:52,84 | ||
12 | 100 M | 01:24,17 | ||
19 | 200 VZ | 02:38,81 | ||
25 | 100 Z | 01:18,6 | ||
27 | 100 PZ | 01:22,30 | ||
SZABÓ David | 03 | 2 | 50 Z | 00:46,48 |
8 | 50 P | 00:49,6 | ||
17 | 50 M | 00:49,2 | ||
23 | 50 VZ | 00:37,9 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 2 | 50 Z | 00:50,46 |
8 | 50 P | 00:54,3 | ||
17 | 50 M | 00:51,7 | ||
23 | 50 VZ | 00:38,6 | ||
VOVES Jakub | 01 | 6 | 100 VZ | 01:25,0 |
12 | 100 M | 01:43,4 | ||
21 | 100 P | 01:45,9 | ||
25 | 100 Z | 01:40,35 | ||
27 | 100 PZ | 01:36,3 | ||
ZEMAN Jakub | 01 | 4 | 200 P | 03:17,5 |
6 | 100 VZ | 01:12,8 | ||
10 | 200 Z | 03:21,2 | ||
19 | 200 VZ | 02:59,0 | ||
21 | 100 P | 01:33,4 | ||
25 | 100 Z | 01:28,96 | ||
ZEMAN Jan | 99 | 4 | 200 P | 02:59,2 |
6 | 100 VZ | 01:04,0 | ||
10 | 200 Z | 02:39,2 | ||
19 | 200 VZ | 02:24,2 | ||
21 | 100 P | 01:26,2 | ||
25 | 100 Z | 01:17,4 | ||
ŽÁK Jakub | 01 | 6 | 100 VZ | 01:24,0 |
10 | 200 Z | 03:21,4 | ||
12 | 100 M | 01:43,2 | ||
19 | 200 VZ | 02:57,1 | ||
25 | 100 Z | 01:32,3 | ||
27 | 100 PZ | 01:43,2 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 2 | 50 Z | 00:47,6 |
8 | 50 P | 00:49,2 | ||
17 | 50 M | 00:45,9 | ||
23 | 50 VZ | 00:39,2 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 16 | ženy: | 19 | celkem: | 35 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 83 | ženy: | 83 | celkem: | 166 |