V pátek 25. května v 16:45 záčínají v Radlicích KPŽ pro plavce ročník narození 1998 až 2000.
Pozor, změna času: v pátek rozplavání 15:30, závody 16:30. Předpokládaný konec 19:25!
Oddílové informace: |
|
Vypsané kategorie |
1998, 1999, 2000 |
Vedoucí akce | Tomáš Seeman, dvojka@skmop.cz |
Místo konání | Praha - Radlice |
Sraz | pátek do 15:45 ve vestibulu |
Program | Pátek: Rozplavání 16:00 hod., závody 16:45 hod. Sobota dopol.: Rozplavání 8:00 hod., závody 8:45 hod. Sobota odpol.: bude upřesněno |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 2 | 200 VZ | 03:35,5 |
8 | 100 PZ | |||
13 | 50 VZ | 00:38,14 | ||
17 | 100 Z | 01:44,7 | ||
23 | 200 Z | |||
29 | 100 VZ | 01:38,4 | ||
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 4 | 100 P | 01:20,03 |
15 | 200 PZ | 02:37,78 | ||
17 | 100 Z | 01:12,95 | ||
23 | 200 Z | 02:38,66 | ||
27 | 200 P | 02:53,32 | ||
ČERMÁKOVÁ Caroline | 00 | 2 | 200 VZ | 03:23,9 |
6 | 200 M | |||
12 | 800 VZ | 13:47,0 | ||
13 | 50 VZ | 00:38,63 | ||
15 | 200 PZ | |||
19 | 400 VZ | |||
23 | 200 Z | 04:01,4 | ||
25 | 100 M | |||
31 | 400 PZ | |||
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 2 | 200 VZ | 03:37,5 |
4 | 100 P | 01:45,19 | ||
8 | 100 PZ | 01:42,6 | ||
13 | 50 VZ | 00:39,3 | ||
15 | 200 PZ | 03:43,2 | ||
17 | 100 Z | 01:47,8 | ||
25 | 100 M | 01:54,7 | ||
27 | 200 P | 03:40,3 | ||
29 | 100 VZ | 01:40,0 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 2 | 200 VZ | 02:38,2 |
12 | 800 VZ | 12:15,6 | ||
13 | 50 VZ | 00:31,5 | ||
15 | 200 PZ | |||
17 | 100 Z | 01:16,9 | ||
23 | 200 Z | 02:53,0 | ||
29 | 100 VZ | 01:11,3 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 4 | 100 P | 01:23,8 |
15 | 200 PZ | 02:49,90 | ||
27 | 200 P | 02:59,1 | ||
31 | 400 PZ | 06:01,8 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 2 | 200 VZ | 02:50,5 |
8 | 100 PZ | 01:25,1 | ||
12 | 800 VZ | 12:47,1 | ||
13 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
17 | 100 Z | 01:23,9 | ||
23 | 200 Z | 03:05,0 | ||
25 | 100 M | 01:33,5 | ||
29 | 100 VZ | 01:16,52 | ||
MICHAELI Ellen | 00 | 4 | 100 P | 01:54,7 |
8 | 100 PZ | 01:58,5 | ||
13 | 50 VZ | 00:44,3 | ||
17 | 100 Z | 02:04,7 | ||
27 | 200 P | |||
29 | 100 VZ | 01:46,8 | ||
PETROVICKÁ Veronika | 00 | 2 | 200 VZ | 03:25,9 |
4 | 100 P | 01:48,9 | ||
8 | 100 PZ | 01:37,5 | ||
13 | 50 VZ | 00:35,4 | ||
19 | 400 VZ | |||
23 | 200 Z | |||
29 | 100 VZ | 01:25,7 | ||
POKORNÁ Eliška | 00 | 2 | 200 VZ | 02:48,78 |
8 | 100 PZ | 01:25,25 | ||
