V pondělí 7.11. se v Radlicích od 17:15 do 19:00 uskuteční Oddílové srovnávací přebory žactva.Přihlášky, odhlášky a dohlášky prosíme řešit s trenéry družstev.
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 2 | 50 VZ | 00:42,57 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:59,6 | ||
8 | 50 Z | 00:50,3 | ||
ČERMÁKOVÁ Caroline | 00 | 2 | 50 VZ | 00:42,5 |
4 | 50 M | 01:00,0 | ||
6 | 50 P | 00:56,4 | ||
8 | 50 Z | 00:50,1 | ||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 2 | 50 VZ | 00:51,6 |
4 | 50 M | 01:01,1 | ||
6 | 50 P | 00:57,8 | ||
8 | 50 Z | 00:58,5 | ||
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 2 | 50 VZ | 00:44,24 |
4 | 50 M | 00:48,5 | ||
6 | 50 P | 00:51,1 | ||
8 | 50 Z | 00:51,2 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 2 | 50 VZ | 00:31,5 |
4 | 50 M | 00:38,4 | ||
6 | 50 P | 00:47,7 | ||
8 | 50 Z | 00:36,8 | ||
JIRMANOVÁ Sofie | 04 | 2 | 50 VZ | |
6 | 50 P | |||
8 | 50 Z | |||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 2 | 50 VZ | 00:36,8 |
4 | 50 M | 00:41,6 | ||
6 | 50 P | 00:46,7 | ||
8 | 50 Z | 00:45,3 | ||
KADLECOVÁ Anna | 01 | 2 | 50 VZ | 00:50,6 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:56,5 | ||
8 | 50 Z | 01:00,0 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 2 | 50 VZ | 00:34,0 |
4 | 50 M | 00:38,0 | ||
6 | 50 P | 00:40,2 | ||
8 | 50 Z | 00:39,7 | ||
KOUDELÁKOVÁ Barbora | 99 | 2 | 50 VZ | 00:38,9 |
4 | 50 M | 00:53,1 | ||
6 | 50 P | 00:51,7 | ||
8 | 50 Z | 00:47,0 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 2 | 50 VZ | |
6 | 50 P | |||
8 | 50 Z | |||
LEŠOVÁ Tereza | 02 | 2 | 50 VZ | 00:52,4 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 01:14,7 | ||
8 | 50 Z | 00:58,7 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 2 | 50 VZ | 00:35,3 |
4 | 50 M | 00:42,3 | ||
6 | 50 P | 00:51,1 | ||
8 | 50 Z | 00:39,9 | ||
MATĚJKOVÁ Amálie | 05 | 2 | 50 VZ | |
6 | 50 P | |||
8 | 50 Z | |||
MICHAELI Ellen | 00 | 2 | 50 VZ | 00:45,6 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:56,0 | ||
8 | 50 Z | 00:58,4 | ||
MILLER Teresa | 02 | 2 | 50 VZ | |
6 | 50 P | |||
8 | 50 Z | |||
NOURSE Eliška | 01 | 2 | 50 VZ | 00:36,5 |
4 | 50 M | 00:51,1 | ||
6 | 50 P | 00:53,0 | ||
8 | 50 Z | 00:42,5 | ||
NOVÁKOVÁ Jindřiška | 01 | 2 | 50 VZ | 00:44,9 |
6 | 50 P | 01:08,2 | ||
8 | 50 Z | 00:51,8 | ||
NOVÁKOVÁ Tereza | 02 | 2 | 50 VZ | 00:46,7 |
4 | 50 M | 00:57,7 | ||
6 | 50 P | 01:00,8 | ||
8 | 50 Z | 00:50,6 | ||
ONDRÁŠKOVÁ Adriana | 00 | 2 | 50 VZ | 00:36,0 |
4 | 50 M | 00:41,0 | ||
6 | 50 P | 00:49,0 | ||
8 | 50 Z | 00:40,0 | ||
PETROVICKÁ Veronika | 00 | 2 | 50 VZ | 00:40,0 |
4 | 50 M | 00:49,9 | ||
6 | 50 P | 00:53,2 | ||
8 | 50 Z | 00:48,61 | ||
POKORNÁ Anna | 02 | 2 | 50 VZ | 00:48,5 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:57,6 | ||
