V sobotu 24. listopadu ve 13:30 začíná v Roudnici nad Labem již 31. ročník Memoriálu J. Boubelíka. Seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu následuje:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 1 | 200 VZ | 02:10,6 |
7 | 50 VZ | 00:27,98 | ||
13 | 100 Z | 01:10,3 | ||
19 | 100 VZ | 00:59,28 | ||
27 | 200 Z | 02:33,15 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 5 | 50 Z | 00:35,30 |
7 | 50 VZ | 00:30,75 | ||
13 | 100 Z | 01:16,9 | ||
19 | 100 VZ | 01:07,56 | ||
23 | 50 M | 00:37,4 | ||
29 | 100 PZ | 01:17,91 | ||
KOLÁŘOVÁ Anna | 97 | 1 | 200 VZ | 02:08,36 |
7 | 50 VZ | 00:26,50 | ||
19 | 100 VZ | 00:57,59 | ||
29 | 100 PZ | 01:08,50 | ||
PECHOVÁ Tereza | 99 | 1 | 200 VZ | 02:57,4 |
3 | 100 P | 01:22,7 | ||
9 | 100 M | 01:15,30 | ||
21 | 200 P | 03:05,3 | ||
23 | 50 M | 00:33,96 | ||
29 | 100 PZ | 01:17,98 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 3 | 100 P | 01:14,56 |
7 | 50 VZ | 00:26,74 | ||
13 | 100 Z | 01:11,2 | ||
19 | 100 VZ | 00:59,24 | ||
21 | 200 P | 02:45,0 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 5 | 50 Z | 00:40,4 |
7 | 50 VZ | 00:31,15 | ||
13 | 100 Z | 01:22,7 | ||
17 | 50 P | 00:38,2 | ||
23 | 50 M | 00:39,9 | ||
29 | 100 PZ | 01:18,6 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 1 | 200 VZ | 02:18,76 |
7 | 50 VZ | 00:29,59 | ||
9 | 100 M | 01:19,61 | ||
19 | 100 VZ | 01:05,6 | ||
23 | 50 M | 00:32,48 | ||
29 | 100 PZ | 01:13,33 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 1 | 200 VZ | 02:19,07 |
7 | 50 VZ | 00:29,5 | ||
13 | 100 Z | 01:12,73 | ||
19 | 100 VZ | 01:03,8 | ||
27 | 200 Z | 02:37,63 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Sebastian | 94 | 4 | 100 P | 01:15,3 |
12 | 200 PZ | 02:15,34 | ||
20 | 100 VZ | 00:55,30 | ||
28 | 200 Z | 02:08,59 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 200 VZ | 02:14,04 |
6 | 50 Z | 00:30,1 | ||
14 | 100 Z | 01:06,4 | ||
20 | 100 VZ | 00:59,9 | ||
28 | 200 Z | 02:22,7 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 4 | 100 P | 01:15,9 |
10 | 100 M | 01:13,77 | ||
14 | 100 Z | 01:11,42 | ||
20 | 100 VZ | 01:01,9 | ||
22 | 200 P | 02:42,6 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 6 | 50 Z | 00:30,21 |
10 | 100 M | 01:02,73 | ||
14 | 100 Z | 01:03,0 | ||
20 | 100 VZ | 00:57,61 | ||
24 | 50 M | 00:28,04 | ||
28 | 200 Z | 02:18,68 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 4 | 100 P | 01:10,82 |
10 | 100 M | 01:10,0 | ||
18 | 50 P | 00:31,93 | ||
22 | 200 P | 02:34,93 | ||
24 | 50 M | 00:32,5 | ||
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 6 | 50 Z | 00:28,14 |
8 | 50 VZ | 00:24,27 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 6 | ženy: | 8 | celkem: | 14 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 27 | ženy: | 43 | celkem: | 70 |