12 | 800 VZ | 12:47,4 | ||
13 | 50 VZ | 00:32,9 | ||
25 | 100 M | 01:29,02 | ||
29 | 100 VZ | 01:15,68 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 2 | 200 VZ | 02:19,8 |
8 | 100 PZ | 01:16,45 | ||
12 | 800 VZ | 10:09,1 | ||
13 | 50 VZ | 00:30,3 | ||
15 | 200 PZ | 02:43,35 | ||
19 | 400 VZ | 04:55,6 | ||
23 | 200 Z | 02:39,2 | ||
29 | 100 VZ | 01:04,9 | ||
31 | 400 PZ | 05:45,8 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 2 | 200 VZ | 02:31,8 |
4 | 100 P | 01:23,4 | ||
12 | 800 VZ | 11:52,8 | ||
13 | 50 VZ | 00:31,6 | ||
15 | 200 PZ | 02:50,0 | ||
17 | 100 Z | 01:22,7 | ||
23 | 200 Z | 02:57,0 | ||
27 | 200 P | 02:59,2 | ||
29 | 100 VZ | 01:11,30 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 4 | 100 P | 01:50,0 |
8 | 100 PZ | 01:45,0 | ||
13 | 50 VZ | 00:38,8 | ||
17 | 100 Z | 02:04,7 | ||
27 | 200 P | 03:59,54 | ||
29 | 100 VZ | 01:48,9 | ||
ŠRÁMKOVÁ Anna | 99 | 4 | 100 P | 01:31,8 |
6 | 200 M | 03:24,99 | ||
12 | 800 VZ | 12:14,4 | ||
13 | 50 VZ | 00:35,38 | ||
15 | 200 PZ | 03:14,3 | ||
27 | 200 P | 03:13,2 | ||
31 | 400 PZ | 06:46,9 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 2 | 200 VZ | 02:20,71 |
15 | 200 PZ | 02:43,23 | ||
17 | 100 Z | 01:14,90 | ||
25 | 100 M | 01:15,72 | ||
29 | 100 VZ | 01:05,67 | ||
31 | 400 PZ | 05:38,87 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 1 | 200 VZ | 02:31,6 |
9 | 400 VZ | 05:19,75 | ||
14 | 50 VZ | 00:29,26 | ||
16 | 200 PZ | 03:01,4 | ||
22 | 1500 VZ | 22:01,2 | ||
26 | 100 M | 01:20,18 | ||
30 | 100 VZ | 01:04,64 | ||
BARTOŇ Patrik | 00 | 1 | 200 VZ | 03:04,5 |
7 | 100 PZ | 01:36,8 | ||
14 | 50 VZ | 00:36,1 | ||
18 | 100 Z | 01:33,5 | ||
24 | 200 Z | 03:14,5 | ||
30 | 100 VZ | 01:23,5 | ||
BAŠTA Filip | 98 | 1 | 200 VZ | 02:15,00 |
14 | 50 VZ | 00:27,1 | ||
30 | 100 VZ | 01:00,4 | ||
CÉ Martin | 98 | 1 | 200 VZ | 02:10,82 |
9 | 400 VZ | 04:44,30 | ||
14 | 50 VZ | 00:27,2 | ||
18 | 100 Z | 01:09,84 | ||
22 | 1500 VZ | 18:56,2 | ||
24 | 200 Z | 02:28,07 | ||
30 | 100 VZ | 00:58,82 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 1 | 200 VZ | 02:33,0 |
7 | 100 PZ | 01:21,4 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,8 | ||
18 | 100 Z | 01:19,9 | ||
24 | 200 Z | 02:54,63 | ||
26 | 100 M | 01:27,52 | ||
30 | 100 VZ | 01:07,23 | ||
DOMIN Josef | 98 | 1 | 200 VZ | 02:20,24 |
5 | 200 M | 02:51,42 | ||
14 | 50 VZ | 00:29,49 | ||
18 | 100 Z | 01:15,4 | ||
26 | 100 M | 01:10,21 | ||
30 | 100 VZ | 01:05,28 | ||
FAIT David | 00 | 3 | 100 P | 01:41,11 |
