V sobotu 15. října v 9:00 v Radlicích začíná již 8. ročník Podzimní ceny Motorletu.
Oddílové informace k závodu: | |
Název závodu a termín | Podzimní cena Motorletu / 15.9. 2011 |
Vedoucí akce | Tomáš Seeman, dvojka@skmop.cz, 605 268 200 |
Příhlašování a odhlašování | Radek Žikeš, dvojka@skmop.cz, 721 950 748 |
Termín přihlášek / odhlášek: | 9. října 2011 / odhlášky do středy 12. října 2011 |
Sraz | sobota 7:30 ve vestibulu bazénu v Radlicích |
Propozice závodu | http://www.skmop.cz/11add/11pcm.pdf |
Seznam přijatých plavců bude na oddílových stránkách nejpozději 11. října 2011. Následuje seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu.
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ALDUNINOVÁ Darja | 00 | 3 | 100 P | 02:19,8 |
19 | 100 Z | 01:53,8 | ||
23 | 100 VZ | 01:38,4 | ||
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 3 | 100 P | 01:20,6 |
5 | 200 Z | 02:43,4 | ||
15 | 100 PZ | 01:14,04 | ||
19 | 100 Z | 01:13,2 | ||
HONZÁKOVÁ Eliška | 02 | 1 | 200 VZ | 04:34,8 |
5 | 200 Z | 3:54,2 | ||
15 | 100 PZ | 2:05,4 | ||
19 | 100 Z | 02:07,2 | ||
HONZÁKOVÁ Jana | 00 | 3 | 100 P | 01:50,0 |
7 | 100 M | 01:54,7 | ||
15 | 100 PZ | 01:43,6 | ||
21 | 200 P | 3:20,3 | ||
JINDROVÁ Kristýna | 99 | 1 | 200 VZ | 02:38,2 |
5 | 200 Z | 02:55,9 | ||
15 | 100 PZ | 01:26,0 | ||
19 | 100 Z | 01:16,9 | ||
23 | 100 VZ | 01:11,3 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 1 | 200 VZ | 03:26,7 |
3 | 100 P | 01:43,5 | ||
15 | 100 PZ | 01:33,2 | ||
19 | 100 Z | 01:34,7 | ||
23 | 100 VZ | 01:23,5 | ||
KLOCOVÁ Markéta | 99 | 3 | 100 P | 01:24,4 |
9 | 200 PZ | 02:57,3 | ||
15 | 100 PZ | 01:22,3 | ||
21 | 200 P | 03:03,7 | ||
KOUDELÁKOVÁ Barbora | 99 | 1 | 200 VZ | 03:46,1 |
3 | 100 P | 01:51,4 | ||
15 | 100 PZ | 01:47,4 | ||
21 | 200 P | 04:02,9 | ||
23 | 100 VZ | 01:33,0 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 5 | 200 Z | 03:15,3 |
9 | 200 PZ | 03:17,4 | ||
15 | 100 PZ | 01:34,09 | ||
19 | 100 Z | 01:28,88 | ||
NOURSE Eliška | 01 | 15 | 100 PZ | 01:43,6 |
19 | 100 Z | 01:37,7 | ||
23 | 100 VZ | 01:29,8 | ||
NOVÁKOVÁ Tereza | 02 | 1 | 200 VZ | 03:53,2 |
5 | 200 Z | 4:15,0 | ||
15 | 100 PZ | 01:54,0 | ||
19 | 100 Z | 01:49,6 | ||
POKORNÁ Anna | 02 | 3 | 100 P | 02:05,2 |
5 | 200 Z | 04:15,3 | ||
19 | 100 Z | 02:05,5 | ||
21 | 200 P | 04:20,5 | ||
POKORNÁ Eliška | 00 | 5 | 200 Z | 03:19,77 |
7 | 100 M | 01:35,4 | ||
9 | 200 PZ | 02:16,5 | ||
15 | 100 PZ | 01:33,0 | ||
17 | 200 M | 02:20,5 | ||
