Stránka obsahuje ebříček nejlepích 15 výkonů zaplavaných na praských přeborech actva v letech 2007 a 2011. Čas uvedený vedle názvu disciplíny je nejlepí výkon zaplavaný na těchto závodech od roku 2000 do roku 2010. Pokud v roce 2011 byl ji tento výkon překonán, pak je jméno plavce i výkon zvýrazněny červenou barvou písma. Do tabulky rekordů KP bude zahrnut a pro rok 2012. Vechny výkony z roku 2011 jsou zvýrazněny podbarvením zkratky závodu.
poř. | jméno | oddíl | roč. | čas | závod |
50 m volný způsob - nejmladí ákyně | 00:29,7 |
1 | KOLÁŘOVÁ Anna | MoP | 97 | 00:29,7 | pKPml_07 |
2 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 00:33,4 | jKPml_10 |
3 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 00:33,8 | pKPml_09 |
- | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 00:33,8 | jKPml_11 |
5 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 00:34,9 | jKPml_09 |
6 | KRATOCHVÍLOVÁ Elika | Nep | 97 | 00:35,3 | pKPml_07 |
7 | VLASÁKOVÁ Marie | Nep | 97 | 00:35,5 | pKPml_07 |
8 | MAKOVÁ Beáta | MoP | 00 | 00:36,3 | pKPml_10 |
9 | CHVALOVSKA Lea | DuP | 98 | 00:36,5 | pKPml_08 |
10 | JIRMANOVÁ Vanesa | MoP | 01 | 00:36,8 | jKPml_11 |
11 | VOHRYZKOVÁ Laura | MoP | 98 | 00:37,4 | jKPml_08 |
- | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 00:37,4 | pKPml_10 |
13 | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 00:37,7 | pKPml_08 |
14 | MELICHAROVÁ Veronika | USK | 97 | 00:37,9 | jKPml_07 |
15 | BRAUN Nela | RSC | 99 | 00:38,0 | pKPml_09 |
100 m volný způsob - nejmladí ákyně | 01:08,3 |
1 | KOLÁŘOVÁ Anna | MoP | 97 | 01:08,3 | pKPml_07 |
2 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 01:12,1 | pKPml_10 |
3 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 01:12,5 | pKPml_09 |
4 | HORSKÁ Kristýna | Nep | 97 | 01:17,4 | pKPml_07 |
5 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 01:18,2 | pKPml_09 |
6 | KRATOCHVÍLOVÁ Elika | Nep | 97 | 01:19,0 | pKPml_07 |
7 | MASOPUSTOVÁ Sára | USK | 99 | 01:23,1 | pKPml_09 |
- | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 01:23,1 | pKPml_08 |
9 | CHVALOVSKA Lea | DuP | 98 | 01:23,9 | pKPml_08 |
10 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 01:24,3 | pKPml_10 |
11 | JIRMANOVÁ Vanesa | MoP | 01 | 01:24,4 | jKPml_11 |
12 | SOVOVÁ Karolína | Nep | 99 | 01:24,9 | jKPml_09 |
13 | ANDRIKOVÁ Alběta | MoP | 98 | 01:25,2 | pKPml_08 |
14 | VOHRYZKOVÁ Laura | MoP | 98 | 01:26,1 | pKPml_08 |
15 | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 01:26,2 | pKPml_10 |
200 m volný způsob - nejmladí ákyně | 02:26,2 |