8 | 50 Z | 00:54,9 | ||
POKORNÁ Eliška | 00 | 2 | 50 VZ | 00:33,8 |
4 | 50 M | 00:40,7 | ||
6 | 50 P | 00:49,1 | ||
8 | 50 Z | 00:42,2 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 2 | 50 VZ | 00:30,4 |
4 | 50 M | 00:35,9 | ||
6 | 50 P | 00:45,2 | ||
8 | 50 Z | 00:36,5 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 2 | 50 VZ | 00:32,4 |
4 | 50 M | 00:41,7 | ||
6 | 50 P | 00:40,1 | ||
8 | 50 Z | 00:40,4 | ||
ŠÍROVÁ Barbora | 00 | 2 | 50 VZ | 00:47,0 |
6 | 50 P | 00:57,5 | ||
8 | 50 Z | |||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 2 | 50 VZ | 00:31,6 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:40,9 | ||
8 | 50 Z | |||
ŠRÁMKOVÁ Anna | 99 | 2 | 50 VZ | 00:39,6 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:50,9 | ||
8 | 50 Z | 00:44,70 | ||
ŠRÁMKOVÁ Ludmila | 02 | 2 | 50 VZ | 00:52,8 |
4 | 50 M | |||
6 | 50 P | 00:57,0 | ||
8 | 50 Z | 00:58,0 | ||
TÓTHOVÁ Tereza | 03 | 2 | 50 VZ | |
6 | 50 P | |||
8 | 50 Z | |||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 2 | 50 VZ | 00:30,6 |
4 | 50 M | 00:34,1 | ||
6 | 50 P | 00:39,6 | ||
8 | 50 Z | 00:35,5 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 2 | 50 VZ | |
6 | 50 P | |||
8 | 50 Z |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 1 | 50 VZ | 00:30,05 |
3 | 50 M | 00:40,2 | ||
5 | 50 P | 00:45,8 | ||
7 | 50 Z | 00:40,19 | ||
ACHEDŽAK Anton | 02 | 1 | 50 VZ | 00:44,8 |
3 | 50 M | |||
5 | 50 P | 00:56,8 | ||
7 | 50 Z | 00:54,6 | ||
BARTOŇ Patrik | 00 | 1 | 50 VZ | 00:38,8 |
3 | 50 M | 00:47,2 | ||
5 | 50 P | 00:54,3 | ||
7 | 50 Z | 00:47,8 | ||
BENDA Roman | 99 | 1 | 50 VZ | 00:38,1 |
3 | 50 M | 00:45,6 | ||
5 | 50 P | 00:55,6 | ||
7 | 50 Z | 00:48,2 | ||
BURŠA Daniel | 97 | 1 | 50 VZ | 00:30,8 |
3 | 50 M | 00:34,1 | ||
5 | 50 P | 00:42,5 | ||
7 | 50 Z | 00:37,2 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 1 | 50 VZ | 00:32,3 |
3 | 50 M | 00:36,0 | ||
5 | 50 P | 00:46,2 | ||
7 | 50 Z | 00:40,3 | ||
DĚRGAČEV Timofej | 03 | 1 | 50 VZ | 00:57,0 |
5 | 50 P | 01:08,3 | ||
7 | 50 Z | 00:55,93 | ||
DOMIN Josef | 98 | 1 | 50 VZ | 00:30,29 |
3 | 50 M | 00:33,9 | ||
5 | 50 P | 00:46,4 | ||
7 | 50 Z | 00:36,8 | ||
FAIT David | 00 | 1 | 50 VZ | 00:38,1 |
3 | 50 M | 00:49,1 | ||
5 | 50 P | 00:49,8 | ||
7 | 50 Z | 00:44,6 | ||
FIALA Jakub | 01 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
FLAX Jan | 00 | 1 | 50 VZ | 00:33,5 |
3 | 50 M | 00:38,0 | ||
5 | 50 P | 00:43,1 | ||
7 | 50 Z | 00:39,4 | ||
GONZÁLEZ Benjamín | 02 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
GREGOR Damian | 02 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
HOVORKA Tomáš | 05 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
CHALOUPKA Vojtěch | 00 | 1 | 50 VZ | 00:46,3 |
