V sobotu 18.5. začne 3. kolo Českého poháru v Pardubicích.
Doplněn seznam přijatých a informace o ubytování.
Oddílové informace: | |
Vedoucí akce: | Petr Ledl, 606 945 956 |
Odhlášky : | jednicka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | do středy 15.5.2013 19:00 |
Místo konání: | Aquacentrum Pardubice, Jiráskova 2664, Pardubice |
Startovné: | 60 Kč za každý přijatý a do středy 15.5. 2013 neodhlášený start |
Sraz: | 6:00 u pokladen na Hlavním nádraží v Praze |
Program: | sobota 18.5.2013 8:30 rozplavání 9:30 zahájení závodů 14:30 odpolední rozplavání neděle 19.5.2013 8:00 rozplavání 9:00 zahájení závodů 14:00 odpolední rozplavání 18:00 předpokládané ukončení závodů |
Doprava: | vlakem, Leo Expres, odjezd 6:29 (cesta 58min), návrat taktéž vlakem dle ukončení programu, cena 2x do 100Kč + 35Kč místenka |
Ubytování a strava: | hotel, Zlatá Štika - cena 500 kč noc/osoba se snídaní Stravování bude společné v restauraci, snídani na neděli si zajistěte. Cena bude zhruba 3x 200Kč. |
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. družstva ročníku 2000 a starší. Jedná se o závod českého poháru, na závodech se pokusíme splnit kvalifikační limity na LMČR dorostu |
Seznam přijatých: | Přijatí |
Propozice závodu: | Propozice |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 4 | 50 P | 00:34,41 |
10 | 100 P | 01:17,00 | ||
12 | 50 Z | 00:33,15 | ||
28 | 200 P | 02:50,75 | ||
32 | 100 Z | 01:12,71 | ||
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 2 | 200 VZ | 02:13,58 |
12 | 50 Z | 00:33,93 | ||
18 | 200 PZ | 02:36,54 | ||
30 | 100 VZ | 01:00,79 | ||
32 | 100 Z | 01:12,20 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 2 | 200 VZ | 02:30,97 |
18 | 200 PZ | 02:47,87 | ||
26 | 100 M | 01:20,73 | ||
32 | 100 Z | 01:17,41 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 2 | 200 VZ | 02:22,64 |
10 | 100 P | 01:19,11 | ||
18 | 200 PZ | 02:40,40 | ||
28 | 200 P | 02:48,49 | ||
34 | 400 VZ | 05:15,62 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 4 | 50 P | 00:37,55 |
8 | 50 M | 00:32,06 | ||
10 | 100 P | 01:21,16 | ||
16 | 50 VZ | 00:30,30 | ||
26 | 100 M | 01:14,21 | ||
28 | 200 P | 02:58,55 | ||
PIKHARTOVÁ Helena | 92 | 4 | 50 P | 00:31,95 |
10 | 100 P | 01:10,05 | ||
16 | 50 VZ | 00:27,48 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 4 | 50 P | 00:35,31 |
10 | 100 P | 01:17,03 | ||
16 | 50 VZ | 00:27,45 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 2 | 200 VZ | 02:18,91 |
16 | 50 VZ | 00:29,11 | ||
20 | 800 VZ | 10:24,24 | ||
30 | 100 VZ | 01:03,03 | ||
34 | 400 VZ | 05:02,99 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 2 | 200 VZ | 02:22,06 |
16 | 50 VZ | 00:29,57 | ||
20 | 800 VZ | 10:17,02 | ||
32 | 100 Z | 01:15,52 | ||
34 | 400 VZ | 04:56,11 | ||
ŠRÁMKOVÁ Anna | 99 | 2 | 200 VZ | 02:31,41 |
10 | 100 P | 01:28,07 | ||
18 | 200 PZ | 02:57,32 | ||
20 | 800 VZ | 11:40,53 | ||