1 | KOLÁŘOVÁ Anna | MoP | 97 | 02:26,2 | pKPml_07 |
2 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 02:38,2 | pKPml_10 |
3 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 02:44,8 | pKPml_09 |
4 | HORSKÁ Kristýna | Nep | 97 | 02:50,9 | pKPml_07 |
5 | MASOPUSTOVÁ Sára | USK | 99 | 02:59,2 | pKPml_09 |
6 | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 03:06,5 | jKPml_10 |
7 | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 03:08,8 | pKPml_08 |
8 | DVOŘÁKOVÁ Lucie | Olymp | 99 | 03:09,4 | jKPml_09 |
9 | MAKOVÁ Beáta | MoP | 00 | 03:10,4 | pKPml_10 |
10 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 03:12,2 | jKPml_09 |
11 | VECOVÁ Kateřina | Olymp | 98 | 03:15,2 | pKPml_08 |
12 | PEKAŘOVÁ Julie | SKS | 01 | 03:17,3 | jKPml_11 |
13 | NECHYBOVÁ Nicole | MoP | 99 | 03:18,4 | pKPml_09 |
14 | DVOŘÁKOVÁ Kateřina | Olymp | 99 | 03:18,6 | jKPml_09 |
15 | KREJČÍ Kateřina | DuP | 00 | 03:26,0 | pKPml_10 |
400 m volný způsob - nejmladí ákyně | 05:29,7 |
1 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 05:29,7 | pKPml_10 |
2 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 05:43,4 | pKPml_09 |
3 | VECOVÁ Kateřina | Olymp | 98 | 06:02,9 | pKPml_08 |
4 | DITTRICHIVÁ Viktorie | Olymp | 99 | 06:31,5 | pKPml_09 |
5 | DVOŘÁKOVÁ Lucie | Olymp | 99 | 06:34,1 | jKPml_09 |
6 | KREJČÍ Kateřina | DuP | 00 | 07:27,7 | jKPml_10 |
7 | BRIZOVA Natalie | RSC | 99 | 07:41,5 | jKPml_09 |
50 m motýlek - nejmladí ákyně | 00:36,4 |
1 | KOLÁŘOVÁ Anna | MoP | 97 | 00:36,4 | pKPml_07 |
2 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 00:37,5 | pKPml_09 |
3 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 00:39,6 | jKPml_11 |
4 | KRATOCHVÍLOVÁ Elika | Nep | 97 | 00:40,8 | pKPml_07 |
5 | JIRMANOVÁ Vanesa | MoP | 01 | 00:41,6 | jKPml_11 |
6 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 00:44,2 | pKPml_09 |
- | VLASÁKOVÁ Marie | Nep | 97 | 00:44,2 | pKPml_07 |
8 | POKORNÁ Elika | MoP | 00 | 00:44,5 | pKPml_10 |
9 | SOVOVÁ Karolína | Nep | 99 | 00:45,2 | jKPml_09 |
10 | MUCHOVÁ Karolína | MoP | 00 | 00:47,0 | pKPml_10 |
- | KŘIKAVOVÁ Ema | MoP | 99 | 00:47,0 | jKPml_09 |
12 | SKALICKÁ Martina | Nep | 99 | 00:47,1 | jKPml_09 |
13 | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 00:48,1 | jKPml_10 |
14 | HONZÁKOVÁ Jana | MoP | 00 | 00:48,5 | pKPml_10 |
15 | KEAY Eilidh | RSC | 97 | 00:49,9 | pKPml_07 |
100 m motýlek - nejmladí ákyně | 01:22,0 |
1 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 01:22,0 | pKPml_09 |
2 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 01:31,2 | jKPml_11 |
