V neděli 18. listopadu v Radlicích od 8:30 začne první půlden pražských žákovských přeborů pro jedenáctileté a mladší plavce. Pokračuje se odpoledne od 14:00. Rozplavání začíná vždy 30 minut před zahájením závodu. Devíítiletí a mladší plavci si mohou přihlásit dva individuální starty na každý půlden, starší pak tři. Starty ve štafetách se do toto omezení nezapočítávají.
Následuje seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
AUDRAN Sofia | 04 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | |||
19 | 100 VZ | |||
BALCAROVÁ Julie | 03 | 5 | 50 P | 00:56,4 |
7 | 50 VZ | 00:46,8 | ||
21 | 100 P | 02:04,7 | ||
25 | 50 Z | 01:03,6 | ||
BARTOŇOVÁ Areta | 03 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | 00:49,0 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 00:52,1 | ||
DANILINA Ekaterina | 04 | 1 | 100 Z | |
7 | 50 VZ | 00:48,5 | ||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | 00:54,0 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 1 | 100 Z | |
7 | 50 VZ | |||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | |||
FRŇKOVÁ Viola | 02 | 1 | 100 Z | |
5 | 50 P | |||
13 | 200 VZ | 04:46,8 | ||
19 | 100 VZ | |||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | |||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 5 | 50 P | 00:53,5 |
11 | 100 PZ | 01:45,25 | ||
19 | 100 VZ | 01:41,2 | ||
21 | 100 P | 01:51,05 | ||
27 | 50 M | 00:52,5 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 5 | 50 P | 01:07,0 |
7 | 50 VZ | 00:58,5 | ||
25 | 50 Z | 00:57,6 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 1 | 100 Z | 01:34,7 |
9 | 100 M | |||
11 | 100 PZ | 01:29,3 | ||
21 | 100 P | 01:38,6 | ||
27 | 50 M | 00:38,8 | ||
29 | 200 PZ | |||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 5 | 50 P | 01:00,0 |
7 | 50 VZ | 00:53,0 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:00,7 | ||
MILLER Teresa | 02 | 1 | 100 Z | 01:46,71 |
7 | 50 VZ | 00:41,5 | ||
13 | 200 VZ | 03:16,36 | ||
19 | 100 VZ | 01:26,55 | ||
21 | 100 P | 02:02,52 | ||
25 | 50 Z | 00:50,4 | ||
NOVÁKOVÁ Barbora | 03 | 5 | 50 P | 01:07,9 |
7 | 50 VZ | 01:02,7 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:04,7 | ||
POKORNÁ Anna | 02 | 1 | 100 Z | 01:39,81 |
5 | 50 P | 00:50,5 | ||
13 | 200 VZ | 03:18,93 | ||
21 | 100 P | 01:48,96 | ||
25 | 50 Z | 00:47,8 | ||
29 | 200 PZ | |||
PRCHALOVÁ Markéta | 02 | 1 | 100 Z | 01:49,23 |
5 | 50 P | |||
11 | 100 PZ | |||
19 | 100 VZ | 01:34,12 | ||
21 | 100 P | 01:47,19 | ||
25 | 50 Z | |||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 1 | 100 Z | |
7 | 50 VZ | |||
11 | 100 PZ | |||
13 | 200 VZ | 03:45,1 | ||
19 | 100 VZ | |||
21 | 100 P | |||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | |||
25 | 50 Z | |||
RUDNĚVOVÁ Sofie | 04 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | |||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | |||
RŮŽIČKOVÁ Lída | 04 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | |||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | |||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 1 | 100 Z | 01:38,8 |
9 | 100 M | 01:48,9 | ||
13 | 200 VZ | 03:01,32 | ||
19 | 100 VZ | 01:29,3 | ||
27 | 50 M | 00:45,2 | ||
31 | 400 VZ | 06:32,3 | ||
ŠTOLBOVÁ Eliška | 01 | 3 | 200 P | 03:37,6 |
7 | 50 VZ | 00:39,1 | ||
11 | 100 PZ | 01:38,3 | ||
19 | 100 VZ | 01:45,9 | ||
23 | 200 Z | 03:27,6 | ||
31 | 400 VZ | 07:14,0 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 5 | 50 P | 00:56,3 |
7 | 50 VZ | 00:58,4 | ||
21 | 100 P | 02:03,50 | ||
25 | 50 Z | 01:07,1 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 1 | 100 Z | 02:08,5 |
7 | 50 VZ | 00:48,0 | ||
19 | 100 VZ | 01:47,18 | ||
21 | 100 P | 02:00,09 | ||
25 | 50 Z | 00:52,72 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 100 Z | 01:40,5 |
8 | 50 VZ | 00:39,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:41,85 | ||
18 | 100 VZ | 01:31,18 | ||
26 | 50 M | 00:54,5 | ||
30 | 200 VZ | 03:19,95 | ||
ANIKIN Ivan | 02 | 6 | 50 P | |
8 | 50 VZ | |||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | |||
BUCHLA Tomáš | 04 | 6 | 50 P | |
8 | 50 VZ | |||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | |||
