Předběžné výsledky a další soubory naleznete v následující tabulce:
Letní pohár EMME mladšího žactva, 2.6.2012; Roudnice |
|||
Propozice: | |||
Celkové výsledky: | |||
MoP výsledky: | |||
Přenosový soubor ČSPS: |
Hodnocení trenéra Tomáše Seemana:
Skupina našich 20 plavců roč. nar. 2000 a mladší (13 žáků a 7 žaček) úspěšně reprezentovala MoP team
v sobotu 2.6. na eMMe Golden Cup závodech v Roudnici n.L.
Mezi konkurencí 13ti oddílů jsme skončily bodově na hezkém 3.místě.
Opět po týdnu (25.-27.5.KPŽ) bylo hodně startů v osobních rekordech. To je velmi pozitivní vizitka dobře odpracovaného uplynulého pololetí a také náznak stoupající formy před mistrovstvím ČR žactva a před poháry.
U roč. 2002 a mladších jsou tam samozřejmě ještě rezervy v technice, na kterých je nutno stále intenzivně pracovat, to je ale běžná věc a dlouhodobý cíl v přípravce i na 1. dráze ve dvojce.
U starších 2000 a 2001 je to již s technikou lepší ale je třeba doladit některé drobnosti jeko např. starty, obrátky a výjezdy po obrátkách a některé individuální dílčí nedostatky u jednotlivých plavec. způsobů.
Až na jednu vyjímku, za obrátku bez doteku, jsme neměli žádnou diskvalifikaci !!! (i když rozhodčí byli velice mírní :-).
Náše největší úderná síla na těchto závodech byl roč.2000. Barča Seemanová byla ze sedmi startů 6x 1. nebo 2., další 3. místo dokázala vybojovat i Beáta Mašková.
Žáci získali několikrát 1.i 2. místo zásluhou šikovného dua Štěpána Cé a Honzy Flaxe. Disciplína 50VZp se plavala na OPEN finále bez rodílu věku a naši borci se dokázali výrazně prosadit. Z holek se do finále dostaly Barča S.,
té ale ani nový osobní rekord nestačil na vítězství a skončila ve finále 2. Beáta Mašková skončila o 0,7s 4. Z kluků se probojovali Honza F. a Štěpán C. a ve finále předvedli bezchybný výkon a obsadili první dvě místa.
Celkově tedy velmi výrazná a úspěšná reprezentace MoP teamu ve finále pochvala!!!
V roč. 2001 se na stupně vítězů probojoval na všechny své starty nadějný Matyáš Novotný.
Štafety 10x50K skončily obě pod stupni vítězů ale byl to zajímavý a nevšední zážitek (10 členů bez rozdílu věku a pohlaví).
Štafeta 4x50PZ kluků MoP A vyhrála s náskokem, štafety B a C sbíraly cenné zkušenosti na větších závodech s konkurencí.
Naše štafeta žaček však neměla na rychlou konkurenci a skončila na 4.místě.
Před startem všech štafet jsme dali bojovný teamový pokřik, dále pokyny na předávky i na samotný závod. Už jen ta účast pro všechny děti, hlavně mladší, je důležitá zkušenost do budoucna.
Všichni byli rádi, že jsou členy teamu a závodili s chutí a nasazením.
Obecně mě potěšily velmi kvalitní výkony a zodpovědný přístup většiny našich závodníků. Soustředění a rozcvičování se před jednotlivými starty bylo vidět většinou jen u členů Dvojky
ale to je pochopitelné, protože ti už prošly dlouhodobou přípravou a mnoho závody. 99% našich sportovců mělo již předepsané vybavení (oblečení a obutí, více plavek, čepičky MoP, ...).
K pořadatelům bych měl jen asi jednu připomínku, pro takovéto závody s většinou sprinterských disciplín (50 a 100m) by to chtělo časomíru s dotykovými deskami. Myslím si, že by i vyšší startovné za to stálo.
Takto je vše "v rukách" a odbornosti příchozích rozhodčích. Někdy lidským okem nepostřehnutelné rozdíly v dohmatech a rozhodování podle ruky časoměřiče ... to je pak pro děti hořkým soustem, pokud rozhodují setiny a desetiny ...