3 | POKORNÁ Elika | MoP | 00 | 01:48,2 | pKPml_10 |
4 | CIHLÁŘOVÁ Anna | VoSP | 00 | 01:53,8 | pKPml_10 |
5 | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 01:57,4 | pKPml_10 |
100 m polohově - nejmladí ákyně | 01:22,7 |
1 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 01:22,7 | pKPml_09 |
2 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 01:24,5 | pKPml_10 |
3 | VLASÁKOVÁ Marie | Nep | 97 | 01:29,6 | pKPml_07 |
4 | KRATOCHVÍLOVÁ Elika | Nep | 97 | 01:29,7 | pKPml_07 |
5 | DITTRICHIVÁ Viktorie | Olymp | 99 | 01:32,8 | pKPml_09 |
6 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 01:33,2 | pKPml_09 |
- | JIRMANOVÁ Vanesa | MoP | 01 | 01:33,2 | jKPml_11 |
8 | ANDRIKOVÁ Alběta | MoP | 98 | 01:34,0 | pKPml_08 |
9 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 01:35,8 | pKPml_10 |
10 | MAKOVÁ Beáta | MoP | 00 | 01:37,0 | pKPml_10 |
- | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 01:37,0 | jKPml_08 |
12 | MUCHOVÁ Karolína | MoP | 00 | 01:37,2 | pKPml_10 |
13 | PEKAŘOVÁ Julie | SKS | 01 | 01:37,4 | jKPml_11 |
14 | DVOŘÁKOVÁ Lucie | Olymp | 99 | 01:38,0 | pKPml_09 |
- | POKORNÁ Elika | MoP | 00 | 01:38,0 | pKPml_10 |
200 m polohově - nejmladí ákyně | 03:04,3 |
1 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 03:04,3 | jKPml_10 |
2 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 03:15,5 | jKPml_11 |
3 | ČERMÁKOVÁ Zuzana | VoSP | 01 | 03:36,5 | jKPml_11 |
4 | CIHLÁŘOVÁ Anna | VoSP | 00 | 03:40,9 | pKPml_10 |
5 | KREJČÍ Kateřina | DuP | 00 | 03:42,9 | jKPml_10 |
6 | HONZÁKOVÁ Jana | MoP | 00 | 03:43,2 | pKPml_10 |
7 | BRIZOVA Natalie | RSC | 99 | 03:44,3 | pKPml_09 |
8 | KŘIKAVOVÁ Ema | MoP | 99 | 03:45,0 | pKPml_09 |
9 | GRECOVÁ Tamara | Boh | 01 | 03:54,5 | jKPml_11 |
50 m prsa - nejmladí ákyně | 00:44,4 |
1 | ANDRIKOVÁ Alběta | MoP | 98 | 00:44,7 | pKPml_08 |
2 | VLASÁKOVÁ Marie | Nep | 97 | 00:45,0 | pKPml_07 |
3 | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 00:45,6 | pKPml_08 |
4 | VOHRYZKOVÁ Laura | MoP | 98 | 00:46,1 | jKPml_08 |
5 | ČERMÁKOVÁ Zuzana | VoSP | 01 | 00:46,2 | jKPml_11 |
6 | JIRMANOVÁ Vanesa | MoP | 01 | 00:46,7 | jKPml_11 |
7 | KAFKOVÁ Lucie | VoSP | 97 | 00:47,4 | pKPml_07 |
8 | MAREOVÁ Karolína | VoSP | 97 | 00:47,6 | pKPml_07 |
9 | IMKOVÁ Kateřina | MoP | 98 | 00:48,2 | pKPml_08 |
- | HORKÁ Danue | Boh | 00 | 00:48,2 | pKPml_10 |
11 | HONOVÁ Agáta | ČP | 97 | 00:48,6 | pKPml_07 |
- | KOCIÁNOVÁ árka | Nep | 97 | 00:48,6 | pKPml_07 |
- | NOVOTNÁ Tereza | VoSP | 01 | 00:48,6 | jKPml_11 |
14 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 00:48,8 | pKPml_09 |
