Přihláška na KPŽ (1997-1999)
Vydáno dne 01. 11. 2011 (počet přístupů 1486)
V pátek 11. listopadu v 16:00 záčínají na Strahově KPŽ pro plavce ročník narození 1997 až 1999. Rozplavání je od 15:15. V sobotu začínají závody v 8:45 a rozplavání je od 8:00. Následuje seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 4 | 100 P | 01:20,6 |
| 8 | 100 PZ | 01:14,04 |
| 12 | 800 VZ | 10:53,9 |
| 15 | 200 PZ | 02:43,0 |
| 17 | 100 Z | 01:13,2 |
| 27 | 200 P | 02:55,36 |
| 31 | 400 PZ | 06:03,01 |
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 2 | 200 VZ | 02:38,2 |
| 8 | 100 PZ | 01:24,28 |
| 12 | 800 VZ | 12:29,2 |
| 13 | 50 VZ | 00:31,5 |
| 17 | 100 Z | 01:16,9 |
| 23 | 200 Z | 02:55,9 |
| 29 | 100 VZ | 01:11,3 |
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 4 | 100 P | 01:24,4 |
| 8 | 100 PZ | 01:19,61 |
| 13 | 50 VZ | 00:34,0 |
| 15 | 200 PZ | 02:57,3 |
| 27 | 200 P | 03:01,95 |
| 31 | 400 PZ | |
KOUDELÁKOVÁ Barbora | 99 | 2 | 200 VZ | 03:46,1 |
| 4 | 100 P | 01:51,4 |
| 13 | 50 VZ | 00:38,9 |
| 17 | 100 Z | 01:42,1 |
| 27 | 200 P | 04:02,9 |
| 29 | 100 VZ | 01:33,0 |
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 2 | 200 VZ | 02:35,8 |
| 4 | 100 P | 01:24,5 |
| 8 | 100 PZ | 01:25,24 |
| 13 | 50 VZ | 00:32,4 |
| 15 | 200 PZ | 03:01,1 |
| 17 | 100 Z | 01:24,1 |
| 23 | 200 Z | 02:58,2 |
| 27 | 200 P | 03:01,7 |
| 29 | 100 VZ | 01:11,30 |
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 2 | 200 VZ | 02:39,6 |
| 4 | 100 P | 01:28,5 |
| 13 | 50 VZ | 00:31,6 |
| 17 | 100 Z | 02:30,6 |
| 29 | 100 VZ | 01:09,99 |
ŠRÁMKOVÁ Anna | 99 | 4 | 100 P | 01:34,2 |
| 8 | 100 PZ | 01:32,1 |
| 12 | 800 VZ | |
| 13 | 50 VZ | 00:39,6 |
| 15 | 200 PZ | 03:21,0 |
| 27 | 200 P | 03:21,1 |
| 31 | 400 PZ | |
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 6 | 200 M | 02:49,49 |
| 8 | 100 PZ | 01:15,3 |
| 12 | 800 VZ | 11:02,39 |
| 13 | 50 VZ | 00:30,6 |
| 15 | 200 PZ | 02:46,8 |
| 19 | 400 VZ | 05:09,78 |
| 25 | 100 M | 01:16,0 |
| 29 | 100 VZ | 01:05,67 |
| 31 | 400 PZ | |
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 2 | 200 VZ | 02:27,6 |
| 8 | 100 PZ | 01:19,36 |
| 12 | 800 VZ | 11:30,8 |
| 13 | 50 VZ | 00:30,97 |
| 15 | 200 PZ | 02:48,6 |
| 17 | 100 Z | 01:18,7 |
| 23 | 200 Z | 02:45,7 |
| 29 | 100 VZ | 01:09,0 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 1 | 200 VZ | 02:31,6 |
| 9 | 400 VZ | 05:19,75 |
| 14 | 50 VZ | 00:30,05 |
| 18 | 100 Z | 01:18,92 |
| 26 | 100 M | |
| 30 | 100 VZ | 01:05,34 |
BAŠTA Filip | 98 | 1 | 200 VZ | 02:17,32 |
| 7 | 100 PZ | 01:11,0 |
| 9 | 400 VZ | 05:00,3 |
| 14 | 50 VZ | 00:27,9 |
| 18 | 100 Z | 01:13,4 |
| 22 | 1500 VZ | 20:20,12 |
| 24 | 200 Z | |
| 30 | 100 VZ | 01:00,5 |
BENDA Roman | 99 | 1 | 200 VZ | 03:15,31 |
| 3 | 100 P | 02:02,13 |
| 14 | 50 VZ | 00:38,1 |
| 18 | 100 Z | 01:38,5 |
| 30 | 100 VZ | 01:31,6 |
BURŠA Daniel | 97 | 1 | 200 VZ | 02:26,2 |
| 7 | 100 PZ | 01:18,16 |
| 16 | 200 PZ | 02:39,60 |
