Krajský přebor žactva B

Vydáno dne 10. 11. 2003 (počet přístupů 1174)

V Radlicích se 7. a 8. listopadu 2003 uskutečnil Krajský přebor mladšího žactva. V domácím prostředí získali plavci Motorletu 16 přebornických titulů. Přesto byl na těchto KPŽ ještě úspěšnější oddíl. Plavci z USK si do Podolí odvezli titulů 22.

Mezi domácími plavci se nejvíce dařilo Michalu LEDLOVI. Ve všech pěti individuálních startech si výrazně vylepšil osobní rekordy a potvrdil, že bude patřit k medailovým kandidátum na ZMČR žactva B. Tereza KOPECKÁ sice nezaplavala v takové pohodě jako na jaře, přesto bezpečně 6x zvítězila. Tu pravou formu snad nalezne v Písku. Přes předpřeborové zdravotní komplikace se dokázal dvakrát prosadit na nejvýšší stupínek i Michal KLEINERT. Navíc na trati 400 m volný způsob překonal loňský oddílový rekord Michala LEDLA. Svůj první přebornický titul získala Tereza BARTOŠOVÁ, a to na trati 200 m prsa. Podrobné hodnocení všech výkonů plavců Motorletu je dostupné pod položkou "MoP výkony" v menu.

Motorlet B3K 4x5002:15,1ŽIKEŠ, KAUTSKÝ, SEDLÁČEK, ZUBA

Kompletní výsledky kategorie dvanáctiletých obsahují i výsledky závodů štafet. Jsou dostupné i z pravého horního menu pod volbou ročník 1991. Volba ročník 1992 zpřístupňuje kompletní výsledky jedenáctiletých. Pod volbou MoP výkony jsou u všech plavců Motorletu porovnány dosažené časy na KPŽ B s jejich dosud nejlepšími letošními zaplavanými časy. Medailové pořadí pak obsahuje vyhodnocení medailové úspěšnosti jednotlivých oddílů v kategorii mladší žactvo.

autor: mtb | komentářů: 2