15 | MUCHOVÁ Karolína | MoP | 00 | 00:48,9 | pKPml_10 |
100 m prsa - nejmladí ákyně | 01:34,1 |
1 | HORSKÁ Kristýna | Nep | 97 | 01:35,7 | pKPml_07 |
2 | ANDRIKOVÁ Alběta | MoP | 98 | 01:39,1 | pKPml_08 |
3 | VLASÁKOVÁ Marie | Nep | 97 | 01:41,6 | pKPml_07 |
4 | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 01:42,7 | pKPml_08 |
5 | DITTRICHIVÁ Viktorie | Olymp | 99 | 01:43,0 | pKPml_09 |
6 | JIRMANOVÁ Vanesa | MoP | 01 | 01:43,5 | jKPml_11 |
7 | IMKOVÁ Kateřina | MoP | 98 | 01:43,6 | pKPml_08 |
8 | ČERMÁKOVÁ Zuzana | VoSP | 01 | 01:43,8 | jKPml_11 |
9 | VOHRYZKOVÁ Laura | MoP | 98 | 01:44,9 | pKPml_08 |
10 | KREJČÍ Kateřina | DuP | 00 | 01:45,4 | jKPml_10 |
- | KAFKOVÁ Lucie | VoSP | 97 | 01:45,4 | pKPml_07 |
12 | MAREOVÁ Karolína | VoSP | 97 | 01:45,7 | pKPml_07 |
13 | NOVOTNÁ Tereza | VoSP | 01 | 01:45,9 | jKPml_11 |
14 | SOVOVÁ Karolína | Nep | 99 | 01:46,1 | jKPml_09 |
15 | HORKÁ Danue | Boh | 00 | 01:47,0 | pKPml_10 |
50 m znak - nejmladí ákyně | 00:37,0 |
1 | KOLÁŘOVÁ Anna | MoP | 97 | 00:37,0 | pKPml_07 |
2 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 00:38,2 | pKPml_10 |
3 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 00:39,3 | pKPml_09 |
4 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 00:40,5 | jKPml_11 |
5 | HORSKÁ Kristýna | Nep | 97 | 00:42,0 | pKPml_07 |
6 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 00:42,1 | jKPml_09 |
7 | VLASÁKOVÁ Marie | Nep | 97 | 00:42,4 | pKPml_07 |
8 | ANDRIKOVÁ Alběta | MoP | 98 | 00:42,8 | pKPml_08 |
9 | KRATOCHVÍLOVÁ Elika | Nep | 97 | 00:42,9 | pKPml_07 |
10 | MASOPUSTOVÁ Sára | USK | 99 | 00:43,2 | pKPml_09 |
11 | CIHLÁŘOVÁ Anna | VoSP | 00 | 00:43,3 | pKPml_10 |
12 | KOLMAOVÁ Petra | VoSP | 98 | 00:44,2 | jKPml_08 |
13 | MAKOVÁ Beáta | MoP | 00 | 00:44,3 | pKPml_10 |
14 | BRAUN Nela | RSC | 99 | 00:44,6 | pKPml_09 |
15 | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 00:44,9 | pKPml_10 |
100 m znak - nejmladí ákyně | 01:16,1 |
1 | KOLÁŘOVÁ Anna | MoP | 97 | 01:16,1 | pKPml_07 |
2 | SEEMANOVÁ Barbora | MoP | 00 | 01:20,9 | pKPml_10 |
3 | JINDROVÁ Kristýna | MoP | 99 | 01:25,6 | pKPml_09 |
4 | ANTRŮČKOVÁ Anna | VoSP | 01 | 01:27,6 | jKPml_11 |
5 | ANDRIKOVÁ Alběta | MoP | 98 | 01:31,2 | pKPml_08 |
6 | MASOPUSTOVÁ Sára | USK | 99 | 01:31,7 | pKPml_09 |
7 | CIHLÁŘOVÁ Anna | VoSP | 00 | 01:32,3 | pKPml_10 |
8 | RICHARDSON Madison | RSC | 00 | 01:34,4 | pKPml_10 |
9 | HYKLOVÁ Barbora | MoP | 00 | 01:36,6 | pKPml_10 |
10 | BRAUN Nela | RSC | 99 | 01:36,9 | pKPml_09 |
11 | TRNKOVÁ Michaela | MoP | 99 | 01:38,0 | jKPml_08 |
