Výsledky z dnešních závodů naleznete v následujicí tabulce:
Výsledky: | VýsledkyLouny |
Přenosový soubor ČSPS: | V120225VYS |
Seznam přijatých: | SeznamPrijatych |
Název závodu a termín | Malá cena PROSEN Louny / 25.2. 2012 |
Vypsané kategorie | A - ročník nar. 00, B - ročník nar. 01, C - ročník nar. 02, D - ročník nar. 03 a mladší |
Vedoucí akce | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz, 721 950 748 |
Příhlašování a odhlašování | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz, 721 950 748 |
Termín přihlášek / odhlášek: | 13.2. 2012 / odhlášky do 22. 2. 2012 (20:00), za pozdější odhlášky bude nutné zaplatit startovné v plné výši! |
Místo konání | Plavecká hala Louny, Palackého 2505, krytý bazén 25m, 6 drah |
Startovné | 35,-Kč za každý přijatý a neodhlášený start |
Sraz | sobota do 7:45 ve vestibulu |
Program | Dopoledne: Rozplavání 8:00 hod., závody 9:00 hod. Odpoledne Rozplavání 14:00 hod., závody 15:00 hod. |
Doprava | vlastní auty- prosím všechny co jedou auty a budou mít volné místo, aby mi napsali na mail (dvojka@skmop.cz) |
Ubytování + strava | neobjednáváme |
Propozice závodu | PropoziceLouny |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 5 | 50 VZ | 00:42,4 |
7 | 100 Z | 01:44,7 | ||
15 | 100 VZ | 01:38,4 | ||
17 | 50 Z | 00:50,3 | ||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 3 | 100 P | 01:56,3 |
5 | 50 VZ | 00:44,5 | ||
9 | 50 M | 00:52,5 | ||
13 | 50 P | 00:55,4 | ||
17 | 50 Z | 00:58,5 | ||
19 | 100 PZ | 01:55,8 | ||
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 3 | 100 P | 01:45,19 |
5 | 50 VZ | 00:44,0 | ||
9 | 50 M | 00:48,5 | ||
13 | 50 P | 00:51,1 | ||
17 | 50 Z | 00:51,2 | ||
19 | 100 PZ | 01:42,6 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 3 | 100 P | 01:43,5 |
5 | 50 VZ | 00:36,8 | ||
9 | 50 M | 00:41,3 | ||
13 | 50 P | 00:46,7 | ||
15 | 100 VZ | 01:23,5 | ||
19 | 100 PZ | 01:33,2 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 1 | 200 VZ | 02:58,0 |
3 | 100 P | 01:41,5 | ||
5 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
7 | 100 Z | 01:23,9 | ||
9 | 50 M | 00:40,0 | ||
15 | 100 VZ | 01:16,9 | ||
17 | 50 Z | 00:39,9 | ||
19 | 100 PZ | 01:25,1 | ||
PETROVICKÁ Veronika | 00 | 1 | 200 VZ | 03:25,9 |
7 | 100 Z | 01:35,6 | ||
9 | 50 M | 00:47,6 | ||
13 | 50 P | 00:52,1 | ||
15 | 100 VZ | 01:25,7 | ||
19 | 100 PZ | 01:37,5 | ||
POKORNÁ Anna | 02 | 3 | 100 P | 02:01,66 |
5 | 50 VZ | 00:48,5 | ||
7 | 100 Z | 01:55,0 | ||
13 | 50 P | 00:57,1 | ||
17 | 50 Z | 00:54,3 | ||
POKORNÁ Eliška | 00 | 5 | 50 VZ | 00:33,8 |
7 | 100 Z | 01:29,3 | ||
9 | 50 M | 00:40,6 | ||
13 | 50 P | 00:49,1 | ||
15 | 100 VZ | 01:18,1 | ||
19 | 100 PZ | 01:32,7 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 200 VZ | 02:19,86 |
5 | 50 VZ | 00:30,4 | ||
9 | 50 M | 00:35,9 | ||
13 | 50 P | 00:43,7 | ||
17 | 50 Z | 00:36,5 | ||
19 | 100 PZ | 01:16,5 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 3 | 100 P | 01:55,0 |
5 | 50 VZ | 00:43,4 | ||
7 | 100 Z | 02:04,7 | ||
