Poslední březnovou sobotu v Radlicích uspořádá Olymp již 44. ročník Velikonočních závodů pro mladší a starší žactvo.
Oddílové informace: |
|
Seznam přijatých: | PrijatiVelikonocky (aktualizovaný po odhláškách) |
Název závodu a termín | 44. ročník Velikonočních závodů / 31.3. 2012 |
Vypsané kategorie |
A - 1998,1999 B - 2000, 2001 |
Vedoucí akce | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz |
Příhlašování a odhlašování | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz |
Termín přihlášek / odhlášek: | 18.3. 2012 / odhlášky do 28. 3. 2012 (20:00), za pozdější odhlášky bude nutné zaplatit startovné v plné výši! |
Místo konání | bazén Motorletu Praha 5, Radlická 298/105, krytý bazén 25m, 6 drah, OMEGA |
Startovné | 60,-Kč za každý přijatý a neodhlášený start |
Sraz | sobota do 7:45 ve vestibulu |
Program | Dopoledne: Rozplavání 8:00 hod., závody 9:00 hod. Odpoledne Rozplavání 14:00 hod., závody 15:00 hod. |
Doprava | - |
Ubytování + strava | - |
Propozice závodu | PropoziceVelikonocky |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 1 | 100 VZ | 01:38,4 |
5 | 100 Z | 01:44,7 | ||
29 | 200 Z | 03:43,2 | ||
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 2 | 100 VZ | 01:07,82 |
10 | 100 P | 01:20,6 | ||
18 | 100 PZ | 01:14,04 | ||
22 | 200 PZ | 02:43,0 | ||
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 1 | 100 VZ | 01:37,0 |
17 | 100 PZ | 01:42,6 | ||
21 | 200 PZ | 03:22,4 | ||
33 | 200 VZ | 03:17,5 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 2 | 100 VZ | 01:11,3 |
6 | 100 Z | 01:16,9 | ||
18 | 100 PZ | 01:22,7 | ||
30 | 200 Z | 02:53,0 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 10 | 100 P | 01:23,8 |
18 | 100 PZ | 01:19,61 | ||
26 | 200 P | 03:00,1 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 1 | 100 VZ | 01:16,9 |
5 | 100 Z | 01:23,9 | ||
17 | 100 PZ | 01:25,1 | ||
21 | 200 PZ | 03:05,4 | ||
29 | 200 Z | 03:05,0 | ||
PETROVICKÁ Veronika | 00 | 1 | 100 VZ | 01:25,7 |
5 | 100 Z | 01:35,6 | ||
17 | 100 PZ | 01:37,5 | ||
21 | 200 PZ | 03:25,2 | ||
29 | 200 Z | 03:20,0 | ||
POKORNÁ Eliška | 00 | 1 | 100 VZ | 01:18,1 |
9 | 100 P | 01:46,6 | ||
13 | 100 M | 01:35,4 | ||
17 | 100 PZ | 01:27,1 | ||
21 | 200 PZ | 03:14,1 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 100 VZ | 01:04,9 |
17 | 100 PZ | 01:16,5 | ||
21 | 200 PZ | 02:53,65 | ||
33 | 200 VZ | 02:19,8 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 2 | 100 VZ | 01:11,30 |
10 | 100 P | 01:23,4 | ||
26 | 200 P | 02:59,2 | ||
34 | 200 VZ | 02:31,8 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 1 | 100 VZ | 01:48,9 |
5 | 100 Z | 02:04,7 | ||
9 | 100 P | 01:55,0 | ||
25 | 200 P | 03:59,54 | ||
33 | 200 VZ | 03:35,0 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 10 | 100 P | 01:30,2 |
18 | 100 PZ | 01:15,3 | ||
26 | 200 P | 02:58,5 | ||
34 | 200 VZ | 02:25,35 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CÉ Martin | 98 | 12 | 200 Z | 02:28,07 |
16 | 200 VZ | 02:11,6 | ||
20 | 100 VZ | 00:59,10 | ||
24 | 100 Z | 01:09,90 | ||
32 | 100 M | 01:19,3 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 11 | 200 Z | 03:02,7 |
15 | 200 VZ | 02:33,0 | ||
19 | 100 VZ | 01:08,3 | ||
23 | 100 Z | 01:19,9 | ||
31 | 100 M | 01:47,9 | ||
DOMIN Josef | 98 | 4 | 200 PZ | 02:49,68 |
16 | 200 VZ | 02:27,1 | ||
20 | 100 VZ | 01:05,6 | ||
32 | 100 M | 01:12,99 | ||
36 | 100 PZ | 01:19,5 | ||
FAIT David | 00 | 11 | 200 Z | 03:03,0 |
19 | 100 VZ | 01:28,64 | ||
23 | 100 Z | 01:33,30 | ||
35 | 100 PZ | 01:33,40 | ||
FLAX Jan | 00 | 7 | 200 P | 03:26,00 |
15 | 200 VZ | 02:34,9 | ||
19 | 100 VZ | 01:10,5 | ||
27 | 100 P | 01:35,0 | ||
35 | 100 PZ | 01:20,1 | ||
CHALOUPKA Vojtěch | 00 | 7 | 200 P | 03:35,0 |
11 | 200 Z | 03:31,2 | ||
15 | 200 VZ | 03:23,8 | ||
23 | 100 Z | 01:42,1 | ||
27 | 100 P | 01:48,32 | ||
35 | 100 PZ | 01:43,0 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 4 | 200 PZ | 03:04,7 |
12 | 200 Z | 02:57,7 | ||
20 | 100 VZ | 01:12,9 | ||
24 | 100 Z | 01:21,4 | ||
32 | 100 M | 01:26,9 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 4 | 200 PZ | 02:29,80 |
16 | 200 VZ | 02:12,3 | ||
20 | 100 VZ | 01:00,00 | ||
32 | 100 M | 01:13,5 | ||
36 | 100 PZ | 01:11,7 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 4 | 200 PZ | 02:35,40 |
8 | 200 P | 02:49,47 | ||
16 | 200 VZ | 02:21,56 | ||
20 | 100 VZ | 01:06,1 | ||
28 | 100 P | 01:17,55 | ||
36 | 100 PZ | 01:12,61 | ||
RENC Jakub | 99 | 12 | 200 Z | 02:36,70 |
16 | 200 VZ | 02:24,01 | ||
20 | 100 VZ | 01:07,0 | ||
24 | 100 Z | 01:13,66 | ||
32 | 100 M | 01:20,70 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 7 | 200 P | 03:36,69 |
19 | 100 VZ | 01:20,3 | ||
35 | 100 PZ | 01:26,4 | ||
SMREKOVSKÝ Štěpán | 00 | 7 | 200 P | 03:39,8 |
15 | 200 VZ | 02:56,7 | ||
19 | 100 VZ | 01:21,1 | ||
27 | 100 P | 01:40,6 | ||
ZEMAN Jakub | 01 | 7 | 200 P | 03:25,0 |
15 | 200 VZ | 03:11,0 | ||
23 | 100 Z | 01:34,0 | ||
27 | 100 P | 01:41,9 | ||
35 | 100 PZ | 01:37,3 | ||
ZEMAN Jan | 99 | 4 | 200 PZ | 02:57,8 |
8 | 200 P | 03:20,7 | ||
16 | 200 VZ | 02:23,0 | ||
20 | 100 VZ | 01:10,8 | ||
24 | 100 Z | 01:23,7 | ||
32 | 100 M | 01:31,5 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 14 | ženy: | 12 | celkem: | 26 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 69 | ženy: | 50 | celkem: | 119 |