V sobotu 19.11. začne v 11:00 VC Brna. Závod je součástí Českého poháru v plavání a lze očekávat velmi kvalitní obsazení. Termínem uzávěrky přihlášek je 8.11. Seznam přihlášených plavců Motorletu následuje:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 6 | 200 Z | 02:33,4 |
12 | 50 Z | 00:33,53 | ||
16 | 50 VZ | 00:28,95 | ||
30 | 100 Z | 01:11,3 | ||
36 | 400 VZ | 04:53,03 | ||
DLABOLOVÁ Kateřina | 92 | 2 | 200 VZ | 02:07,80 |
8 | 50 M | 00:30,58 | ||
16 | 50 VZ | 00:27,43 | ||
26 | 100 M | 01:10,42 | ||
32 | 100 VZ | 00:58,39 | ||
36 | 400 VZ | 04:36,24 | ||
KOLÁŘOVÁ Kristýna | 92 | 4 | 50 P | 00:32,02 |
16 | 50 VZ | 00:28,0 | ||
28 | 100 P | 01:10,89 | ||
34 | 100 PZ | 01:10,83 | ||
KOPECKÁ Tereza | 91 | 6 | 200 Z | 02:26,13 |
12 | 50 Z | 00:31,63 | ||
30 | 100 Z | 01:07,05 | ||
34 | 100 PZ | 01:10,30 | ||
TICHÁČKOVÁ Klára | 95 | 2 | 200 VZ | 02:22,1 |
16 | 50 VZ | 00:30,34 | ||
32 | 100 VZ | 01:06,07 | ||
36 | 400 VZ | 05:05,6 | ||
VÝBORNÁ Šárka | 95 | 2 | 200 VZ | 02:19,06 |
16 | 50 VZ | 00:29,2 | ||
20 | 800 VZ | 10:05,2 | ||
30 | 100 Z | 01:13,69 | ||
36 | 400 VZ | 04:54,4 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Sebastian | 94 | 5 | 200 Z | 02:11,41 |
11 | 50 Z | 00:28,61 | ||
15 | 50 VZ | 00:25,21 | ||
25 | 100 M | 01:02,81 | ||
29 | 100 Z | 00:59,70 | ||
33 | 100 PZ | 01:02,68 | ||
KOPECKÝ Ondřej | 94 | 5 | 200 Z | 02:18,20 |
11 | 50 Z | 00:28,67 | ||
29 | 100 Z | 01:03,61 | ||
LEDL Michal | 91 | 7 | 50 M | 00:23,60 |
33 | 100 PZ | 00:54,30 | ||
LEDL Petr | 89 | 7 | 50 M | 00:26,48 |
11 | 50 Z | 00:28,17 | ||
25 | 100 M | 00:57,46 | ||
29 | 100 Z | 00:58,96 | ||
33 | 100 PZ | 01:02,21 | ||
PÍCHA Pavel | 90 | 1 | 200 VZ | 01:55,63 |
7 | 50 M | 00:26,34 | ||
25 | 100 M | 00:56,92 | ||
31 | 100 VZ | 00:53,33 | ||
PÍCHA Petr | 90 | 7 | 50 M | 00:26,79 |
15 | 50 VZ | 00:24,98 | ||
25 | 100 M | 00:57,89 | ||
31 | 100 VZ | 00:53,61 | ||
TICHÝ Antonín | 94 | 3 | 50 P | 00:32,4 |
9 | 200 P | 02:36,20 | ||
17 | 200 PZ | 02:22,79 | ||
25 | 100 M | 01:02,58 | ||
27 | 100 P | 01:10,63 | ||
33 | 100 PZ | 01:04,54 | ||
VANĚČEK Viktor | 91 | 3 | 50 P | 00:29,41 |
9 | 200 P | 02:15,31 | ||
27 | 100 P | 01:03,22 | ||
33 | 100 PZ | 00:57,55 | ||
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 7 | 50 M | 00:26,96 |
11 | 50 Z | 00:28,19 | ||
15 | 50 VZ | 00:24,27 | ||
25 | 100 M | 00:58,73 | ||
31 | 100 VZ | 00:52,66 | ||
ŽABKA Michael | 92 | 3 | 50 P | 00:31,76 |
9 | 200 P | 02:35,36 | ||
17 | 200 PZ | 02:19,55 | ||
27 | 100 P | 01:10,77 | ||
31 | 100 VZ | 00:55,71 | ||
33 | 100 PZ | 01:03,42 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 10 | ženy: | 6 | celkem: | 16 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 45 | ženy: | 28 | celkem: | 73 |