13 | 50 P | 00:55,5 | ||
15 | 100 VZ | 01:48,9 | ||
17 | 50 Z | 00:55,4 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 1 | 200 VZ | 03:22,4 |
7 | 100 Z | 1:41,3 | ||
9 | 50 M | 00:47,6 | ||
13 | 50 P | 00:56,5 | ||
15 | 100 VZ | 01:30,1 | ||
19 | 100 PZ | 01:40,8 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 200 VZ | 03:41,9 |
4 | 100 P | 01:56,8 | ||
8 | 100 Z | 01:50,5 | ||
12 | 50 P | 00:56,6 | ||
16 | 50 Z | 00:52,5 | ||
18 | 100 PZ | 01:58,4 | ||
FLAX Jan | 00 | 2 | 200 VZ | 02:43,2 |
6 | 50 VZ | 00:32,5 | ||
10 | 50 M | 00:38,0 | ||
12 | 50 P | 00:43,1 | ||
14 | 100 VZ | 01:15,0 | ||
18 | 100 PZ | 01:20,9 | ||
KURKA Daniel | 03 | 4 | 100 P | 02:25,4 |
6 | 50 VZ | 00:50,7 | ||
12 | 50 P | 01:02,7 | ||
16 | 50 Z | 00:56,6 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 4 | 100 P | 02:18,9 |
8 | 100 Z | 01:57,0 | ||
12 | 50 P | 01:02,2 | ||
14 | 100 VZ | 01:56,5 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 4 | 100 P | 01:44,9 |
6 | 50 VZ | 00:37,3 | ||
10 | 50 M | 00:54,4 | ||
12 | 50 P | 00:48,8 | ||
14 | 100 VZ | 01:22,5 | ||
18 | 100 PZ | 01:42,2 | ||
RENC Matěj | 02 | 2 | 200 VZ | 02:46,72 |
8 | 100 Z | 01:23,2 | ||
10 | 50 M | 00:40,3 | ||
14 | 100 VZ | 01:14,8 | ||
16 | 50 Z | 00:41,7 | ||
18 | 100 PZ | 01:30,6 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 4 | 100 P | 01:36,0 |
6 | 50 VZ | 00:34,7 | ||
12 | 50 P | 00:42,2 | ||
18 | 100 PZ | 01:27,4 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 6 | 50 VZ | 00:47,0 |
12 | 50 P | 01:04,7 | ||
16 | 50 Z | 00:51,0 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 6 | 50 VZ | 00:34,4 |
8 | 100 Z | 01:24,7 | ||
10 | 50 M | 00:41,7 | ||
12 | 50 P | 00:50,3 | ||
14 | 100 VZ | 01:15,8 | ||
18 | 100 PZ | 01:28,5 | ||
SMREKOVSKÝ Štěpán | 00 | 2 | 200 VZ | 03:27,4 |
4 | 100 P | 01:46,1 | ||
6 | 50 VZ | 00:35,9 | ||
12 | 50 P | 00:50,60 | ||
14 | 100 VZ | 01:28,6 | ||
16 | 50 Z | 00:45,2 | ||
SZABÓ David | 03 | 4 | 100 P | 01:57,7 |
8 | 100 Z | 01:48,4 | ||
16 | 50 Z | 00:50,4 | ||
18 | 100 PZ | |||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 6 | 50 VZ | 00:50,8 |
12 | 50 P | 01:08,5 | ||
16 | 50 Z | 00:56,8 | ||
UIBLEIN Albert | 00 | 4 | 100 P | 01:54,5 |
6 | 50 VZ | 00:40,1 | ||
8 | 100 Z | 01:33,8 | ||
12 | 50 P | 01:00,0 | ||
14 | 100 VZ | 01:27,2 | ||
16 | 50 Z | 00:51,0 | ||
VOVES Jakub | 01 | 6 | 50 VZ | 00:41,26 |
8 | 100 Z | 01:45,9 | ||
10 | 50 M | 00:51,9 | ||
12 | 50 P | 00:52,1 | ||
16 | 50 Z | 00:48,1 | ||
18 | 100 PZ | 01:42,8 | ||
ZEMAN Jakub | 01 | 4 | 100 P | 01:48,1 |
8 | 100 Z | 01:41,98 | ||
10 | 50 M | 00:45,6 | ||
12 | 50 P | 00:48,1 | ||
14 | 100 VZ | 01:23,9 | ||
18 | 100 PZ | 01:38,6 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 6 | 50 VZ | 00:43,9 |
10 | 50 M | 00:53,7 | ||
12 | 50 P | 00:51,7 | ||
14 | 100 VZ | 01:43,4 | ||
18 | 100 PZ |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 16 | ženy: | 11 | celkem: | 27 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 81 | ženy: | 65 | celkem: | 146 |