7 | 100 PZ | 01:27,10 | ||
14 | 50 VZ | 00:34,6 | ||
18 | 100 Z | 01:25,34 | ||
FLAX Jan | 00 | 1 | 200 VZ | 02:34,9 |
7 | 100 PZ | 01:20,1 | ||
14 | 50 VZ | 00:31,4 | ||
16 | 200 PZ | 03:00,3 | ||
18 | 100 Z | 01:24,2 | ||
24 | 200 Z | |||
28 | 200 P | 03:20,02 | ||
30 | 100 VZ | 01:10,5 | ||
CHALOUPKA Vojtěch | 00 | 3 | 100 P | 01:48,32 |
7 | 100 PZ | 01:43,0 | ||
14 | 50 VZ | 00:39,9 | ||
16 | 200 PZ | 03:40,0 | ||
18 | 100 Z | 01:42,1 | ||
24 | 200 Z | 03:31,2 | ||
28 | 200 P | 03:50,0 | ||
JAROŠ Adam | 00 | 3 | 100 P | 02:20,9 |
7 | 100 PZ | |||
14 | 50 VZ | 00:43,61 | ||
18 | 100 Z | 02:09,9 | ||
28 | 200 P | 04:21,1 | ||
30 | 100 VZ | 01:52,0 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 5 | 200 M | 03:10,1 |
9 | 400 VZ | 05:54,0 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,9 | ||
18 | 100 Z | 01:19,03 | ||
24 | 200 Z | 02:49,51 | ||
26 | 100 M | 01:19,70 | ||
30 | 100 VZ | 01:09,91 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 1 | 200 VZ | 02:09,40 |
5 | 200 M | 02:43,74 | ||
9 | 400 VZ | 04:44,4 | ||
16 | 200 PZ | 02:28,17 | ||
18 | 100 Z | 01:11,61 | ||
26 | 100 M | 01:08,54 | ||
30 | 100 VZ | 00:59,35 | ||
32 | 400 PZ | 05:31,2 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 1 | 200 VZ | 02:19,41 |
3 | 100 P | 01:17,47 | ||
9 | 400 VZ | 05:05,6 | ||
14 | 50 VZ | 00:29,2 | ||
16 | 200 PZ | 02:35,40 | ||
18 | 100 Z | 01:16,26 | ||
24 | 200 Z | 02:38,84 | ||
28 | 200 P | 02:49,40 | ||
32 | 400 PZ | 05:35,21 | ||
RENC Jakub | 99 | 1 | 200 VZ | 02:20,70 |
5 | 200 M | 02:59,54 | ||
9 | 400 VZ | 05:00,32 | ||
16 | 200 PZ | 02:49,07 | ||
18 | 100 Z | 01:13,19 | ||
22 | 1500 VZ | 19:33,01 | ||
24 | 200 Z | 02:31,97 | ||
26 | 100 M | 01:17,02 | ||
32 | 400 PZ | 05:55,9 | ||
SMREKOVSKÝ Štěpán | 00 | 1 | 200 VZ | 02:56,7 |
3 | 100 P | 01:40,6 | ||
7 | 100 PZ | 01:51,8 | ||
14 | 50 VZ | 00:35,2 | ||
18 | 100 Z | 01:47,9 | ||
30 | 100 VZ | 01:20,76 | ||
UIBLEIN Albert | 00 | 1 | 200 VZ | |
3 | 100 P | 01:54,5 | ||
14 | 50 VZ | 00:37,67 | ||
18 | 100 Z | 01:33,8 | ||
24 | 200 Z | 03:33,4 | ||
28 | 200 P | |||
30 | 100 VZ | 01:25,31 | ||
ZEMAN Jan | 99 | 1 | 200 VZ | 02:33,30 |
5 | 200 M | 03:17,9 | ||
14 | 50 VZ | 00:30,85 | ||
16 | 200 PZ | 02:55,67 | ||
18 | 100 Z | 01:22,17 | ||
24 | 200 Z | 02:59,3 | ||
28 | 200 P | 03:20,7 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 17 | ženy: | 15 | celkem: | 32 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 114 | ženy: | 104 | celkem: | 218 |