3 | 50 M | 00:50,0 | ||
5 | 50 P | 00:52,7 | ||
7 | 50 Z | 00:51,9 | ||
JAROŠ Adam | 00 | 1 | 50 VZ | 00:54,7 |
5 | 50 P | 01:00,8 | ||
7 | 50 Z | 01:08,6 | ||
KOTT Josef | 01 | 1 | 50 VZ | 00:40,0 |
3 | 50 M | 00:46,3 | ||
5 | 50 P | 00:53,5 | ||
7 | 50 Z | 00:42,2 | ||
KURKA Daniel | 03 | 1 | 50 VZ | 00:54,7 |
5 | 50 P | 01:06,1 | ||
7 | 50 Z | 00:57,1 | ||
MATĚJKA Kryštof | 03 | 1 | 50 VZ | 00:52,89 |
3 | 50 M | |||
5 | 50 P | 01:03,8 | ||
7 | 50 Z | 00:57,8 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 1 | 50 VZ | 00:41,3 |
3 | 50 M | |||
5 | 50 P | 00:51,4 | ||
7 | 50 Z | 00:49,6 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
PECÁNEK Richard | 02 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
PŘIBYL Michal | 99 | 1 | 50 VZ | 00:30,3 |
3 | 50 M | 00:36,5 | ||
5 | 50 P | 00:40,5 | ||
7 | 50 Z | 00:34,9 | ||
RENC Jakub | 99 | 1 | 50 VZ | 00:32,2 |
3 | 50 M | 00:36,0 | ||
5 | 50 P | 00:43,6 | ||
7 | 50 Z | 00:36,2 | ||
RENC Matěj | 02 | 1 | 50 VZ | 00:34,8 |
3 | 50 M | 00:43,6 | ||
5 | 50 P | 00:52,8 | ||
7 | 50 Z | 00:41,7 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 1 | 50 VZ | 00:36,5 |
3 | 50 M | 00:47,6 | ||
5 | 50 P | 00:43,3 | ||
7 | 50 Z | 00:40,8 | ||
SEDLÁČEK Matyáš | 03 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
SMRČEK Ondřej | 02 | 1 | 50 VZ | 00:34,4 |
3 | 50 M | 00:41,7 | ||
5 | 50 P | 00:50,3 | ||
7 | 50 Z | 00:41,4 | ||
SMREKOVSKÝ Štěpán | 00 | 1 | 50 VZ | 00:36,9 |
3 | 50 M | 00:57,2 | ||
5 | 50 P | 00:50,60 | ||
7 | 50 Z | 00:45,2 | ||
SZABÓ David | 03 | 1 | 50 VZ | 00:57,12 |
3 | 50 M | |||
5 | 50 P | 01:00,7 | ||
7 | 50 Z | 00:54,2 | ||
ŠPAŇÁR Ondřej | 04 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
TŘÍSKA Jan | 01 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
UIBLEIN Albert | 00 | 1 | 50 VZ | 00:41,6 |
3 | 50 M | 01:08,0 | ||
5 | 50 P | 01:00,0 | ||
7 | 50 Z | 00:51,0 | ||
UIBLEIN Samuel | 04 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
VENCL Jakub | 97 | 1 | 50 VZ | 00:28,6 |
3 | 50 M | 00:33,6 | ||
5 | 50 P | 00:40,1 | ||
7 | 50 Z | 00:37,30 | ||
VOLHEJN Petr | 01 | 1 | 50 VZ | 00:44,7 |
3 | 50 M | 00:54,2 | ||
5 | 50 P | 00:51,5 | ||
7 | 50 Z | 00:50,3 | ||
VOVES Jakub | 01 | 1 | 50 VZ | 00:41,26 |
3 | 50 M | 00:54,2 | ||
5 | 50 P | 00:52,1 | ||
7 | 50 Z | 00:48,1 | ||
ZEMAN Jakub | 01 | 1 | 50 VZ | 00:40,0 |
3 | 50 M | 00:51,4 | ||
5 | 50 P | 00:53,7 | ||
7 | 50 Z | 00:46,4 | ||
ŽÁK Jakub | 01 | 1 | 50 VZ | |
5 | 50 P | |||
7 | 50 Z | |||
ŽÁK Matyáš | 03 | 1 | 50 VZ | 00:47,0 |
3 | 50 M | |||
5 | 50 P | 00:51,7 | ||
7 | 50 Z | 00:57,26 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 41 | ženy: | 32 | celkem: | 73 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 149 | ženy: | 120 | celkem: | 269 |