Tradiční závody v Podolí začínají v sobotu 4.6. v 9:00.Závod je pořádán pro dvanáctileté a starší plavce. Pozor - termín odeslání přihlášky je již ve středu 25.5. Následuje seznam přihlášených plavců:
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ANDRIKOVÁ Alžběta | 98 | 1 | 50 VZ | 00:35,27 |
5 | 100 Z | 01:17,54 | ||
11 | 50 M | 00:33,13 | ||
13 | 50 P | 00:38,03 | ||
19 | 200 PZ | 02:45,20 | ||
23 | 50 Z | 00:35,62 | ||
29 | 100 P | 01:24,13 | ||
BECHYŇOVÁ Inka | 93 | 3 | 200 P | 02:48,47 |
9 | 400 VZ | 05:02,62 | ||
13 | 50 P | 00:35,70 | ||
19 | 200 PZ | 02:40,57 | ||
29 | 100 P | 01:17,24 | ||
BOŠKOVÁ Kateřina | 95 | 1 | 50 VZ | 00:29,65 |
5 | 100 Z | 01:13,81 | ||
9 | 400 VZ | 04:53,03 | ||
15 | 100 VZ | 01:04,48 | ||
23 | 50 Z | 00:35,23 | ||
27 | 200 VZ | 02:16,44 | ||
DLABOLOVÁ Kateřina | 92 | 1 | 50 VZ | 00:27,88 |
11 | 50 M | 00:31,66 | ||
23 | 50 Z | 00:34,46 | ||
JAROSLAVCEVA Ekaterina | 98 | 1 | 50 VZ | 00:35,8 |
11 | 50 M | 00:46,4 | ||
13 | 50 P | 00:45,3 | ||
15 | 100 VZ | 01:21,2 | ||
19 | 200 PZ | |||
23 | 50 Z | 00:43,2 | ||
29 | 100 P | 01:40,0 | ||
JAROŠOVÁ Kristýna | 95 | 3 | 200 P | 03:09,28 |
11 | 50 M | 00:32,96 | ||
13 | 50 P | 00:40,11 | ||
19 | 200 PZ | 02:45,45 | ||
25 | 100 M | 01:14,68 | ||
29 | 100 P | 01:26,50 | ||
KOPECKÁ Tereza | 91 | 1 | 50 VZ | 00:30,11 |
5 | 100 Z | 01:11,13 | ||
17 | 200 Z | 02:32,59 | ||
23 | 50 Z | 00:33,50 | ||
PIKHARTOVÁ Helena | 92 | 13 | 50 P | 00:31,95 |
19 | 200 PZ | 02:24,08 | ||
29 | 100 P | 01:10,05 | ||
PIKHARTOVÁ Monika | 95 | 1 | 50 VZ | 00:27,84 |
5 | 100 Z | 01:13,98 | ||
11 | 50 M | 00:32,85 | ||
17 | 200 Z | 02:42,56 | ||
TICHÁČKOVÁ Klára | 95 | 1 | 50 VZ | 00:31,08 |
5 | 100 Z | 01:21,26 | ||
9 | 400 VZ | 05:10,70 | ||
15 | 100 VZ | 01:07,45 | ||
21 | 800 VZ | 11:04,63 | ||
23 | 50 Z | 00:38,43 | ||
27 | 200 VZ | 02:26,15 | ||
TRNKOVÁ Natálie | 97 | 1 | 50 VZ | 00:32,38 |
5 | 100 Z | 01:19,92 | ||
11 | 50 M | 00:35,50 | ||
13 | 50 P | 00:41,52 | ||
17 | 200 Z | 02:47,87 | ||
23 | 50 Z | 00:38,66 | ||
27 | 200 VZ | 02:31,35 | ||
VOHRYZKOVÁ Julie | 95 | 11 | 50 M | 00:33,64 |
13 | 50 P | 00:39,31 | ||
19 | 200 PZ | 02:44,29 | ||
29 | 100 P | 01:26,58 | ||
VÝBORNÁ Šárka | 95 | 1 | 50 VZ | 00:29,39 |
5 | 100 Z | 01:14,03 | ||
9 | 400 VZ | 04:55,47 | ||
15 | 100 VZ | 01:04,55 | ||
17 | 200 Z | 02:39,12 | ||
23 | 50 Z | 00:34,95 | ||
27 | 200 VZ | 02:20,88 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ADAM Sebastian | 94 | 2 | 50 VZ | 00:26,69 |
6 | 100 Z | 01:03,67 | ||
12 | 50 M | 00:27,97 | ||
16 | 100 VZ | 00:58,69 | ||
20 | 200 PZ | 02:25,99 | ||
24 | 50 Z | 00:30,13 | ||
28 | 200 VZ | 02:05,91 | ||