12 | KURKOVÁ Linda | MoP | 00 | 01:38,7 | pKPml_10 |
13 | MAKOVÁ Beáta | MoP | 00 | 01:39,0 | jKPml_10 |
14 | NECHYBOVÁ Nicole | MoP | 99 | 01:39,5 | pKPml_09 |
15 | KŘIKAVOVÁ Ema | MoP | 99 | 01:39,9 | pKPml_09 |
poř. | jméno | oddíl | roč. | čas | závod |
50 m volný způsob - nejmladí áci | 00:32,8 |
1 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 00:33,6 | pKPml_08 |
2 | KAČEROVSKÝ Jakub | VoSP | 01 | 00:34,1 | jKPml_11 |
3 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 00:34,4 | jKPml_09 |
4 | CÉ těpán | MoP | 00 | 00:34,7 | pKPml_10 |
5 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 00:35,1 | jKPml_10 |
6 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 00:35,4 | pKPml_08 |
7 | CHELBERG Robert | RSC | 99 | 00:35,9 | pKPml_09 |
8 | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 00:36,0 | pKPml_07 |
9 | FLAX Jan | DuP | 00 | 00:36,1 | jKPml_10 |
10 | BOUKA Tomá | DuP | 98 | 00:36,4 | pKPml_08 |
11 | RUDNĚV Ilja | MoP | 01 | 00:36,7 | jKPml_11 |
12 | PODBORSKÝ Frantiek | Boh | 00 | 00:36,8 | pKPml_10 |
13 | BŘEČKA Vojtěch | DuP | 98 | 00:36,9 | pKPml_08 |
- | ROJ Jan | VoSP | 99 | 00:36,9 | jKPml_07 |
- | BEJČEK Martin | VoSP | 98 | 00:36,9 | pKPml_08 |
100 m volný způsob - nejmladí áci | 01:13,5 |
1 | CÉ těpán | MoP | 00 | 01:15,4 | pKPml_10 |
2 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 01:15,8 | pKPml_08 |
3 | KAČEROVSKÝ Jakub | VoSP | 01 | 01:18,1 | jKPml_11 |
4 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 01:18,7 | jKPml_09 |
5 | VOJTĚCH Jiří | USK | 01 | 01:19,3 | jKPml_11 |
6 | FLAX Jan | DuP | 00 | 01:19,8 | jKPml_10 |
7 | BEJČEK Martin | VoSP | 98 | 01:20,4 | pKPml_08 |
8 | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 01:21,2 | pKPml_07 |
9 | DOMIN Josef | MoP | 98 | 01:21,3 | pKPml_08 |
10 | LANDSMANN Jiří | VoSP | 98 | 01:21,8 | pKPml_08 |
11 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 01:22,0 | pKPml_08 |
12 | SEEMAN Michael | MoP | 97 | 01:22,8 | pKPml_07 |
13 | STRAKA Martin | DuP | 00 | 01:23,0 | pKPml_10 |
14 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 01:23,7 | jKPml_10 |
15 | RENC Matěj | MoP | 02 | 01:24,0 | jKPml_11 |
200 m volný způsob - nejmladí áci | 02:31,9 |
1 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 02:45,7 | pKPml_08 |
2 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 02:51,3 | pKPml_09 |
3 | CÉ těpán | MoP | 00 | 02:51,6 | pKPml_10 |
4 | DOMIN Josef | MoP | 98 | 02:55,3 | pKPml_08 |
5 | VOJTĚCH Jiří | USK | 01 | 02:56,7 | jKPml_11 |
6 | PODBORSKÝ Frantiek | Boh | 00 | 02:59,9 | pKPml_10 |
