V neděli 27. května v Edenu od 8:30 začne první půlden pražských žákovských přeborů pro jedenáctileté a mladší plavce.
Oddílové informace: |
|
Vypsané kategorie |
2001, 2002, 2003+4 |
Vedoucí akce | Blanka Holendová - Holakovská, pripravka@skmop.cz |
Místo konání | Praha - Eden |
Sraz | neděle do 7:45 ve vestibulu |
Program | Dopol.: Rozplavání 8:00 hod., závody 8:30 hod. Odpol.: Rozplavání 13:30 hod., závody 14:00 hod. |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BALCAROVÁ Julie | 03 | 5 | 50 P | 01:04,0 |
7 | 50 VZ | 00:48,9 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:04,9 | ||
BARTOŇOVÁ Areta | 03 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | |||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | |||
DANILINA Ekaterina | 04 | 5 | 50 P | 00:59,6 |
7 | 50 VZ | 00:49,1 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 00:54,0 | ||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 1 | 100 Z | 02:02,94 |
5 | 50 P | 00:55,4 | ||
11 | 100 PZ | 01:50,1 | ||
19 | 100 VZ | 01:41,2 | ||
21 | 100 P | 01:55,2 | ||
27 | 50 M | 00:52,5 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 5 | 50 P | 01:26,5 |
7 | 50 VZ | 01:13,2 | ||
25 | 50 Z | 01:04,6 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 1 | 100 Z | 01:34,7 |
9 | 100 M | |||
11 | 100 PZ | 01:29,3 | ||
19 | 100 VZ | 01:20,5 | ||
23 | 200 Z | |||
27 | 50 M | 00:38,8 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 5 | 50 P | 01:03,4 |
7 | 50 VZ | 00:53,0 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:05,1 | ||
MILLER Teresa | 02 | 1 | 100 Z | |
5 | 50 P | 01:06,0 | ||
7 | 50 VZ | 00:41,5 | ||
19 | 100 VZ | |||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | 00:52,1 | ||
NECHAEVA Alexandra | 03 | 5 | 50 P | 01:02,9 |
7 | 50 VZ | 00:51,1 | ||
19 | 100 VZ | |||
25 | 50 Z | 01:06,3 | ||
NOVÁKOVÁ Tereza | 02 | 1 | 100 Z | 01:49,6 |
11 | 100 PZ | 01:47,0 | ||
13 | 200 VZ | 03:32,9 | ||
19 | 100 VZ | 01:38,4 | ||
25 | 50 Z | 00:50,6 | ||
27 | 50 M | 00:57,7 | ||
POKORNÁ Anna | 02 | 1 | 100 Z | 01:49,1 |
5 | 50 P | 00:50,5 | ||
7 | 50 VZ | 00:41,0 | ||
21 | 100 P | 01:56,9 | ||
25 | 50 Z | 00:47,8 | ||
27 | 50 M | 00:49,6 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 1 | 100 Z | 01:40,6 |
5 | 50 P | 00:52,1 | ||
13 | 200 VZ | 03:09,2 | ||
19 | 100 VZ | 01:29,5 | ||
27 | 50 M | 00:47,6 | ||
31 | 400 VZ | 07:31,1 | ||
ŠTOLBOVÁ Eliška | 01 | 1 | 100 Z | 01:43,9 |
3 | 200 P | 03:50,0 | ||
11 | 100 PZ | 01:47,8 | ||
21 | 100 P | 01:48,3 | ||
23 | 200 Z | 03:35,0 | ||
27 | 50 M | 00:45,6 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 5 | 50 P | 01:04,6 |
7 | 50 VZ | 00:58,4 | ||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | 01:07,1 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 1 | 100 Z | |
5 | 50 P | 01:14,1 | ||
7 | 50 VZ | 00:49,62 | ||
19 | 100 VZ | |||
21 | 100 P | |||
25 | 50 Z | 00:52,72 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 100 Z | 01:44,7 |
8 | 50 VZ | 00:41,3 | ||
12 | 100 PZ | 01:58,4 | ||
24 | 50 Z | 00:48,9 | ||
26 | 50 M | 00:57,1 | ||
30 | 200 VZ | 03:23,2 | ||
DĚRGAČEV Timofej | 03 | 2 | 100 Z | 01:56,2 |
8 | 50 VZ | 00:45,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:50,7 | ||
24 | 50 Z | 00:50,5 | ||
FIALA Jakub | 01 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | 00:57,3 | ||
18 | 100 VZ | |||