DVOŘÁK Jakub | 97 | 2 | 50 VZ | 00:29,11 |
6 | 100 Z | 01:11,52 | ||
12 | 50 M | 00:33,83 | ||
16 | 100 VZ | 01:04,40 | ||
20 | 200 PZ | 02:51,71 | ||
24 | 50 Z | 00:32,68 | ||
30 | 100 P | 01:27,60 | ||
FIEDLER Ondřej | 87 | 2 | 50 VZ | 00:24,24 |
4 | 200 P | 02:34,23 | ||
12 | 50 M | 00:25,37 | ||
16 | 100 VZ | 00:52,72 | ||
20 | 200 PZ | 02:07,76 | ||
26 | 100 M | 00:56,87 | ||
30 | 100 P | 01:10,93 | ||
KOPECKÝ Ondřej | 94 | 2 | 50 VZ | 00:27,54 |
6 | 100 Z | 01:06,84 | ||
16 | 100 VZ | 01:02,48 | ||
18 | 200 Z | 02:26,52 | ||
24 | 50 Z | 00:30,62 | ||
28 | 200 VZ | 02:18,30 | ||
LEDL Michal | 91 | 2 | 50 VZ | 00:23,85 |
12 | 50 M | 00:24,87 | ||
14 | 50 P | 00:30,01 | ||
26 | 100 M | 00:56,40 | ||
LEDL Petr | 89 | 2 | 50 VZ | 00:26,55 |
6 | 100 Z | 01:02,57 | ||
12 | 50 M | 00:26,93 | ||
18 | 200 Z | 02:14,17 | ||
24 | 50 Z | 00:29,45 | ||
26 | 100 M | 00:58,18 | ||
30 | 100 P | 01:12,78 | ||
MÜLLER Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:30,79 |
6 | 100 Z | 01:14,92 | ||
16 | 100 VZ | 01:07,77 | ||
18 | 200 Z | 02:46,73 | ||
PÍCHA Pavel | 90 | 12 | 50 M | 00:26,34 |
16 | 100 VZ | 00:54,97 | ||
32 | 400 PZ | 05:03,68 | ||
PÍCHA Petr | 90 | 2 | 50 VZ | 00:25,78 |
12 | 50 M | 00:27,07 | ||
16 | 100 VZ | 00:56,04 | ||
26 | 100 M | 01:00,04 | ||
PODUŠKA Lukáš | 98 | 2 | 50 VZ | 00:29,21 |
6 | 100 Z | 01:13,22 | ||
12 | 50 M | 00:34,27 | ||
16 | 100 VZ | 01:03,02 | ||
26 | 100 M | 01:33,54 | ||
28 | 200 VZ | 02:22,63 | ||
SEEMAN Michael | 97 | 2 | 50 VZ | 00:28,83 |
10 | 400 VZ | 04:31,49 | ||
16 | 100 VZ | 01:00,48 | ||
20 | 200 PZ | 02:29,32 | ||
28 | 200 VZ | 02:10,91 | ||
30 | 100 P | 01:25,39 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 2 | 50 VZ | 00:30,61 |
4 | 200 P | 02:52,45 | ||
14 | 50 P | 00:35,28 | ||
16 | 100 VZ | 01:10,0 | ||
30 | 100 P | 01:19,70 | ||
TICHÝ Antonín | 94 | 2 | 50 VZ | 00:27,14 |
4 | 200 P | 02:50,79 | ||
12 | 50 M | 00:29,31 | ||
14 | 50 P | 00:34,82 | ||
20 | 200 PZ | 02:31,23 | ||
26 | 100 M | 01:05,15 | ||
30 | 100 P | 01:16,60 | ||
VANĚČEK Viktor | 91 | 2 | 50 VZ | 00:26,67 |
14 | 50 P | 00:31,77 | ||
26 | 100 M | 01:19,14 | ||
VYSKOČIL Tomáš | 92 | 2 | 50 VZ | 00:25,37 |
6 | 100 Z | 01:04,36 | ||
12 | 50 M | 00:27,24 | ||
16 | 100 VZ | 00:55,41 | ||
24 | 50 Z | 00:30,40 | ||
26 | 100 M | 01:00,50 | ||
ŽABKA Michael | 92 | 2 | 50 VZ | 00:26,36 |
6 | 100 Z | 01:12,01 | ||
12 | 50 M | 00:29,00 | ||
14 | 50 P | 00:31,76 | ||
20 | 200 PZ | 02:24,46 | ||
26 | 100 M | 01:05,89 | ||
30 | 100 P | 01:10,88 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 16 | ženy: | 13 | celkem: | 29 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 89 | ženy: | 70 | celkem: | 159 |