Aktualizace: Přihláška uzavřena
V neděli 26.5. se budou konat v Radlicích Edenu jarní KPŽ mladšího žactva.
Oddílové informace: | |
Vedoucí akce: | Jan Langmayer, pripravka@skmop.cz |
Odhlášky : | Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | do středy 22.5.2013 15:00 |
Místo konání: | |
Startovné: | hrazeno oddílem |
Sraz: | 7:30 ve vestibulu |
Program: | rozplavání 8:00 závody 8:30 rozplavání odpoledne 13:30 závody 14:00 předpokládané ukončení 17:00 |
Poznámka: | Závodníkům budou nahlášeny disciplíny, které chceme aby si zaplavali. Můžete individuálně přidávat další nad rámec přihlášených trenérem. |
Seznam přijatých: | budou přijati všichni přihlášení |
Propozice závodu: | Propozice jsou součástí STD |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
AUDRAN Sofia | 04 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | 01:06,4 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:08,9 | ||
BALCAROVÁ Julie | 03 | 5 | 50 P | 00:51,0 |
7 | 50 VZ | 00:39,98 | ||
11 | 100 PZ | |||
19 | 100 VZ | 02:07,9 | ||
21 | 100 P | 01:56,71 | ||
27 | 50 M | 00:50,94 | ||
DANILINA Ekaterina | 04 | 1 | 100 Z | 01:50,7 |
7 | 50 VZ | 00:45,2 | ||
19 | 100 VZ | 01:51,8 | ||
25 | 50 Z | 00:48,02 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 5 | 50 P | 00:57,5 |
7 | 50 VZ | 00:39,4 | ||
11 | 100 PZ | 01:48,0 | ||
19 | 100 VZ | 01:33,0 | ||
21 | 100 P | 01:54,14 | ||
29 | 200 PZ | 03:50,55 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 5 | 50 P | 01:14,2 |
7 | 50 VZ | 00:54,3 | ||
25 | 50 Z | 01:00,2 | ||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 3 | 200 P | |
7 | 50 VZ | 00:45,0 | ||
11 | 100 PZ | 02:02,2 | ||
19 | 100 VZ | 01:50,7 | ||
21 | 100 P | 02:01,7 | ||
29 | 200 PZ | |||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 3 | 200 P | 03:46,06 |
7 | 50 VZ | 00:40,82 | ||
11 | 100 PZ | 01:43,01 | ||
19 | 100 VZ | 01:31,49 | ||
21 | 100 P | 01:47,96 | ||
27 | 50 M | 00:48,4 | ||
IMANGULOVA Julia | 03 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | 01:43,1 | ||
25 | 50 Z | 01:38,0 | ||
JAHODOVÁ Marion | 05 | 5 | 50 P | 02:05,7 |
7 | 50 VZ | 01:11,0 | ||
25 | 50 Z | 01:26,2 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 5 | 50 P | 01:02,0 |
7 | 50 VZ | 00:45,5 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 00:53,6 | ||
LANDSMANNOVÁ Eliška | 03 | 1 | 100 Z | 01:29,93 |
7 | 50 VZ | 00:33,9 | ||
13 | 200 VZ | 02:52,45 | ||
25 | 50 Z | 00:41,3 | ||
27 | 50 M | 00:39,0 | ||
31 | 400 VZ | 06:06,0 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 5 | 50 P | 00:56,0 |
7 | 50 VZ | 00:41,8 | ||
19 | 100 VZ | 01:46,0 | ||
25 | 50 Z | 00:57,04 | ||
MATĚJKOVÁ Amálie | 05 | 1 | 100 Z | 02:22,4 |
13 | 200 VZ | |||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | 00:54,0 | ||
NOVÁKOVÁ Barbora | 03 | 1 | 100 Z | 02:16,3 |
5 | 50 P | 01:07,9 | ||
7 | 50 VZ | 01:02,7 | ||
19 | 100 VZ | 02:21,8 | ||
21 | 100 P | 02:25,5 | ||
25 | 50 Z | 01:04,7 | ||
PRCHALOVÁ Markéta | 02 | 3 | 200 P | |
7 | 50 VZ | 00:41,6 | ||
11 | 100 PZ | 01:45,0 | ||
21 | 100 P | 01:47,19 | ||
27 | 50 M | 00:52,5 | ||
31 | 400 VZ | 07:17,5 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 5 | 50 P | 01:04,2 |
7 | 50 VZ | 00:47,3 | ||
19 | 100 VZ | |||
21 | 100 P | |||
RŮŽIČKOVÁ Lída | 04 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | 00:59,31 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:04,62 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 9 | 100 M | 01:38,5 |
13 | 200 VZ | 03:01,32 | ||
17 | 800 VZ | |||
21 | 100 P | 01:46,08 | ||
27 | 50 M | 00:42,3 | ||
29 | 200 PZ | 03:24,26 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 5 | 50 P | 00:52,1 |
7 | 50 VZ | 00:41,71 | ||
11 | 100 PZ | 01:59,5 | ||
19 | 100 VZ | 01:48,2 | ||
21 | 100 P | 01:52,8 | ||
29 | 200 PZ | |||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 3 | 200 P | |
7 | 50 VZ | 00:42,07 | ||
11 | 100 PZ | 01:46,8 | ||
21 | 100 P | 01:52,2 | ||
27 | 50 M | 00:57,2 | ||
31 | 400 VZ | 07:23,3 | ||
VÝRAVSKÁ Karolína | 05 | 5 | 50 P | 01:11,0 |