20 | 100 P | |||
GONZÁLEZ Benjamín | 02 | 2 | 100 Z | |
6 | 50 P | 01:17,4 | ||
8 | 50 VZ | 00:55,9 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 01:03,0 | ||
GREGOR Damian | 02 | 2 | 100 Z | |
6 | 50 P | 00:59,2 | ||
8 | 50 VZ | 00:48,7 | ||
18 | 100 VZ | |||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | 00:57,0 | ||
KOTT Josef | 01 | 2 | 100 Z | 01:28,1 |
8 | 50 VZ | 00:36,17 | ||
12 | 100 PZ | 01:30,6 | ||
18 | 100 VZ | 01:25,6 | ||
22 | 200 Z | 03:26,01 | ||
28 | 200 PZ | 03:15,7 | ||
KURKA Daniel | 03 | 2 | 100 Z | 02:08,6 |
6 | 50 P | 00:59,5 | ||
18 | 100 VZ | 02:03,7 | ||
24 | 50 Z | 00:55,1 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 2 | 100 Z | 01:55,7 |
14 | 400 VZ | |||
20 | 100 P | 02:06,4 | ||
30 | 200 VZ | 04:03,9 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 4 | 200 P | 03:44,36 |
8 | 50 VZ | 00:36,75 | ||
14 | 400 VZ | 06:13,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:21,4 | ||
20 | 100 P | 01:43,9 | ||
30 | 200 VZ | 03:06,8 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | 00:53,7 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 00:59,5 | ||
PECÁNEK Richard | 02 | 2 | 100 Z | |
6 | 50 P | 00:57,0 | ||
8 | 50 VZ | 00:47,40 | ||
18 | 100 VZ | 01:59,4 | ||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | 00:53,2 | ||
RENC Matěj | 02 | 2 | 100 Z | 01:21,8 |
10 | 100 M | 01:34,5 | ||
14 | 400 VZ | 05:46,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:12,6 | ||
26 | 50 M | 00:39,8 | ||
30 | 200 VZ | 02:38,6 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 2 | 100 Z | 01:26,88 |
4 | 200 P | 03:24,19 | ||
8 | 50 VZ | 00:33,4 | ||
12 | 100 PZ | 01:26,4 | ||
18 | 100 VZ | 01:19,26 | ||
20 | 100 P | 01:31,7 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 6 | 50 P | 01:02,1 |
8 | 50 VZ | 00:42,9 | ||
24 | 50 Z | 00:47,7 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 100 Z | 01:22,7 |
10 | 100 M | 01:28,1 | ||
12 | 100 PZ | 01:24,7 | ||
18 | 100 VZ | 01:15,8 | ||
24 | 50 Z | 00:37,4 | ||
28 | 200 PZ | |||
SZABÓ David | 03 | 2 | 100 Z | 01:47,3 |
12 | 100 PZ | 01:54,2 | ||
20 | 100 P | 01:54,6 | ||
24 | 50 Z | 00:49,4 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 6 | 50 P | 00:59,2 |
8 | 50 VZ | 00:45,02 | ||
18 | 100 VZ | |||
24 | 50 Z | 00:52,35 | ||
UIBLEIN Samuel | 04 | 6 | 50 P | 01:24,2 |
8 | 50 VZ | 00:54,16 | ||
18 | 100 VZ | 02:00,0 | ||
24 | 50 Z | 00:59,33 | ||
VOLHEJN Petr | 01 | 4 | 200 P | 04:12,23 |
12 | 100 PZ | 01:40,6 | ||
20 | 100 P | 01:47,1 | ||
26 | 50 M | 00:50,7 | ||
28 | 200 PZ | 03:52,34 | ||
VOVES Jakub | 01 | 2 | 100 Z | 01:45,2 |
8 | 50 VZ | 00:37,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:42,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:41,1 | ||
26 | 50 M | 00:51,0 | ||
28 | 200 PZ | |||
ZEMAN Jakub | 01 | 4 | 200 P | |
8 | 50 VZ | 00:36,31 | ||
12 | 100 PZ | 01:37,3 | ||
20 | 100 P | 01:41,9 | ||
22 | 200 Z | 03:33,71 | ||
30 | 200 VZ | 03:01,5 | ||
ŽÁK Jakub | 01 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | 00:44,6 | ||
18 | 100 VZ | |||
20 | 100 P | |||
ŽÁK Matyáš | 03 | 6 | 50 P | 00:51,7 |
8 | 50 VZ | 00:41,8 | ||
20 | 100 P | 02:05,4 | ||
26 | 50 M | 00:51,6 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 23 | ženy: | 15 | celkem: | 38 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 113 | ženy: | 75 | celkem: | 188 |