7 | STRAKA Martin | DuP | 00 | 03:01,8 | pKPml_10 |
8 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 03:02,6 | pKPml_08 |
9 | RENC Matěj | MoP | 02 | 03:03,3 | jKPml_11 |
10 | KNĚÍNEK Jakub | SKS | 00 | 03:03,7 | pKPml_10 |
11 | BEJČEK Martin | VoSP | 98 | 03:04,1 | pKPml_08 |
12 | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 03:05,1 | pKPml_07 |
13 | SEEMAN Michael | MoP | 97 | 03:05,7 | pKPml_07 |
14 | BATA Filip | USK | 98 | 03:07,8 | pKPml_08 |
15 | MATULA Michal | VoSP | 00 | 03:11,2 | pKPml_10 |
400 m volný způsob - nejmladí áci | 05:39,1 |
1 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 05:56,0 | pKPml_08 |
2 | VOJTĚCH Jiří | USK | 01 | 06:06,8 | jKPml_11 |
3 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 06:24,2 | pKPml_08 |
4 | STRAKA Martin | DuP | 00 | 06:35,5 | pKPml_10 |
5 | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 06:42,3 | jKPml_07 |
6 | KOEVNIKOV Danil | MoP | 99 | 06:46,1 | jKPml_09 |
7 | KOZUBEK Tomá | Boh | 98 | 06:53,8 | pKPml_08 |
8 | PODBORSKÝ Frantiek | Boh | 00 | 07:00,7 | jKPml_10 |
9 | OTTA Pavel | DuP | 02 | 07:10,0 | jKPml_11 |
10 | POLTER Jan | Olymp | 98 | 07:15,5 | pKPml_08 |
50 m motýlek - nejmladí áci | 00:36,6 |
1 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 00:39,8 | pKPml_10 |
2 | VOJTĚCH Jiří | USK | 01 | 00:42,3 | jKPml_11 |
3 | CÉ těpán | MoP | 00 | 00:42,4 | pKPml_10 |
4 | DOMIN Josef | MoP | 98 | 00:44,2 | pKPml_08 |
- | FLAX Jan | DuP | 00 | 00:44,2 | jKPml_10 |
6 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 00:45,2 | pKPml_08 |
7 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 00:46,1 | pKPml_08 |
- | KOEVNIKOV Danil | MoP | 99 | 00:46,1 | pKPml_09 |
9 | RENC Matěj | MoP | 02 | 00:46,5 | pKPml_10 |
10 | MAYER Julius | MoP | 98 | 00:47,3 | pKPml_08 |
- | BOUDNÍK Michal | DuP | 99 | 00:47,3 | jKPml_09 |
12 | SMRČEK Ondřej | MoP | 02 | 00:47,9 | jKPml_11 |
13 | KOTT Josef | MoP | 01 | 00:48,5 | jKPml_11 |
14 | BURA Daniel | MoP | 97 | 00:49,4 | pKPml_07 |
15 | VRČEK Tim | RSC | 01 | 00:49,5 | jKPml_11 |
100 m motýlek - nejmladí áci | 01:21,5 |
1 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 01:35,1 | pKPml_10 |
2 | DOMIN Josef | MoP | 98 | 01:36,2 | pKPml_08 |
3 | VOJTĚCH Jiří | USK | 01 | 01:39,1 | jKPml_11 |
4 | BOUDNÍK Michal | DuP | 99 | 01:48,9 | jKPml_09 |
5 | KOEVNIKOV Danil | MoP | 99 | 01:50,6 | pKPml_09 |
6 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 01:50,9 | pKPml_08 |
7 | HANZAL Jan | VoSP | 98 | 01:52,6 | jKPml_08 |
8 | KLUBAL Dominik | Boh | 01 | 02:15,8 | jKPml_11 |
