Tradiční závody v Podolí začínají v sobotu 2.6. v 9:00.Závod je pořádán pro dvanáctileté a starší plavce. Pozor - termín odeslání přihlášky je již v úterý 22.5. Následuje seznam přihlášených plavců:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 3 | 200 P | 02:53,32 |
5 | 100 Z | 01:12,95 | ||
13 | 50 P | 00:37,38 | ||
19 | 200 PZ | 02:41,48 | ||
23 | 50 Z | 00:34,13 | ||
29 | 100 P | 01:20,03 | ||
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 1 | 50 VZ | 00:29,37 |
9 | 400 VZ | 04:46,86 | ||
15 | 100 VZ | 01:02,81 | ||
19 | 200 PZ | 02:44,92 | ||
23 | 50 Z | 00:35,23 | ||
27 | 200 VZ | 02:15,70 | ||
DLABOLOVÁ Kateřina | 92 | 1 | 50 VZ | 00:27,88 |
9 | 400 VZ | 04:38,69 | ||
15 | 100 VZ | 00:59,80 | ||
21 | 800 VZ | 09:41,38 | ||
27 | 200 VZ | 02:10,69 | ||
KOLÁŘOVÁ Anna | 97 | 1 | 50 VZ | 00:26,89 |
9 | 400 VZ | |||
11 | 50 M | 00:28,55 | ||
19 | 200 PZ | 02:44,26 | ||
25 | 100 M | 01:06,83 | ||
KOLÁŘOVÁ Kristýna | 92 | 1 | 50 VZ | 00:28,77 |
13 | 50 P | 00:32,66 | ||
15 | 100 VZ | 01:00,78 | ||
29 | 100 P | 01:11,98 | ||
KOPECKÁ Tereza | 91 | 5 | 100 Z | 01:11,13 |
9 | 400 VZ | 05:12,63 | ||
17 | 200 Z | 02:32,59 | ||
23 | 50 Z | 00:33,50 | ||
27 | 200 VZ | 02:24,92 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 1 | 50 VZ | 00:27,45 |
5 | 100 Z | 01:13,98 | ||
13 | 50 P | 00:35,53 | ||
17 | 200 Z | 02:42,56 | ||
23 | 50 Z | 00:34,20 | ||
29 | 100 P | 01:21,02 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 1 | 50 VZ | 00:30,25 |
9 | 400 VZ | 05:07,68 | ||
15 | 100 VZ | 01:05,96 | ||
19 | 200 PZ | 02:46,39 | ||
27 | 200 VZ | 02:22,06 | ||
31 | 400 PZ | 06:16,1 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 5 | 100 Z | 01:14,90 |
9 | 400 VZ | 06:16,9 | ||
11 | 50 M | 00:33,79 | ||
17 | 200 Z | 02:44,29 | ||
23 | 50 Z | 00:35,83 | ||
31 | 400 PZ | 05:46,87 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 1 | 50 VZ | 00:29,89 |
5 | 100 Z | 01:16,41 | ||
11 | 50 M | 00:35,50 | ||
15 | 100 VZ | 01:04,04 | ||
23 | 50 Z | 00:36,66 | ||
27 | 200 VZ | 02:25,43 | ||
VOHRYZKOVÁ Julie | 95 | 3 | 200 P | 03:08,40 |
9 | 400 VZ | 05:18,70 | ||
13 | 50 P | 00:39,31 | ||
19 | 200 PZ | 02:44,29 | ||
29 | 100 P | 01:26,58 | ||
31 | 400 PZ | 05:58,71 | ||
VÝBORNÁ Šárka | 95 | 1 | 50 VZ | 00:29,37 |
9 | 400 VZ | 04:55,47 | ||
15 | 100 VZ | 01:03,84 | ||
23 | 50 Z | 00:34,61 | ||
27 | 200 VZ | 02:20,21 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Sebastian | 94 | 2 | 50 VZ | 00:25,98 |