| 18 | 100 Z | 01:15,41 |
| 26 | 100 M | 01:13,96 |
| 30 | 100 VZ | 01:05,63 |
CÉ Martin | 98 | 1 | 200 VZ | 02:14,67 |
| 9 | 400 VZ | 05:07,41 |
| 14 | 50 VZ | 00:27,94 |
| 18 | 100 Z | 01:11,53 |
| 22 | 1500 VZ | 19:27,49 |
| 24 | 200 Z | 02:29,5 |
| 30 | 100 VZ | 01:00,07 |
DOMIN Josef | 98 | 1 | 200 VZ | 02:27,1 |
| 5 | 200 M | 02:51,42 |
| 9 | 400 VZ | 05:09,42 |
| 14 | 50 VZ | 00:30,29 |
| 18 | 100 Z | 01:28,20 |
| 26 | 100 M | 01:15,11 |
| 30 | 100 VZ | 01:06,2 |
DVOŘÁK Jakub | 97 | 3 | 100 P | 01:21,3 |
| 7 | 100 PZ | 01:12,22 |
| 14 | 50 VZ | 00:28,55 |
| 18 | 100 Z | 01:09,9 |
| 22 | 1500 VZ | 22:39,8 |
| 24 | 200 Z | 02:32,4 |
| 30 | 100 VZ | 01:03,2 |
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 1 | 200 VZ | 02:46,9 |
| 7 | 100 PZ | 01:27,76 |
| 14 | 50 VZ | 00:32,5 |
| 18 | 100 Z | 01:21,4 |
| 26 | 100 M | 01:26,9 |
| 30 | 100 VZ | 01:12,9 |
MÜLLER Michael | 97 | 1 | 200 VZ | 02:21,85 |
| 7 | 100 PZ | 01:19,31 |
| 9 | 400 VZ | 06:10,4 |
| 14 | 50 VZ | 00:28,9 |
| 18 | 100 Z | 01:11,7 |
| 22 | 1500 VZ | 21:08,4 |
| 24 | 200 Z | 02:35,0 |
| 30 | 100 VZ | 01:04,6 |
PODUŠKA Lukáš | 98 | 1 | 200 VZ | 02:15,59 |
| 7 | 100 PZ | 01:13,19 |
| 9 | 400 VZ | 04:55,72 |
| 16 | 200 PZ | 02:33,9 |
| 22 | 1500 VZ | 19:32,7 |
| 26 | 100 M | 01:13,6 |
| 30 | 100 VZ | 01:02,9 |
| 32 | 400 PZ | 05:33,82 |
PŘIBYL Michal | 99 | 1 | 200 VZ | 02:21,56 |
| 3 | 100 P | 01:22,1 |
| 7 | 100 PZ | 01:16,53 |
| 14 | 50 VZ | 00:30,3 |
| 16 | 200 PZ | 02:38,50 |
| 18 | 100 Z | 01:19,4 |
| 24 | 200 Z | 02:49,8 |
| 28 | 200 P | 02:58,51 |
| 32 | 400 PZ | 05:55,6 |
RENC Jakub | 99 | 1 | 200 VZ | 02:27,37 |
| 7 | 100 PZ | 01:20,0 |
| 9 | 400 VZ | 05:06,7 |
| 18 | 100 Z | 01:16,21 |
| 22 | 1500 VZ | 20:18,1 |
| 24 | 200 Z | 02:40,8 |
| 26 | 100 M | 01:24,9 |
| 28 | 200 P | 03:20,57 |
ŘÍMAL Marek | 97 | 1 | 200 VZ | 02:14,37 |
| 5 | 200 M | 02:43,5 |
| 14 | 50 VZ | 00:28,5 |
| 18 | 100 Z | 01:08,90 |
| 22 | 1500 VZ | 21:23,5 |
| 24 | 200 Z | |
| 26 | 100 M | 01:08,40 |
| 30 | 100 VZ | 01:02,0 |
SEEMAN Michael | 97 | 1 | 200 VZ | 02:05,7 |
| 9 | 400 VZ | 04:28,6 |
| 16 | 200 PZ | 02:25,59 |
| 22 | 1500 VZ | 17:29,2 |
| 26 | 100 M | 01:08,65 |
| 32 | 400 PZ | 05:13,51 |
ŠORM Ondřej | 97 | 3 | 100 P | 01:16,62 |
| 7 | 100 PZ | 01:15,23 |
| 14 | 50 VZ | 00:30,1 |
| 16 | 200 PZ | 03:03,9 |
| 22 | 1500 VZ | 22:51,8 |
| 28 | 200 P | 02:48,47 |
| 30 | 100 VZ | 01:06,84 |
VENCL Jakub | 97 | 3 | 100 P | 01:25,49 |
| 7 | 100 PZ | 01:16,0 |
| 14 | 50 VZ | 00:28,6 |
| 18 | 100 Z | 01:16,66 |
| 24 | 200 Z | 03:33,38 |
| 30 | 100 VZ | 01:04,0 |
ZEMAN Jan | 99 | 3 | 100 P | 01:34,7 |
| 5 | 200 M | 03:17,9 |
| 14 | 50 VZ | 00:31,7 |
| 16 | 200 PZ | 02:59,4 |
| 18 | 100 Z | 01:27,0 |
| 24 | 200 Z | 02:59,3 |
| 28 | 200 P | 03:26,4 |
| 30 | 100 VZ | 01:10,8 |
Počet přihlášených závodníků |
muži: | 17 | ženy: | 9 | celkem: | 26 |
Počet přihlášených startů |
muži: | 120 | ženy: | 64 | celkem: | 184 |