100 m polohově - nejmladí áci | 01:25,8 |
1 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 01:25,8 | pKPml_09 |
2 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 01:28,7 | pKPml_10 |
3 | KAČEROVSKÝ Jakub | VoSP | 01 | 01:29,0 | jKPml_11 |
4 | FLAX Jan | DuP | 00 | 01:31,0 | jKPml_10 |
5 | DOMIN Josef | MoP | 98 | 01:31,1 | pKPml_08 |
6 | LANDSMANN Jiří | VoSP | 98 | 01:32,0 | pKPml_08 |
- | RUDNĚV Ilja | MoP | 01 | 01:32,0 | jKPml_11 |
8 | SMRČEK Ondřej | MoP | 02 | 01:34,5 | jKPml_11 |
9 | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 01:34,6 | pKPml_07 |
10 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 01:35,6 | jKPml_08 |
11 | CÉ těpán | MoP | 00 | 01:35,7 | pKPml_10 |
12 | RENC Jakub | MoP | 99 | 01:36,7 | pKPml_09 |
13 | SEEMAN Michael | MoP | 97 | 01:37,4 | pKPml_07 |
14 | MAYER Julius | MoP | 98 | 01:37,8 | pKPml_08 |
15 | VOLHEJN Jan | MoP | 99 | 01:38,3 | pKPml_09 |
200 m polohově - nejmladí áci | 02:56,0 |
1 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 03:08,5 | pKPml_10 |
2 | KAČEROVSKÝ Jakub | VoSP | 01 | 03:14,7 | jKPml_11 |
3 | LANDSMANN Jiří | VoSP | 98 | 03:23,2 | pKPml_08 |
4 | HRUNEK Tomá | Boh | 01 | 03:43,0 | jKPml_11 |
5 | VOLHEJN Jan | MoP | 99 | 03:44,7 | pKPml_09 |
6 | DVOŘÁK Jan | USK | 00 | 03:49,6 | pKPml_10 |
7 | OTTA Pavel | DuP | 02 | 03:51,0 | jKPml_11 |
8 | KLUBAL Dominik | Boh | 01 | 03:57,7 | jKPml_11 |
50 m prsa - nejmladí áci | 00:41,1 |
1 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 00:41,1 | pKPml_09 |
2 | RUDNĚV Ilja | MoP | 01 | 00:43,3 | jKPml_11 |
3 | BEJČEK Martin | VoSP | 98 | 00:45,3 | pKPml_08 |
4 | DVOŘÁK Jan | USK | 00 | 00:45,7 | pKPml_10 |
5 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 00:45,8 | jKPml_10 |
6 | KAJUK Matěj | VoSP | 00 | 00:46,1 | pKPml_10 |
7 | KAJUK Jakub | VoSP | 97 | 00:46,3 | pKPml_08 |
8 | FLAX Jan | DuP | 00 | 00:47,0 | jKPml_10 |
9 | DVOŘÁK Jakub | MoP | 97 | 00:47,4 | pKPml_07 |
10 | HRUNEK Tomá | Boh | 01 | 00:48,1 | jKPml_11 |
11 | KALISZ Vít | VoSP | 98 | 00:48,2 | pKPml_08 |
12 | VOJTĚCH Jiří | USK | 01 | 00:48,5 | jKPml_11 |
13 | SHAKER Adam | MoP | 97 | 00:48,6 | jKPml_07 |
14 | PÁSZTOR Matyá | SKS | 99 | 00:49,4 | pKPml_08 |
15 | SYSEL Tomá | MoP | 98 | 00:49,5 | jKPml_08 |
100 m prsa - nejmladí áci | 01:34,4 |
1 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 01:34,4 | pKPml_09 |
2 | BEJČEK Martin | VoSP | 98 | 01:38,7 | pKPml_08 |
- | RUDNĚV Ilja | MoP | 01 | 01:38,7 | jKPml_11 |
4 | KAJUK Matěj | VoSP | 00 | 01:40,4 | pKPml_10 |
5 | LAHODA Jakub | SKS | 00 | 01:43,1 | pKPml_10 |
