Výsledky a další dokumenty:
Přebory MoP v dlouhých tratích; Praha - Radlice | |
Celkové výsledky: | |
MoP výsledky: | |
Přenosový soubor ČSPS: |
Poznámka: průběžné výsledky po disciplínách jsou pouze informativní.
Oficiální jsou výsledky jednotlivých půldnů, nebo celkové.
1. půlden - 8. května 2012 |
||
1. 200 VZ ženy | ||
2. 200 VZ muži | ||
3. 400 VZ ženy | ||
4. 400 VZ muži | ||
5. 800 VZ ženy | ||
6. 800 VZ muži | ||
7. 1500 VZ ženy | ||
8. 1500 VZ muži |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 5 | 800 VZ | |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 5 | 800 VZ | 10:53,9 |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 5 | 800 VZ | 10:21,0 |
ČERMÁKOVÁ Caroline | 00 | 5 | 800 VZ | |
DLABOLOVÁ Kateřina | 92 | 5 | 800 VZ | 09:27,17 |
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 1 | 200 VZ | 04:04,0 |
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 5 | 800 VZ | |
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 5 | 800 VZ | 12:15,6 |
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 3 | 400 VZ | 06:52,7 |
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 5 | 800 VZ | 12:56,4 |
KOPECKÁ Tereza | 91 | 5 | 800 VZ | 10:21,7 |
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 5 | 800 VZ | |
MICHAELI Ellen | 00 | 1 | 200 VZ | 04:00,0 |
NOVÁKOVÁ Tereza | 02 | 1 | 200 VZ | 03:53,2 |
PETROVICKÁ Veronika | 00 | 5 | 800 VZ | |
POKORNÁ Anna | 02 | 1 | 200 VZ | 03:40,0 |
POKORNÁ Eliška | 00 | 5 | 800 VZ | |
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 5 | 800 VZ | 10:09,1 |
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 5 | 800 VZ | 13:10,7 |
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 1 | 200 VZ | 03:38,0 |
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 5 | 800 VZ | 10:37,04 |
ŠRÁMKOVÁ Anna | 99 | 5 | 800 VZ | 13:01,6 |
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 1 | 200 VZ | 03:12,9 |
ŠTOLBOVÁ Eliška | 01 | 1 | 200 VZ | 03:58,2 |
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 5 | 800 VZ | 10:33,45 |
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 5 | 800 VZ | 11:22,0 |
VOHRYZKOVÁ Julie | 95 | 5 | 800 VZ | 10:37,2 |
VÝBORNÁ Šárka | 95 | 5 | 800 VZ | 10:05,2 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 8 | 1500 VZ | 22:35,0 |
ADAM Sebastian | 94 | 6 | 800 VZ | 09:48,8 |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 200 VZ | 03:23,2 |
BARTOŇ Patrik | 00 | 8 | 1500 VZ | |
BAŠTA Filip | 98 | 6 | 800 VZ | 10:41,70 |
CÉ Martin | 98 | 6 | 800 VZ | 10:19,4 |
CÉ Štěpán | 00 | 8 | 1500 VZ | 22:57,88 |
DOMIN Josef | 98 | 8 | 1500 VZ | 21:13,1 |
FAIT David | 00 | 8 | 1500 VZ | |
FIEDLER Ondřej | 87 | 6 | 800 VZ | 08:35,5 |
FLAX Jan | 00 | 8 | 1500 VZ | |
CHALOUPKA Vojtěch | 00 | 2 | 200 VZ | 03:33,8 |
JAROŠ Adam | 00 | 2 | 200 VZ | 04:30,0 |
KOPECKÝ Ondřej | 94 | 6 | 800 VZ | 10:25,00 |
KOTT Josef | 01 | 4 | 400 VZ | 06:36,6 |
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 8 | 1500 VZ | 23:23,55 |
LEDL Michal | 91 | 6 | 800 VZ | 09:40,70 |
LEDL Petr | 89 | 6 | 800 VZ | 09:17,7 |
MÜLLER Michael | 97 | 6 | 800 VZ | 10:57,0 |
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 4 | 400 VZ | 06:28,1 |
PÍCHA Pavel | 90 | 6 | 800 VZ | 09:18,10 |
PÍCHA Petr | 90 | 6 | 800 VZ | 09:33,0 |
PODUŠKA Lukáš | 98 | 6 | 800 VZ | 10:19,4 |
PŘIBYL Michal | 99 | 8 | 1500 VZ | 20:09,59 |
RENC Jakub | 99 | 8 | 1500 VZ | 19:33,01 |
RENC Matěj | 02 | 4 | 400 VZ | 05:59,1 |
RUDNĚV Ilja | 01 | 4 | 400 VZ | |
ŘÍMAL Marek | 97 | 6 | 800 VZ | 10:00,0 |
SEEMAN Michael | 97 | 6 | 800 VZ | 09:07,6 |
SMRČEK Ondřej | 02 | 4 | 400 VZ | |
SMREKOVSKÝ Štěpán | 00 | 8 | 1500 VZ | |
SZABÓ David | 03 | 2 | 200 VZ | 03:54,1 |
ŠORM Ondřej | 97 | 6 | 800 VZ | 10:32,40 |
TICHÝ Antonín | 94 | 6 | 800 VZ | 10:24,3 |
UIBLEIN Albert | 00 | 8 | 1500 VZ | |
VOLHEJN Petr | 01 | 2 | 200 VZ | 03:42,3 |
VOVES Jakub | 01 | 2 | 200 VZ | 03:30,7 |
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 6 | 800 VZ | 09:57,76 |
ZEMAN Jakub | 01 | 2 | 200 VZ | 03:11,0 |
ZEMAN Jan | 99 | 8 | 1500 VZ | 23:38,42 |
ŽABKA Michael | 92 | 6 | 800 VZ | 09:28,8 |
ŽÁK Matyáš | 03 | 2 | 200 VZ | 03:44,6 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 42 | ženy: | 28 | celkem: | 70 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 42 | ženy: | 28 | celkem: | 70 |