Krajský přebor žactva A

Vydáno dne 17. 11. 2003 (počet přístupů 1093)

14. a 15. listopadu 2003 absolvovali na Strahově starší žáci svůj podzimní pražský přebor. Pro plavce ročníku 1989 to byl jejich poslední žákovský přebor. Ten se zvláště vydařil Petru KVISOVI. Získal své první individuální přebornické tituly a navíc zaplaval prsařské časy "republikové" úrovně, takže by měl stihnout i své první MČR žactva. Také Petr LEDL dokázal rychle překonat zdravotní problémy a za svými nejlepšími podzimními výkony na 200m motýlek a 400m polohově příliš nezaostal. Oba se podíleli i na vítězstvích štafet, kde zvláště kvalitní čas kraulařské štafety výrazně překonal očekávání.

Mezi třináctiletými se třemi tituly blýskla Klára VÝBORNÁ a stejně úspěšná byla i Tereza HROMÁDKOVÁ. První přeborové vítězství v barvách Motorletu získala i Katarína ZUBOVÁ. Mezi chlapci svůj první přebornický titul získal Pavel PÍCHA. Navíc mu zaplavané časy dávají velkou šanci na účast (spolu s ostatními našimi přeborníky) na MČR staršího žactva v Trutnově. Šanci na první účast mezi elitou má i Kateřina ŠIMONOVÁ, která sice nezvítězila, ale opět zaplavala velmi kvalitní časy.

SK Motorlet Praha A14x 50 O02:10,2PÍCHA Pavel, KVIS, LEDL, PÍCHA Petr

Kompletní výsledky kategorie čtrnáctiletých obsahují i výsledky závodů štafet. Jsou dostupné i z pravého horního menu pod volbou ročník 1989. Volba ročník 1990 zpřístupňuje kompletní výsledky třináctiletých. Pod volbou MoP výkony jsou u všech plavců Motorletu porovnány dosažené časy na KPŽ A s jejich dosud nejlepšími letošními zaplavanými časy. Medailové pořadí pak obsahuje vyhodnocení medailové úspěšnosti jednotlivých oddílů v kategorii starší žactvo. Ve výsledcích nejsou uvedeny časy plavců, kteří startovali mimo soutěž.