6 | HRUNEK Tomá | Boh | 01 | 01:45,2 | jKPml_11 |
7 | NEDVÍDEK Adam | Olymp | 01 | 01:45,5 | jKPml_11 |
8 | FLAX Jan | DuP | 00 | 01:45,8 | pKPml_10 |
9 | PIVRNEC Tomá | VoSP | 99 | 01:47,1 | pKPml_09 |
10 | DVOŘÁK Jan | USK | 00 | 01:48,3 | pKPml_10 |
11 | LANSBERG Jan | VoSP | 97 | 01:48,6 | pKPml_07 |
12 | BATA Filip | USK | 98 | 01:50,1 | pKPml_08 |
- | DVOŘÁK Jakub | MoP | 97 | 01:50,1 | pKPml_07 |
14 | SHAKER Adam | MoP | 97 | 01:50,4 | jKPml_07 |
15 | STANĚK Adam | USK | 98 | 01:50,5 | pKPml_08 |
50 m znak - nejmladí áci | 00:37,5 |
1 | KAČEROVSKÝ Jakub | VoSP | 01 | 00:39,8 | jKPml_11 |
2 | PŘIBYL Michal | DuP | 99 | 00:40,2 | pKPml_09 |
3 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 00:40,8 | pKPml_08 |
- | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 00:40,8 | pKPml_07 |
5 | LANDSMANN Jiří | VoSP | 98 | 00:42,1 | pKPml_08 |
6 | MATULA Michal | VoSP | 00 | 00:42,2 | pKPml_10 |
7 | RUDNĚV Ilja | MoP | 01 | 00:42,6 | jKPml_11 |
- | PODBORSKÝ Frantiek | Boh | 00 | 00:42,6 | pKPml_10 |
9 | FLAX Jan | DuP | 00 | 00:42,8 | jKPml_10 |
10 | ZEMAN Jan | MoP | 99 | 00:44,4 | jKPml_09 |
11 | SMRČEK Ondřej | MoP | 02 | 00:44,7 | pKPml_10 |
- | CÉ těpán | MoP | 00 | 00:44,7 | jKPml_10 |
13 | KOTT Josef | MoP | 01 | 00:44,8 | jKPml_11 |
14 | RENC Jakub | MoP | 99 | 00:44,9 | pKPml_09 |
15 | BEJČEK Martin | VoSP | 98 | 00:45,0 | jKPml_08 |
100 m znak - nejmladí áci | 01:21,9 |
1 | KAČEROVSKÝ Jakub | VoSP | 01 | 01:27,2 | jKPml_11 |
2 | PODUKA Luká | MoP | 98 | 01:28,3 | pKPml_08 |
3 | CÉ těpán | MoP | 00 | 01:29,0 | pKPml_10 |
4 | RENC Matěj | MoP | 02 | 01:29,8 | jKPml_11 |
5 | MÜLLER Michael | MoP | 97 | 01:31,0 | pKPml_07 |
6 | MATULA Michal | VoSP | 00 | 01:31,2 | pKPml_10 |
7 | SMRČEK Ondřej | MoP | 02 | 01:32,4 | jKPml_11 |
8 | LANDSMANN Jiří | VoSP | 98 | 01:32,6 | pKPml_08 |
9 | DOMIN Josef | MoP | 98 | 01:32,8 | pKPml_08 |
10 | KOTT Josef | MoP | 01 | 01:32,9 | jKPml_11 |
11 | PODBORSKÝ Frantiek | Boh | 00 | 01:33,3 | pKPml_10 |
12 | BATA Filip | USK | 98 | 01:33,5 | pKPml_08 |
13 | RUDNĚV Ilja | MoP | 01 | 01:34,3 | pKPml_10 |
14 | MARTIN Vladimír | Olymp | 00 | 01:35,4 | pKPml_10 |
15 | RENC Jakub | MoP | 99 | 01:35,6 | pKPml_09 |
Změny v programu praských KP nejmladího actva:
• rok 2004 - byla nově zařazena do programu podzimních KP tra 400 m volný způsob. Od roku 2007 se vyhlauje i pořadí v kategorii "devítiletí a mladí".
Z Registru výkonů bylo vyhodnoceno 9 závodů.
Zaznamenáno je 3878 výkonů plavců této věkové kategorie.
V následující tabulce je seznam vyhodnocených závodů.