S potěšením se zúčastnil a zhodnotil
TomSee
Oddílové informace: |
|
|
Název závodu a termín: | eMMe cup: / 2. června 2012 |
|
Vypsané kategorie: |
A - 12.letí, B - 11.letí, C - 10. letí a ml. | |
Vedoucí akce: | Tomáš Seeman, dvojka@skmop.cz | |
Příhlašování a odhlašování: | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz | |
Termín přihlášek / odhlášek: | odhlášky do 31. 5. 2012 (20:00), za pozdější odhlášky bude nutné zaplatit startovné v plné výši! |
|
Místo konání: |
|
|
Sraz: | sobota do 7:45 ve vestibulu | |
Doprava: | vlastní auty | |
Startovné: | 50 kč za každý přijatý start | |
Program: | Sobota dopol.: Rozplavání 8:00 hod., závody 9:00 hod. Sobota odpol.: Rozplavání 13:45 hod., závody 14:45 hod. |
|
Propozice závodu | PropoziceEmme | |
Přijatí: | Všichni přihlášení byli přijati! |
Následuje seznam přihlášených plavců:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BALCAROVÁ Julie | 03 | 10 | 50 P | 01:04,0 |
14 | 50 VZ | 00:48,9 | ||
19 | 100 VZ | |||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 2 | 100 P | 01:55,2 |
10 | 50 P | 00:55,4 | ||
14 | 50 VZ | 00:42,6 | ||
21 | 50 M | 00:52,5 | ||
23 | 100 PZ | 01:50,1 | ||
29 | 200 P | |||
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 2 | 100 P | 01:45,19 |
10 | 50 P | 00:49,0 | ||
12 | 100 Z | 01:47,8 | ||
21 | 50 M | 00:44,3 | ||
23 | 100 PZ | 01:42,6 | ||
29 | 200 P | 03:40,3 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 4 | 50 Z | 01:04,6 |
14 | 50 VZ | 01:13,2 | ||
19 | 100 VZ | |||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 4 | 50 Z | 00:39,9 |
10 | 50 P | 00:45,8 | ||
12 | 100 Z | 01:23,9 | ||
14 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
21 | 50 M | 00:39,8 | ||
23 | 100 PZ | 01:25,1 | ||
MATĚJKOVÁ Amálie | 05 | 4 | 50 Z | 01:03,2 |
14 | 50 VZ | 01:05,0 | ||
MICHAELI Ellen | 00 | 2 | 100 P | 01:54,7 |
10 | 50 P | 00:55,5 | ||
14 | 50 VZ | 00:44,3 | ||
19 | 100 VZ | 01:46,8 | ||
21 | 50 M | 00:59,9 | ||
23 | 100 PZ | 01:58,5 | ||
NECHAEVA Alexandra | 03 | 10 | 50 P | 01:02,9 |
14 | 50 VZ | 00:51,1 | ||
19 | 100 VZ | |||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 4 | 50 Z | 00:35,4 |
8 | 400 VZ | 04:55,6 | ||
10 | 50 P | 00:42,0 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,3 | ||
19 | 100 VZ | 01:04,9 | ||
21 | 50 M | 00:34,5 | ||
23 | 100 PZ | 01:16,45 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 6 | 200 VZ | 03:09,2 |
10 | 50 P | 00:52,1 | ||
12 | 100 Z | 01:40,6 | ||
19 | 100 VZ | 01:29,5 | ||
21 | 50 M | 00:47,6 | ||
25 | 200 Z | |||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 10 | 50 P | 01:04,6 |
14 | 50 VZ | 00:58,4 | ||
19 | 100 VZ |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CÉ Štěpán | 00 | 3 | 50 Z | 00:38,34 |
9 | 50 P | 00:45,7 | ||
11 | 100 Z | 01:19,9 | ||
