ZMČR žactva B Písek 13.- 14.12.

Vydáno dne 22. 12. 2003 (počet přístupů 1173)

Pět plavců, osmnáct startů, jedna zlatá, jedna stříbrná a jěště osm míst mezi deseti nejlepšími. To je stručná bilance plavců Motorletu na Zimním mistrovství ČR mladšího žactva v Písku. O oba medailové úspěchy se zasloužil Michal LEDL (91), který zvítězil na trati 100 m volný způsob a na poloviční trati skončil druhý. Velmi dobře zaplavali i Michal KLEINERT (92) a Tereza BARTOŠOVÁ (92). Čtyři a dva osobní rekordy stačily vždy na umístění mezi nejlepšími osmi. O něco hůře se bohužel podařilo načasovat formu Tereze KOPECKÉ (91) a Tereze MARTÍNKOVÉ (92).

15200 O02:46,97-7%02:36,6

Michal LEDL Z ostatních pražských oddílů se nejvíce dařilo plavcům USK, kteří získali pět medailí. Zasloužil se o to především Jakub MALÝ (92), který zvítězil na 100 m motýlek a 200 m polohový závod, druhý byl pak na 400 m polohový závod a 100 m prsa. Bronzovou medaili pak přidala Kateřina DLABOLOVÁ (92) na trati 100 m volný způsob. Medaile získali i plavci Olympu. Dan PERTLÍK (91) dokázal přes podzimní zdravotní problémy zvítězit na 400 m volný způsob a Adam KRATOCHVÍL (91) obhájil tři bronzová umístění z letošního LMČR B.

Nejlepší výkony na ZMČR B ale předvedl Petr TRAHORSCH (92) z KLS Teplice. Odměnou mu bylo šest zlatých medailí a čtyři nové české žákovské rekordy na tratích 50, 100, 200 a 400 m volný způsob. Přitom ten poslední, rekord na 400 m volný způsob, držel Jaromír HENYŠ (67) z PŠ Plzeň 25 let. O pátou změnu žákovských rekordních tabulek se postarala Michaela KŘENOVÁ (91) z Jiskry Domažlice na trati 100 m motýlek.

Poznámky:
V tabulce je ve sloupci best 03 je uveden nejlepší čas v příslušné disciplíně dosažený plavcem v roce 2003.
Modře podbarvené časy jsou nové oddílové rekordy příslušné věkové kategorie.
Téměř kompletní výsledky jsou dostupné pro jednotlivé ročníky pomocí menu. Zatím ale chybí výsledky závodů štafet.