23 | 100 VZ | 01:20,52 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 200 VZ | 02:23,52 |
5 | 200 Z | 02:43,5 | ||
9 | 200 PZ | 02:53,65 | ||
15 | 100 PZ | 01:19,0 | ||
19 | 100 Z | 01:17,8 | ||
23 | 100 VZ | 01:05,9 | ||
ŠIMKOVÁ Kateřina | 98 | 3 | 100 P | 01:24,5 |
9 | 200 PZ | 03:01,1 | ||
21 | 200 P | 03:01,7 | ||
23 | 100 VZ | 01:12,4 | ||
ŠPALOVÁ Nikola | 97 | 1 | 200 VZ | 02:39,6 |
3 | 100 P | 01:28,5 | ||
23 | 100 VZ | 01:11,3 | ||
ŠRÁMKOVÁ Anna | 99 | 3 | 100 P | 01:34,2 |
9 | 200 PZ | 03:21,0 | ||
15 | 100 PZ | 01:32,1 | ||
21 | 200 P | 03:21,1 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 1 | 200 VZ | 02:29,5 |
7 | 100 M | 01:16,0 | ||
17 | 200 M | 02:52,7 | ||
23 | 100 VZ | 01:08,2 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 1 | 200 VZ | 02:27,6 |
9 | 200 PZ | 02:48,6 | ||
15 | 100 PZ | 01:19,46 | ||
19 | 100 Z | 01:18,7 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Michal | 98 | 2 | 200 VZ | 02:31,6 |
16 | 100 PZ | 01:28,4 | ||
20 | 100 Z | 01:26,2 | ||
24 | 100 VZ | 01:07,3 | ||
BARTOŇ Patrik | 00 | 2 | 200 VZ | 03:31,9 |
6 | 200 Z | 03:35,70 | ||
20 | 100 Z | 01:53,8 | ||
24 | 100 VZ | 01:38,4 | ||
BAŠTA Filip | 98 | 2 | 200 VZ | 02:17,8 |
8 | 100 M | 01:13,4 | ||
16 | 100 PZ | 01:11,0 | ||
20 | 100 Z | 01:13,4 | ||
24 | 100 VZ | 01:00,5 | ||
BURŠA Daniel | 97 | 8 | 100 M | 01:18,8 |
16 | 100 PZ | 01:18,16 | ||
20 | 100 Z | 01:19,4 | ||
24 | 100 VZ | 01:07,9 | ||
CÉ Martin | 98 | 2 | 200 VZ | 02:14,67 |
6 | 200 Z | 02:29,5 | ||
20 | 100 Z | 01:11,53 | ||
24 | 100 VZ | 01:00,07 | ||
CÉ Štěpán | 00 | 2 | 200 VZ | 02:43,0 |
6 | 200 Z | 03:02,7 | ||
16 | 100 PZ | 01:31,62 | ||
24 | 100 VZ | 01:11,8 | ||
DOMIN Josef | 98 | 2 | 200 VZ | 02:27,1 |
8 | 100 M | 01:15,32 | ||
18 | 200 M | 02:55,5 | ||
24 | 100 VZ | 01:06,2 | ||
DVOŘÁK Jakub | 97 | 2 | 200 VZ | 02:34,7 |
6 | 200 Z | 02:32,4 | ||
16 | 100 PZ | 01:15,15 | ||
20 | 100 Z | 01:09,9 | ||
24 | 100 VZ | 01:03,2 | ||
FAIT David | 00 | 4 | 100 P | 01:48,2 |
6 | 200 Z | 03:35,70 | ||
16 | 100 PZ | 01:39,1 | ||
20 | 100 Z | 01:36,9 | ||
24 | 100 VZ | 01:33,8 | ||
FLAX Jan | 00 | 4 | 100 P | 01:36,8 |
10 | 200 PZ | 03:32,20 | ||
16 | 100 PZ | 01:23,5 | ||
22 | 200 P | 03:26,00 | ||
CHALOUPKA Vojtěch | 00 | 2 | 200 VZ | 03:54,4 |
4 | 100 P | 01:52,7 | ||
16 | 100 PZ | 01:51,2 | ||
20 | 100 Z | 01:42,1 | ||
24 | 100 VZ | 01:45,1 | ||
KOTT Josef | 01 | 2 | 200 VZ | 03:26,9 |
6 | 200 Z | 03:26,01 | ||
16 | 100 PZ | 01:40,9 | ||
20 | 100 Z | 01:31,7 | ||
24 | 100 VZ | 01:34,3 | ||