13 | 50 VZ | 00:30,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:07,23 | ||
20 | 50 M | 00:33,99 | ||
22 | 100 PZ | 01:21,4 | ||
DĚRGAČEV Timofej | 03 | 11 | 100 Z | 01:56,2 |
13 | 50 VZ | 00:45,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:50,7 | ||
FIALA Jakub | 01 | 3 | 50 Z | 01:02,6 |
9 | 50 P | 01:19,7 | ||
13 | 50 VZ | 00:57,3 | ||
18 | 100 VZ | |||
FLAX Jan | 00 | 3 | 50 Z | 00:39,1 |
9 | 50 P | 00:42,8 | ||
13 | 50 VZ | 00:31,4 | ||
15 | 200 PZ | 03:00,3 | ||
20 | 50 M | 00:38,0 | ||
22 | 100 PZ | 01:20,1 | ||
28 | 200 P | 03:20,02 | ||
GREGOR Damian | 02 | 1 | 100 P | |
9 | 50 P | 00:59,2 | ||
13 | 50 VZ | 00:48,7 | ||
18 | 100 VZ | |||
CHALOUPKA Vojtěch | 00 | 1 | 100 P | 01:48,32 |
9 | 50 P | 00:50,5 | ||
11 | 100 Z | 01:42,1 | ||
18 | 100 VZ | 01:45,1 | ||
20 | 50 M | 00:46,7 | ||
28 | 200 P | |||
JAROŠ Adam | 00 | 1 | 100 P | 02:20,9 |
11 | 100 Z | 02:09,9 | ||
13 | 50 VZ | 00:43,61 | ||
18 | 100 VZ | 01:52,0 | ||
28 | 200 P | 04:21,1 | ||
KURKA Daniel | 03 | 11 | 100 Z | 02:08,6 |
13 | 50 VZ | 00:50,0 | ||
18 | 100 VZ | 02:03,7 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 11 | 100 Z | 01:55,7 |
13 | 50 VZ | 00:47,6 | ||
18 | 100 VZ | 01:53,4 | ||
20 | 50 M | 00:59,9 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 1 | 100 P | 01:43,9 |
3 | 50 Z | 00:46,4 | ||
13 | 50 VZ | 00:36,75 | ||
18 | 100 VZ | 01:21,4 | ||
20 | 50 M | 00:49,5 | ||
22 | 100 PZ | 01:39,0 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 3 | 50 Z | 00:59,5 |
13 | 50 VZ | 00:53,7 | ||
18 | 100 VZ | |||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 9 | 50 P | 01:15,4 |
13 | 50 VZ | 01:00,6 | ||
18 | 100 VZ | |||
PECÁNEK Richard | 02 | 3 | 50 Z | 00:53,2 |
9 | 50 P | 00:57,0 | ||
13 | 50 VZ | 00:47,40 | ||
18 | 100 VZ | 01:59,4 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 11 | 100 Z | 01:50,7 |
13 | 50 VZ | 00:42,9 | ||
18 | 100 VZ | |||
SZABÓ David | 03 | 3 | 50 Z | 00:49,4 |
11 | 100 Z | 01:47,3 | ||
18 | 100 VZ | |||
22 | 100 PZ | 01:54,2 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 11 | 100 Z | |
13 | 50 VZ | 00:45,02 | ||
18 | 100 VZ | |||
UIBLEIN Albert | 00 | 1 | 100 P | 01:54,5 |
3 | 50 Z | 00:44,0 | ||
9 | 50 P | 00:52,0 | ||
11 | 100 Z | 01:33,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:25,31 | ||
UIBLEIN Samuel | 04 | 3 | 50 Z | 00:59,33 |
13 | 50 VZ | 00:54,16 | ||
18 | 100 VZ | |||
ŽÁK Jakub | 01 | 3 | 50 Z | 00:53,7 |
11 | 100 Z | |||
13 | 50 VZ | 00:44,6 | ||
18 | 100 VZ | |||
ŽÁK Matyáš | 03 | 1 | 100 P | 02:05,4 |
13 | 50 VZ | 00:41,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:39,9 | ||
22 | 100 PZ | 01:47,4 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 20 | ženy: | 11 | celkem: | 31 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 85 | ženy: | 51 | celkem: | 136 |