26 | 100 M | 01:25,85 | ||
34 | 400 VZ | 05:40,39 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 6 | 200 Z | 02:34,54 |
14 | 200 M | 02:34,77 | ||
20 | 800 VZ | 10:19,48 | ||
26 | 100 M | 01:11,27 | ||
32 | 100 Z | 01:10,54 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 2 | 200 VZ | 02:22,75 |
6 | 200 Z | 02:40,76 | ||
12 | 50 Z | 00:35,82 | ||
30 | 100 VZ | 01:04,04 | ||
32 | 100 Z | 01:15,35 | ||
VOHRYZKOVÁ Laura | 98 | 2 | 200 VZ | 02:37,97 |
10 | 100 P | 01:32,75 | ||
16 | 50 VZ | 00:31,35 | ||
20 | 800 VZ | 11:38,76 | ||
28 | 200 P | 03:10,63 | ||
34 | 400 VZ | 05:40,69 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 5 | 200 Z | 02:40,55 |
11 | 50 Z | 00:35,96 | ||
19 | 1500 VZ | 21:50,66 | ||
25 | 100 M | 01:18,98 | ||
29 | 100 VZ | 01:04,51 | ||
CÉ Martin | 98 | 1 | 200 VZ | 02:08,88 |
5 | 200 Z | 02:30,61 | ||
15 | 50 VZ | 00:27,11 | ||
29 | 100 VZ | 00:58,45 | ||
31 | 100 Z | 01:08,97 | ||
DOMIN Josef | 98 | 1 | 200 VZ | 02:09,15 |
7 | 50 M | 00:29,32 | ||
13 | 200 M | 02:25,98 | ||
15 | 50 VZ | 00:26,78 | ||
19 | 1500 VZ | 19:14,09 | ||
25 | 100 M | 01:02,05 | ||
29 | 100 VZ | 00:57,90 | ||
33 | 400 VZ | 04:39,55 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 5 | 200 Z | 02:45,68 |
13 | 200 M | 03:05,40 | ||
25 | 100 M | 01:14,33 | ||
29 | 100 VZ | 01:06,47 | ||
LEDL Michal | 91 | 3 | 50 P | 00:30,01 |
7 | 50 M | 00:24,74 | ||
25 | 100 M | 00:55,71 | ||
MASOPUST Daniel | 96 | 3 | 50 P | 00:33,66 |
9 | 100 P | 01:12,57 | ||
17 | 200 PZ | 02:27,55 | ||
27 | 200 P | 02:39,43 | ||
33 | 400 VZ | 04:36,65 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 5 | 200 Z | 02:29,09 |
11 | 50 Z | 00:31,75 | ||
17 | 200 PZ | 02:37,17 | ||
25 | 100 M | 01:21,15 | ||
31 | 100 Z | 01:08,66 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 1 | 200 VZ | 02:07,19 |
7 | 50 M | 00:30,54 | ||
17 | 200 PZ | 02:27,51 | ||
19 | 1500 VZ | 19:54,94 | ||
25 | 100 M | 01:05,93 | ||
29 | 100 VZ | 00:59,03 | ||
33 | 400 VZ | 04:38,54 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 3 | 50 P | 00:36,16 |
9 | 100 P | 01:12,60 | ||
17 | 200 PZ | 02:31,17 | ||
27 | 200 P | 02:43,90 | ||
31 | 100 Z | 01:10,13 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 3 | 50 P | 00:37,73 |
9 | 100 P | 01:21,69 | ||
15 | 50 VZ | 00:28,82 | ||
27 | 200 P | 02:57,14 | ||
29 | 100 VZ | 01:08,00 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 5 | 200 Z | 02:21,71 |
7 | 50 M | 00:28,72 | ||
13 | 200 M | 02:22,43 | ||
19 | 1500 VZ | 18:12,00 | ||
25 | 100 M | 01:03,80 | ||
31 | 100 Z | 01:05,88 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 3 | 50 P | 00:31,35 |
9 | 100 P | 01:11,09 | ||
17 | 200 PZ | 02:36,52 | ||
27 | 200 P | 02:42,96 | ||
33 | 400 VZ | 04:58,51 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 12 | ženy: | 13 | celkem: | 25 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 63 | ženy: | 63 | celkem: | 126 |