V pátek 4.listopadu od 16:00 tradičně na Kladně začínají další sdružené Krajské přebory Prahy a Středních Čech dorostu a dospělých. Seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu následuje:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 15 | 200 VZ | 02:14,37 |
21 | 100 PZ | 01:13,34 | ||
29 | 100 VZ | 01:03,15 | ||
33 | 100 Z | 01:11,3 | ||
DLABOLOVÁ Kateřina | 92 | 1 | 50 VZ | 00:27,43 |
7 | 400 VZ | 04:36,24 | ||
11 | 200 PZ | 02:40,70 | ||
13 | 50 Z | 00:32,33 | ||
19 | 200 M | 02:49,22 | ||
23 | 1500 VZ | 18:53,66 | ||
25 | 50 M | 00:30,58 | ||
27 | 400 PZ | 05:43,2 | ||
KOPECKÁ Tereza | 91 | 5 | 200 Z | 02:26,13 |
13 | 50 Z | 00:31,63 | ||
21 | 100 PZ | 01:10,30 | ||
33 | 100 Z | 01:07,05 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 3 | 50 P | 00:34,64 |
7 | 400 VZ | 04:53,20 | ||
11 | 200 PZ | 02:30,3 | ||
25 | 50 M | 00:31,95 | ||
31 | 200 P | 02:49,83 | ||
TICHÁČKOVÁ Klára | 95 | 1 | 50 VZ | 00:30,34 |
7 | 400 VZ | 05:05,6 | ||
15 | 200 VZ | 02:22,1 | ||
29 | 100 VZ | 01:06,07 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 1 | 50 VZ | 00:30,97 |
5 | 200 Z | 02:45,7 | ||
7 | 400 VZ | 05:18,8 | ||
VOHRYZKOVÁ Julie | 95 | 3 | 50 P | 00:37,71 |
7 | 400 VZ | 05:08,8 | ||
11 | 200 PZ | 02:40,20 | ||
VÝBORNÁ Šárka | 95 | 13 | 50 Z | 00:33,88 |
15 | 200 VZ | 02:19,06 | ||
29 | 100 VZ | 01:03,74 | ||
35 | 800 VZ | 10:05,2 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BAŠTA Filip | 98 | 4 | 50 P | 00:48,53 |
8 | 400 VZ | 05:00,3 | ||
12 | 200 PZ | 02:41,42 | ||
CÉ Martin | 98 | 4 | 50 P | 00:42,92 |
10 | 100 M | 01:19,3 | ||
12 | 200 PZ | 02:48,2 | ||
DVOŘÁK Jakub | 97 | 2 | 50 VZ | 00:28,55 |
6 | 200 Z | 02:32,4 | ||
8 | 400 VZ | 06:33,6 | ||
FIEDLER Ondřej | 87 | 4 | 50 P | 00:30,94 |
6 | 200 Z | 02:08,8 | ||
8 | 400 VZ | 04:03,26 | ||
KOPECKÝ Ondřej | 94 | 4 | 50 P | 00:36,43 |
8 | 400 VZ | 04:40,23 | ||
10 | 100 M | 01:10,63 | ||
LEDL Michal | 91 | 4 | 50 P | 00:29,7 |
8 | 400 VZ | 04:24,0 | ||
LEDL Petr | 89 | 4 | 50 P | 00:32,0 |
10 | 100 M | 00:57,46 | ||
14 | 50 Z | 00:28,17 | ||
20 | 200 M | 02:10,0* | ||
26 | 50 M | 00:26,48 | ||
34 | 100 Z | 00:58,96 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:28,9 |
6 | 200 Z | 02:35,0 | ||
8 | 400 VZ | 06:10,4 | ||
14 | 50 Z | 00:34,1 | ||
30 | 100 VZ | 01:04,6 | ||
34 | 100 Z | 01:11,7 | ||
PÍCHA Petr | 90 | 4 | 50 P | 00:34,0 |
6 | 200 Z | 02:28,55 | ||
12 | 200 PZ | 02:25,3 | ||
14 | 50 Z | 00:30,49 | ||
18 | 100 P | 01:17,8 | ||
22 | 100 PZ | 01:03,49 | ||
28 | 400 PZ | 05:21,39 | ||
32 | 200 P | 02:49,5 | ||
34 | 100 Z | 01:07,8 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 4 | 50 P | 00:40,7 |
8 | 400 VZ | 04:55,72 | ||
10 | 100 M | 01:13,6 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 6 | 200 Z | |
8 | 400 VZ | 04:52,5 | ||
SEEMAN Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:26,91 |
8 | 400 VZ | 04:28,6 | ||
12 | 200 PZ | 02:25,59 | ||
16 | 200 VZ | 02:05,7 | ||
22 | 100 PZ | 01:08,3 | ||
30 | 100 VZ | 00:58,2 | ||
34 | 100 Z | 01:12,28 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 4 | 50 P | 00:34,89 |
8 | 400 VZ | |||
12 | 200 PZ | 03:03,9 | ||
18 | 100 P | 01:16,62 | ||
22 | 100 PZ | 01:15,23 | ||
32 | 200 P | 02:48,47 | ||
TICHÝ Antonín | 94 | 4 | 50 P | 00:32,4 |
10 | 100 M | 01:02,58 | ||
12 | 200 PZ | 02:22,79 | ||
18 | 100 P | 01:10,63 | ||
22 | 100 PZ | 01:04,54 | ||
26 | 50 M | 00:27,9 | ||
32 | 200 P | 02:36,20 | ||
34 | 100 Z | 01:07,0 | ||
VANĚČEK Viktor | 91 | 4 | 50 P | 00:29,41 |
8 | 400 VZ | 04:20,80 | ||
12 | 200 PZ | 02:07,11 | ||
VENCL Jakub | 97 | 2 | 50 VZ | 00:28,6 |
4 | 50 P | 00:40,1 | ||
14 | 50 Z | 00:37,30 | ||
18 | 100 P | 01:25,49 | ||
22 | 100 PZ | 01:16,0 | ||
26 | 50 M | 00:33,6 | ||
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 4 | 50 P | 00:32,22 |
12 | 200 PZ | 02:17,93 | ||
16 | 200 VZ | 01:57,85 | ||
22 | 100 PZ | 01:00,84 | ||
28 | 400 PZ | 05:11,41 | ||
32 | 200 P | 02:40,0 | ||
ŽABKA Michael | 92 | 4 | 50 P | 00:31,76 |
8 | 400 VZ | 04:41,20 | ||
12 | 200 PZ | 02:19,55 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 18 | ženy: | 8 | celkem: | 26 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 82 | ženy: | 35 | celkem: | 117 |