6 | 100 Z | 01:03,60 | ||
16 | 100 VZ | 00:56,47 | ||
18 | 200 Z | 02:17,72 | ||
24 | 50 Z | 00:30,13 | ||
32 | 400 PZ | 05:05,07 | ||
CÉ Martin | 98 | 2 | 50 VZ | 00:27,83 |
6 | 100 Z | 01:11,13 | ||
10 | 400 VZ | 04:44,30 | ||
16 | 100 VZ | 00:59,17 | ||
18 | 200 Z | 02:32,06 | ||
24 | 50 Z | 00:34,33 | ||
28 | 200 VZ | 02:10,82 | ||
KOPECKÝ Ondřej | 94 | 2 | 50 VZ | 00:26,74 |
6 | 100 Z | 01:06,79 | ||
18 | 200 Z | 02:24,25 | ||
24 | 50 Z | 00:29,92 | ||
28 | 200 VZ | 02:13,88 | ||
LEDL Michal | 91 | 2 | 50 VZ | 00:23,85 |
12 | 50 M | 00:24,80 | ||
26 | 100 M | 00:55,71 | ||
LEDL Petr | 89 | 6 | 100 Z | 01:02,16 |
12 | 50 M | 00:26,68 | ||
24 | 50 Z | 00:29,38 | ||
26 | 100 M | 00:58,18 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:28,08 |
6 | 100 Z | 01:09,55 | ||
16 | 100 VZ | 01:06,91 | ||
18 | 200 Z | 02:29,09 | ||
24 | 50 Z | 00:31,75 | ||
28 | 200 VZ | 02:18,87 | ||
PÍCHA Pavel | 90 | 6 | 100 Z | 01:04,93 |
10 | 400 VZ | 04:18,27 | ||
12 | 50 M | 00:26,34 | ||
16 | 100 VZ | 00:54,97 | ||
26 | 100 M | 00:58,16 | ||
PÍCHA Petr | 90 | 2 | 50 VZ | 00:25,69 |
12 | 50 M | 00:27,07 | ||
16 | 100 VZ | 00:55,87 | ||
26 | 100 M | 01:00,04 | ||
28 | 200 VZ | 02:01,76 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 2 | 50 VZ | 00:28,60 |
10 | 400 VZ | 04:48,18 | ||
12 | 50 M | 00:30,54 | ||
20 | 200 PZ | 02:32,91 | ||
26 | 100 M | 01:09,49 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 6 | 100 Z | 01:09,79 |
10 | 400 VZ | 05:03,23 | ||
12 | 50 M | |||
18 | 200 Z | 02:28,27 | ||
26 | 100 M | 01:07,94 | ||
SEEMAN Michael | 97 | 26 | 100 M | 01:06,49 |
32 | 400 PZ | 05:17,86 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 4 | 200 P | 02:43,72 |
10 | 400 VZ | |||
14 | 50 P | 00:32,64 | ||
20 | 200 PZ | 02:36,52 | ||
30 | 100 P | 01:13,51 | ||
TICHÝ Antonín | 94 | 4 | 200 P | 02:45,12 |
12 | 50 M | 00:28,72 | ||
14 | 50 P | 00:33,76 | ||
26 | 100 M | 01:05,07 | ||
30 | 100 P | 01:14,35 | ||
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 2 | 50 VZ | 00:25,30 |
8 | 200 M | 02:37,39 | ||
12 | 50 M | 00:27,24 | ||
16 | 100 VZ | 00:54,90 | ||
26 | 100 M | 00:59,66 | ||
28 | 200 VZ | 02:05,37 | ||
ŽABKA Michael | 92 | 2 | 50 VZ | 00:26,32 |
14 | 50 P | 00:31,76 | ||
20 | 200 PZ | 02:24,38 | ||
30 | 100 P | 01:10,88 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 15 | ženy: | 12 | celkem: | 27 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 73 | ženy: | 66 | celkem: | 139 |