KURKA Daniel | 03 | 20 | 100 Z | 02:08,6 |
24 | 100 VZ | 02:05,9 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 200 VZ | 02:21,9 |
6 | 200 Z | 02:35,0 | ||
16 | 100 PZ | 01:19,31 | ||
20 | 100 Z | 01:11,7 | ||
24 | 100 VZ | 01:04,6 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 2 | 200 VZ | 03:31,9 |
4 | 100 P | 01:49,6 | ||
22 | 200 P | 03:57,0 | ||
24 | 100 VZ | 01:33,3 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 2 | 200 VZ | 02:16,0 |
6 | 200 Z | 02:35,7 | ||
16 | 100 PZ | 01:13,19 | ||
24 | 100 VZ | 01:02,9 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 2 | 200 VZ | 02:27,79 |
10 | 200 PZ | 02:43,01 | ||
16 | 100 PZ | 01:16,6 | ||
22 | 200 P | 03:01,31 | ||
RENC Jakub | 99 | 2 | 200 VZ | 02:29,5 |
6 | 200 Z | 02:40,8 | ||
20 | 100 Z | 01:16,6 | ||
22 | 200 P | 03:20,57 | ||
RENC Matěj | 02 | 2 | 200 VZ | 02:59,1 |
6 | 200 Z | 03:12,5 | ||
20 | 100 Z | 01:29,8 | ||
24 | 100 VZ | 01:22,1 | ||
RUDNĚV Ilja | 01 | 4 | 100 P | 01:36,6 |
16 | 100 PZ | 01:32,0 | ||
20 | 100 Z | 01:34,3 | ||
24 | 100 VZ | 01:23,89 | ||
ŘÍMAL Marek | 97 | 2 | 200 VZ | 02:15,7 |
8 | 100 M | 01:10,5 | ||
20 | 100 Z | 01:09,6 | ||
24 | 100 VZ | 01:02,0 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 200 VZ | 03:11,4 |
4 | 100 P | 01:50,37 | ||
16 | 100 PZ | 01:34,5 | ||
20 | 100 Z | 01:30,18 | ||
SMREKOVSKÝ Štěpán | 00 | 2 | 200 VZ | 03:27,4 |
4 | 100 P | 01:46,1 | ||
16 | 100 PZ | 01:51,8 | ||
20 | 100 Z | 01:47,9 | ||
22 | 200 P | 03:44,0 | ||
24 | 100 VZ | 01:31,0 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 4 | 100 P | 01:17,9 |
10 | 200 PZ | 03:03,9 | ||
16 | 100 PZ | 01:16,4 | ||
22 | 200 P | 02:49,41 | ||
UIBLEIN Albert | 00 | 4 | 100 P | 01:59,94 |
6 | 200 Z | 03:33,4 | ||
16 | 100 PZ | 01:48,94 | ||
20 | 100 Z | 01:38,6 | ||
24 | 100 VZ | 01:33,5 | ||
VENCL Jakub | 97 | 4 | 100 P | 01:27,1 |
10 | 200 PZ | 02:54,50 | ||
16 | 100 PZ | 01:16,0 | ||
20 | 100 Z | 01:19,9 | ||
VOLHEJN Petr | 01 | 4 | 100 P | 01:50,6 |
10 | 200 PZ | 04:05,0 | ||
16 | 100 PZ | 01:43,8 | ||
22 | 200 P | 04:12,23 | ||
ZEMAN Jakub | 01 | 2 | 200 VZ | 03:33,1 |
6 | 200 Z | 03:52,0 | ||
16 | 100 PZ | 01:44,3 | ||
24 | 100 VZ | 01:36,6 | ||
ZEMAN Jan | 99 | 2 | 200 VZ | 02:58,2 |
8 | 100 M | 01:31,5 | ||
16 | 100 PZ | 01:31,77 | ||
22 | 200 P | 03:26,4 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 29 | ženy: | 19 | celkem: | 48 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 123 | ženy: | 80 | celkem: | 203 |