DĚRGAČEV Timofej | 03 | 2 | 100 Z | 01:52,20 |
8 | 50 VZ | 00:45,0 | ||
18 | 100 VZ | 01:45,5 | ||
24 | 50 Z | 00:49,8 | ||
FIALA Jakub | 01 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | 00:57,3 | ||
18 | 100 VZ | |||
30 | 200 VZ | |||
GONZÁLEZ Benjamín | 02 | 6 | 50 P | 01:04,2 |
8 | 50 VZ | 00:51,3 | ||
24 | 50 Z | 00:58,6 | ||
GREGOR Damian | 02 | 6 | 50 P | 00:58,1 |
8 | 50 VZ | 00:47,1 | ||
18 | 100 VZ | 01:56,7 | ||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | 00:53,3 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 6 | 50 P | |
8 | 50 VZ | |||
KOTT Josef | 01 | 2 | 100 Z | 01:22,7 |
8 | 50 VZ | 00:35,3 | ||
12 | 100 PZ | 01:25,36 | ||
18 | 100 VZ | 01:18,59 | ||
22 | 200 Z | 02:57,3 | ||
26 | 50 M | 00:39,8 | ||
KURKA Daniel | 03 | 2 | 100 Z | 01:51,65 |
6 | 50 P | 00:59,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:48,79 | ||
24 | 50 Z | 00:55,1 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 2 | 100 Z | 01:49,30 |
6 | 50 P | |||
8 | 50 VZ | |||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | |||
30 | 200 VZ | 03:29,2 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 2 | 100 Z | 01:53,3 |
14 | 400 VZ | 08:16,1 | ||
20 | 100 P | 02:04,3 | ||
28 | 200 PZ | |||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 4 | 200 P | 03:22,4 |
8 | 50 VZ | 00:34,3 | ||
14 | 400 VZ | 05:57,3 | ||
18 | 100 VZ | 01:16,8 | ||
20 | 100 P | 01:33,47 | ||
34 | 800 VZ | 12:00,0 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 6 | 50 P | 01:12,0 |
8 | 50 VZ | 00:48,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:53,4 | ||
24 | 50 Z | 00:55,4 | ||
PECÁNEK Richard | 02 | 2 | 100 Z | 01:51,2 |
6 | 50 P | 00:55,3 | ||
8 | 50 VZ | 00:42,6 | ||
18 | 100 VZ | 01:41,66 | ||
24 | 50 Z | 00:50,9 | ||
30 | 200 VZ | 03:44,0 | ||
PLESKAČ Jakub | 04 | 6 | 50 P | 01:18,1 |
8 | 50 VZ | 00:56,0 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:16,0 | ||
PLESKAČ Jan | 04 | 6 | 50 P | 01:18,1 |
8 | 50 VZ | 01:10,5 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:26,6 | ||
RENC Matěj | 02 | 2 | 100 Z | 01:18,40 |
8 | 50 VZ | 00:33,3 | ||
14 | 400 VZ | 05:28,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:12,3 | ||
24 | 50 Z | 00:37,3 | ||
30 | 200 VZ | 02:30,99 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 4 | 200 P | 03:20,1 |
8 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
12 | 100 PZ | 01:23,39 | ||
20 | 100 P | 01:31,7 | ||
34 | 800 VZ | 11:49,3 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 6 | 50 P | 00:59,6 |
8 | 50 VZ | 00:42,4 | ||
24 | 50 Z | 00:47,7 | ||
30 | 200 VZ | 03:28,9 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 100 Z | 01:22,16 |
8 | 50 VZ | 00:33,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:22,30 | ||
24 | 50 Z | 00:37,4 | ||
26 | 50 M | 00:38,7 | ||
28 | 200 PZ | 03:03,00 | ||
SZABÓ David | 03 | 2 | 100 Z | 01:46,3 |
12 | 100 PZ | 01:48,25 | ||
20 | 100 P | 01:48,26 | ||
28 | 200 PZ | |||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 6 | 50 P | 00:58,6 |
8 | 50 VZ | 00:42,4 | ||
18 | 100 VZ | 01:43,0 | ||
30 | 200 VZ | 03:44,9 | ||
TIRSCHER Martin | 03 | 6 | 50 P | 01:25,5 |
8 | 50 VZ | 00:52,3 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:00,1 | ||
UIBLEIN Samuel | 04 | 6 | 50 P | 01:18,9 |
8 | 50 VZ | 00:54,16 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 00:59,33 | ||
VOVES Jakub | 01 | 2 | 100 Z | 01:42,2 |
10 | 100 M | 01:57,2 | ||
12 | 100 PZ | 01:42,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:31,0 | ||
26 | 50 M | 00:46,4 | ||
28 | 200 PZ | 03:35,2 | ||
ZEMAN Jakub | 01 | 4 | 200 P | 03:37,5 |
8 | 50 VZ | 00:35,4 | ||
12 | 100 PZ | 01:31,55 | ||
20 | 100 P | 01:38,5 | ||
28 | 200 PZ | |||
ŽÁK Jakub | 01 | 2 | 100 Z | 01:54,7 |
8 | 50 VZ | 00:42,8 | ||
12 | 100 PZ | |||
18 | 100 VZ | 01:42,6 | ||
20 | 100 P | 02:24,5 | ||
30 | 200 VZ | 03:29,1 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 6 | 50 P | 00:50,4 |
12 | 100 PZ | 01:47,4 | ||
18 | 100 VZ | 01:33,61 | ||
26 | 50 M | 00:50,3 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 29 | ženy: | 22 | celkem: | 51 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 134 | ženy: | 103 | celkem: | 237 |