V sobotu 24.3. 9:00 v Plzni na Slovanech bude zahájen již 24. ročník Plzeňského vytrvalce.
Oddílové informace: |
|
Výsledky: | VysledkyVytrvalec |
Seznam přijatých MoP: | PrijatiMoP |
Seznam přijatých komplet: | PrijatiKomplet |
Název závodu a termín | Plzeňský vytrvalec / 24.-25.3.. 2012 |
Vypsané kategorie
|
C - 2002 B - 2000, 2001 A - 1998,1999 J - 1996, 1997 S - 1995 a starší |
Vedoucí akce | Tomáš Seeman, dvojka@skmop.cz |
Příhlašování a odhlašování | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz |
Termín přihlášek / odhlášek: | 14.3. 2012 / odhlášky do 21. 3. 2012 (20:00), za pozdější odhlášky bude nutné zaplatit startovné v plné výši! |
Místo konání | Plavecký bazén Slovany, Nám. gen. Píky 42, krytý bazén 50m, 10 drah, OMEGA |
Startovné | 50,-Kč za každý přijatý a neodhlášený start; 70,- Kč za dlouhé tratě (800 a 1500 metrů) |
Sraz | sobota do 8:00 ve vestibulu neděle do 8:00 na bazéně |
Program | Dopoledne: Rozplavání 8:00 hod., závody 9:00 hod. Odpoledne Rozplavání 14:00 hod., závody 15:00 hod. |
Doprava | vlastní auty |
Ubytování + strava | z předchozích zkušeností stravu a ubytování neobjednáváme - vracíme se v sobotu do Prahy |
Propozice závodu | PropoziceVytrvalec |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 3 | 50 VZ | 00:30,8 |
5 | 800 VZ | 10:53,9 | ||
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 1 | 200 PZ | 02:38,9 |
3 | 50 VZ | 00:28,44 | ||
8 | 1500 VZ | 20:08,20 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 1 | 200 PZ | 02:52,0 |
12 | 100 P | 01:23,8 | ||
KOLÁŘOVÁ Anna | 97 | 3 | 50 VZ | 00:26,89 |
8 | 1500 VZ | 19:12,0 | ||
18 | 100 VZ | 00:58,01 | ||
KOPECKÁ Tereza | 91 | 3 | 50 VZ | 00:29,42 |
10 | 100 Z | 01:07,05 | ||
14 | 800 VZ | 10:21,7 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 1 | 200 PZ | 03:05,4 |
3 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
10 | 100 Z | 01:23,9 | ||
12 | 100 P | 01:40,6 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 1 | 200 PZ | 02:30,3 |
3 | 50 VZ | 00:26,74 | ||
8 | 1500 VZ | 20:16,50 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 200 PZ | 02:53,65 |
5 | 800 VZ | 10:09,1 | ||
10 | 100 Z | 01:15,8 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 1 | 200 PZ | 02:50,0 |
5 | 800 VZ | 13:10,7 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 1 | 200 PZ | 02:47,0 |
8 | 1500 VZ | 20:56,0 | ||
14 | 800 VZ | 10:50,0 | ||
16 | 100 M | 01:21,0 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 3 | 50 VZ | 00:30,4 |
5 | 800 VZ | 10:33,45 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 3 | 50 VZ | 00:29,70 |
8 | 1500 VZ | 21:57,0 | ||
10 | 100 Z | 01:15,46 | ||
VOHRYZKOVÁ Julie | 95 | 1 | 200 PZ | 02:40,20 |
3 | 50 VZ | 00:30,9 | ||
8 | 1500 VZ | 20:43,6 | ||
VÝBORNÁ Šárka | 95 | 3 | 50 VZ | 00:29,19 |
10 | 100 Z | 01:13,69 | ||
14 | 800 VZ | 10:05,2 | ||
18 | 100 VZ | 01:03,73 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Sebastian | 94 | 2 | 200 PZ | 02:15,34 |
4 | 50 VZ | 00:24,91 | ||
9 | 1500 VZ | 17:31,5 | ||
11 | 100 Z | 00:59,26 | ||
13 | 100 P | 01:19,10 | ||
CÉ Martin | 98 | 4 | 50 VZ | 00:27,2 |
7 | 1500 VZ | 18:59,06 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 4 | 50 VZ | 00:30,8 |
7 | 1500 VZ | 23:00,0 | ||
KOPECKÝ Ondřej | 94 | 4 | 50 VZ | 00:26,18 |
9 | 1500 VZ | 19:37,7 | ||
11 | 100 Z | 01:03,56 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 7 | 1500 VZ | 23:00,0 |
LEDL Petr | 89 | 2 | 200 PZ | 02:17,64 |
9 | 1500 VZ | 17:51,4 | ||
13 | 100 P | 01:08,93 | ||
17 | 100 M | 00:57,46 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 200 PZ | 02:59,4 |
4 | 50 VZ | 00:28,3 | ||
9 | 1500 VZ | 21:08,4 | ||
13 | 100 P | 01:28,8 | ||
17 | 100 M | 01:24,3 | ||
19 | 100 VZ | 01:02,5 | ||
PÍCHA Pavel | 90 | 2 | 200 PZ | 02:17,0 |
11 | 100 Z | 01:01,38 | ||
15 | 800 VZ | 09:34,00 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 4 | 50 VZ | 00:29,08 |
7 | 1500 VZ | 19:25,0 | ||
19 | 100 VZ | 01:00,00 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 2 | 200 PZ | 02:35,40 |
4 | 50 VZ | 00:29,47 | ||
7 | 1500 VZ | 21:08,7 | ||
11 | 100 Z | 01:16,3 | ||
13 | 100 P | 01:17,55 | ||
RENC Jakub | 99 | 2 | 200 PZ | 02:50,3 |
7 | 1500 VZ | 19:33,01 | ||
RENC Matěj | 02 | 4 | 50 VZ | 00:34,1 |
6 | 800 VZ | 13:00,0 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 11 | 100 Z | 01:31,54 |
13 | 100 P | 01:31,7 | ||
SEEMAN Michael | 97 | 2 | 200 PZ | 02:21,46 |
4 | 50 VZ | 00:26,91 | ||
9 | 1500 VZ | 17:14,0 | ||
15 | 800 VZ | 09:07,6 | ||
19 | 100 VZ | 00:58,2 | ||
SEEMAN Tomáš | 69 | 2 | 200 PZ | 02:26,76 |
4 | 50 VZ | 00:26,16 | ||
11 | 100 Z | 01:06,23 | ||
19 | 100 VZ | 00:57,50 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 4 | 50 VZ | 00:29,4 |
13 | 100 P | 01:13,86 | ||
15 | 800 VZ | 11:24,9 | ||
TICHÝ Antonín | 94 | 2 | 200 PZ | 02:22,79 |
13 | 100 P | 01:10,06 | ||
15 | 800 VZ | 10:24,3 | ||
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 2 | 200 PZ | 02:15,49 |
4 | 50 VZ | 00:24,27 | ||
13 | 100 P | 01:09,51 | ||
15 | 800 VZ | 10:29,2 | ||
17 | 100 M | 00:57,66 | ||
ZEMAN Jan | 99 | 4 | 50 VZ | 00:30,88 |
7 | 1500 VZ | 23:57,6 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 19 | ženy: | 14 | celkem: | 33 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 62 | ženy: | 41 | celkem: | 103 |