7 | 50 VZ | 00:53,2 | ||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | 01:03,8 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 100 Z | 01:37,25 |
8 | 50 VZ | 00:39,34 | ||
12 | 100 PZ | 01:40,3 | ||
18 | 100 VZ | 01:28,13 | ||
26 | 50 M | 00:48,9 | ||
30 | 200 VZ | 03:10,89 | ||
ANIKIN Ivan | 02 | 8 | 50 VZ | |
18 | 100 VZ | |||
20 | 100 P | |||
BUCHLA Tomáš | 04 | 6 | 50 P | 01:07,3 |
8 | 50 VZ | 00:48,8 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:03,0 | ||
DĚRGAČEV Timofej | 03 | 2 | 100 Z | 01:41,7 |
8 | 50 VZ | 00:39,8 | ||
14 | 400 VZ | 07:10,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:31,8 | ||
24 | 50 Z | 00:45,7 | ||
30 | 200 VZ | 03:46,8 | ||
GREGOR Damian | 02 | 2 | 100 Z | 01:48,1 |
8 | 50 VZ | 00:40,3 | ||
12 | 100 PZ | 01:49,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:32,2 | ||
20 | 100 P | |||
30 | 200 VZ | 03:47,9 | ||
HOVORKA Tomáš | 05 | 6 | 50 P | 01:06,6 |
8 | 50 VZ | 00:52,9 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:08,2 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 6 | 50 P | 01:00,8 |
8 | 50 VZ | 00:55,0 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:04,2 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 6 | 50 P | 00:53,5 |
12 | 100 PZ | |||
20 | 100 P | 02:00,5 | ||
30 | 200 VZ | 03:32,2 | ||
KURKA Daniel | 03 | 2 | 100 Z | 01:51,65 |
6 | 50 P | 00:58,7 | ||
8 | 50 VZ | 00:44,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:48,79 | ||
20 | 100 P | 02:15,1 | ||
24 | 50 Z | 00:53,7 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 4 | 200 P | 03:43,75 |
8 | 50 VZ | 00:35,81 | ||
12 | 100 PZ | 01:36,66 | ||
18 | 100 VZ | 01:21,58 | ||
20 | 100 P | 01:39,8 | ||
30 | 200 VZ | 03:01,57 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 2 | 100 Z | 01:48,1 |
6 | 50 P | 00:55,1 | ||
14 | 400 VZ | 07:35,4 | ||
20 | 100 P | 01:59,5 | ||
26 | 50 M | 00:49,7 | ||
28 | 200 PZ | 03:59,1 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 100 Z | 01:59,3 |
8 | 50 VZ | 00:40,0 | ||
18 | 100 VZ | 01:45,3 | ||
30 | 200 VZ | 03:57,7 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 8 | 50 VZ | 00:45,22 |
12 | 100 PZ | |||
24 | 50 Z | 00:54,44 | ||
26 | 50 M | 00:57,5 | ||
RENC Matěj | 02 | 2 | 100 Z | 01:15,8 |
8 | 50 VZ | 00:32,3 | ||
14 | 400 VZ | 05:18,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:10,6 | ||
22 | 200 Z | 02:44,94 | ||
30 | 200 VZ | 02:30,99 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 6 | 50 P | 01:09,2 |
8 | 50 VZ | 00:53,0 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:11,6 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 8 | 50 VZ | 00:35,8 |
10 | 100 M | |||
12 | 100 PZ | 01:40,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:24,8 | ||
26 | 50 M | 00:44,3 | ||
30 | 200 VZ | 03:26,3 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 100 Z | 01:19,1 |
8 | 50 VZ | 00:32,4 | ||
12 | 100 PZ | 01:22,30 | ||
18 | 100 VZ | 01:12,76 | ||
26 | 50 M | 00:38,3 | ||
28 | 200 PZ | 02:55,99 | ||
SZABÓ David | 03 | 2 | 100 Z | 01:39,77 |
6 | 50 P | 00:50,4 | ||
12 | 100 PZ | 01:44,4 | ||
20 | 100 P | 01:46,9 | ||
26 | 50 M | 00:49,2 | ||
28 | 200 PZ | 03:50,3 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 8 | 50 VZ | 00:38,6 |
14 | 400 VZ | 07:10,0 | ||
18 | 100 VZ | 01:31,59 | ||
26 | 50 M | 00:52,5 | ||
TIRSCHER Martin | 03 | 6 | 50 P | 01:02,4 |
8 | 50 VZ | 00:40,3 | ||
12 | 100 PZ | |||
18 | 100 VZ | 01:54,6 | ||
20 | 100 P | 02:56,8 | ||
24 | 50 Z | 00:52,7 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 6 | 50 P | 01:02,7 |
8 | 50 VZ | 00:53,8 | ||
20 | 100 P | 02:23,0 | ||
24 | 50 Z | 01:03,8 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 6 | 50 P | 01:03,1 |
8 | 50 VZ | 00:47,7 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 00:58,9 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 6 | 50 P | 00:49,8 |
8 | 50 VZ | 00:39,44 | ||
10 | 100 M | 01:48,8 | ||
20 | 100 P | 01:49,10 | ||
26 | 50 M | 00:47,42 | ||
28 | 200 PZ | 03:37,78 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 23 | ženy: | 21 | celkem: | 44 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 115 | ženy: | 101 | celkem: | 216 |